Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κι εδώ :D.

Κι εμένα μ' αρέσουν τα cupcakes, είναι ΤΕΛΕΙΑ!

Ήθελα κι εγώ να κάνω στη βάφτιση, αλλά επειδή ήταν και γάμος μαζί και είχαμε ΠΟΛΥ κόσμο δεν έλεγε με τίποτα. Είναι λίγο ακριβά :(.

Με το καλό οι βαφτίσεις βρε κορίτσια :).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα,ωραία περάσαμε...

κάναμε τις βόλτες μας,τα ψώνια της μικρής...

στο μουσείο τέλεια ήταν και τις 2 μέρες...

χεχε

μετά πήγαμε στα πεθερικά,καλά ήταν κι εκεί...

στον γυρισμό μας έκανε εμετό η μικρή στο καράβι..

αλλά τώρα καλά είναι...

εσείς καλά είστε?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,ωραία περάσαμε...

κάναμε τις βόλτες μας,τα ψώνια της μικρής...

στο μουσείο τέλεια ήταν και τις 2 μέρες...

χεχε

μετά πήγαμε στα πεθερικά,καλά ήταν κι εκεί...

στον γυρισμό μας έκανε εμετό η μικρή στο καράβι..

αλλά τώρα καλά είναι...

εσείς καλά είστε?

Που είσαι φιλεναδα???γυρισες στα πάτρια εδάφη?:D:D κερκυρα καλοκαιράκι...ζηλευωωωωωωω!!!!!!!!!!

οντως στο μουσειο ηταν πολυ ωραια!!! και η κόρη σου ειναι θεϊκο παιδι! η μικρη σγουρομαλλουσα!!!:D:D

καλα μιλαμε τωρα σου γραφω και μου φαινεται τελειως διαφορετικά απο πριν! ξερω τη φατσα σου!!!χεχεχεχε!!:D:D

εμεις ειμαστε μια χαρα τωρα. ο πυρετος τελικα κρατησε μονο 2 μερες και ηταν μαλλον απο το mmr... (ρε γαμωτο τις μερες που ήρθες βρηκε να γινει και ηθελα να σου γνωρισω και εγω τη φατσα μου!! κλαψ!!)

βγαλαμε αλλα 2 δοντακια και φτασαμε τα 6!!! γεα!!!! μεχρι να γινει 5 χρονων θα εχει βγαλει και τα αλλα 14!!!:tongue::tongue::tongue:

τι αλλα??? ΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Να πω και νεα απο το μπεμπακο??? πηγαμε χθες και τον ειδαμε και ειναι μια χαρουλα και εφτασε τα 270 γραμμαριακια!!!! ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!ΧΕΧΕ!!!

Σας ειπα οτι εχω τρελαθει που θα κανω αγορακι????απιστευτο εε????δεν το περιμενα με τιποτα αλλα οσο περναει ο καιρός τρελαινομαι περισσοτερο...:tongue::tongue::tongue:

εκλεισα και ραντεβου για τη β επιπεδου στις 27 μαίου και για τον υπερηχο καρδιας στο ωνασειο στις 15 ιουνιου (αντε να το κανουμε και αυτο να μου φυγει λιγο το αγχος γιατι δεν αντεχω αλλο!!)

τι αλλα???(με επιασε πολυλογια τωρα!!)..εμμ...ΑΑ!!! Στις 22 μαίου παω ηρακλειο για ΣΚ και θα παω να γνωρίσω την ελεν και τη τζολί!!!ΖΗΛΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, αρχίσατε από τώρα τα νησάκια;; Χμμ, εγώ θ' αργήσω φέτος, αλλά (κάλλιο αργά) ελπίζω ότι τουλάχιστον φέτος θα χαρώ λίγο τη θάλασσα. Τα 2 προηγούμενα χρόνια με το κυάλι! :(

Θα δεις, θα δεις, έχει άλλη χάρη το αγόρι. Την τουμπάρει τη μαμά (ο γάιδαρος) μ' ένα χαμόγελο ;).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, αρχίσατε από τώρα τα νησάκια;; Χμμ, εγώ θ' αργήσω φέτος, αλλά (κάλλιο αργά) ελπίζω ότι τουλάχιστον φέτος θα χαρώ λίγο τη θάλασσα. Τα 2 προηγούμενα χρόνια με το κυάλι! :(

Θα δεις, θα δεις, έχει άλλη χάρη το αγόρι. Την τουμπάρει τη μαμά (ο γάιδαρος) μ' ένα χαμόγελο ;).

