Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γειααα!!!

ιωαννα τελεια ολα αυτα που εχεις ετοιμασει για την βαφτιση!με το καλο!

ειρηνη μου,χαιρομαι που ειστε καλα.εγω θ'αργησω νάνεβω Αθηνα,χωρις λογο,δεν μας παιρνει να ερθουμε.εσεις γιατι δεν κατεβαινετε μια βολτα?

μονο εδω δεν εχετε ερθει!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κι εγω ψαχνομαι για την βαφτιση που ειναι στις 4 σεπτεμβρη,αλλα δεν εχω καταληξει ακομα σε κατι.ωραια ιδεα το μαλλι της γριας,και πρωτοτυπη!

γιουπι,νησιωτικη βαφτιση,ε?μια χαρα!εμεις δυστυχως θα εχουμε γυρω στα 180 ατομα.μηπως να την κανω κι εγω σε κανενα νησι,να γλιτωσω?:D:D


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλοοοο!!!!

ιωαννα δεν εχω λογια για τις ετοιμασιες της βαφτισης!!! ειναι απιθανα ολα!!! και μπραβο ρε κοπελα μου που ασχοληθηκες τοσο!! εγω ειμαι αχρηστη τελειως σε αυτα, σας θαυμαζω που μπορειτε να φτιαξετε τοσα πραγματα μονες σας και πανω απο ολα που εχετε τοσο ωραιες ιδεες!! στο μπεμπακο θα σε χρισω επιτιμη διακοσμητρια!!:D:D:D

ελεν τι κανεις??? μην παραπονιεσαι για καφεδες εγω σου ερχομαι!!! θα γνωρισεις την προεδρο μωρε τι να τις κανεις τις υπόλοιπες???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ελεν τι κανεις??? μην παραπονιεσαι για καφεδες εγω σου ερχομαι!!! θα γνωρισεις την προεδρο μωρε τι να τις κανεις τις υπόλοιπες???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλα ειμαστε δεσποινακι.χωριογυριζουμε παλι!εσεις?

ευτυχως που θα'ρθεις εσυ τουλαχιστον!τι αλλο θελω!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

αλοοοο!!!!

ιωαννα δεν εχω λογια για τις ετοιμασιες της βαφτισης!!! ειναι απιθανα ολα!!! και μπραβο ρε κοπελα μου που ασχοληθηκες τοσο!! εγω ειμαι αχρηστη τελειως σε αυτα, σας θαυμαζω που μπορειτε να φτιαξετε τοσα πραγματα μονες σας και πανω απο ολα που εχετε τοσο ωραιες ιδεες!! στο μπεμπακο θα σε χρισω επιτιμη διακοσμητρια!!:D:D:D

ελεν τι κανεις??? μην παραπονιεσαι για καφεδες εγω σου ερχομαι!!! θα γνωρισεις την προεδρο μωρε τι να τις κανεις τις υπόλοιπες???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!

για τον μπεμπάκο σου οοοοτι θέλεις!!!!!

Τρελλαινομαι για ομορφα πράγματα!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!

για τον μπεμπάκο σου οοοοτι θέλεις!!!!!

Τρελλαινομαι για ομορφα πράγματα!!!!

Πρωτα απο ολα θα μου μαθεις πως καθαριζουνε το τσουτσουνι!!:D:D:D:D:D μετα για