Ασε δεν αρχισαμε τα νησακια....στο μνημοσυνο της γιαγιας μου παω!

και οσο για το δευτερο....σε τουμπαρουν και οι κορες με ενα ναζι...κοινως...οτι θελουν μας κανουν τα μαιμουνια...

Link to comment
Share on other sites

Ε, κοίτα να συνδυάσεις το τερπνό με το ωφέλιμο ;).

Που να ξέρω εγώ τι κάνουν οι κόρες; Αγορομάνα είμαι και - έχω ένα ένστικτο - μάλλον αγορομάνα θα παραμείνω!

KΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Ειχα και εγω ενστικτο οτι θα παραμεινω κοριτσομανα και οριστε τα αποτελεσματα!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ας πω κι ενα γεια εδω!!!

μιαμαμα,ωραια περασατε,ε?μπραβο!ζηλευωωω!κι εγω θελω ταξιδακι!

δεσποινιω,χαιρομαι που ειστε ολοι καλα,και τα νινια σου μεγαλωνουν!!

περιμενω πως και πως να σε δω απο κοντα!

φιλιααα!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Ειχα και εγω ενστικτο οτι θα παραμεινω κοριτσομανα και οριστε τα αποτελεσματα!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ΛΕΣ;;;

Μακάρι, γιατί θέλω κι ένα κοριτσάκι! :tongue:

Αλλά, γερά να 'ναι - ειλικρινά - κι ας είναι και τσουτσουνοφόροι όλοι τους :-).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεσποινάκι να έρθεις κι από τα μέρη μας να δω την μικρή σου...

που ξέρεις μπορεί να ξαναέρθω κι εγώ...

μια χαρά κι ο μπεμπάκος έ?

μπράβο!!

φιλιά στην σουρλουλού σου!

Καλά, πραγματικά σ' αυτή την φωτογραφία που έχεις στο προφίλ σου είναι ΑΠΑΙΧΤΗ η μικρή :tongue:!!!!

Κάθε φορά τη χαζεύω!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Ειχα και εγω ενστικτο οτι θα παραμεινω κοριτσομανα και οριστε τα αποτελεσματα!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Κι εμένα αγορομάνα με κόβω!!!!!! Δεν με χαλάει καθόλου βέβαια!!!!!

Απλά ο κακομοιρης ο άντρας μου θέλει μια κόρη!!!!!!!! Το έχει λέει προαίσθημα!!!! οτι θα είναι το δευτερο!!!

Άσχετο.... Πριν παντρευτώ, κοριτσοπαρέα είχαμε βρει μια κυρία που έλεγε το φλυτζάνι, ε στο χαβαλε για γκομενικά περισσότερο μου το είπε!!! Μόνο γκομενικά δεν μου είχε πει!!!

Μου είπε πολλά πράγματα μελλοντικά.... ε βρε κορίτσια ένα ένα μου βγαίνουν.. και καλά και κακά.. τεσπα!! Όταν είχε φτάσει στην φάση και καλά του γάμου μου είχε πει ακριβως τα εξης:

Τον άντρα σου θα τον λένε Γιώργο( Γιώργο τον λένε!)

Θα περνάς καλά μαζί του (δεν μπορώ να πώ περνάω!!)

Το πρώτο σου παιδί θα είναι αγόρι και θα σε κάνει πολύ υπερήφανη γιατι θα γίνει κάτι σπουδαίο ( τι θα γίνει δεν μου είπε...)

το δευτερο σου θα είναι κορίτσι το οποίο θα είναι αδιάφορο δηλαδή καμμια σχέση με το πρώτο!!!

Και πάρα πολλά άλλα που έπεσε μέσα!!

Τελος πάντων το αναφέρω για να το θυμάστε.!!!

Για να δούμε το δευτερο θα είναι κορίτσι?????? Να χαρει και ο μπαμπάς!!!

Στο φλυτζάνι εναποθέτει τις ελπίδες του και μάλλον όχι στο προαίσθημα!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

ας πω κι ενα γεια εδω!!!

μιαμαμα,ωραια περασατε,ε?μπραβο!ζηλευωωω!κι εγω θελω ταξιδακι!

δεσποινιω,χαιρομαι που ειστε ολοι καλα,και τα νινια σου μεγαλωνουν!!

περιμενω πως και πως να σε δω απο κοντα!

φιλιααα!!

θα κατέβουμε εμείς γιατί δεν σε βλέπω να ανεβαίνεις...του χρόνου μάλλον θα έχω βάφτιση στο ηράκλειο,έχουμε ακόμα καιρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...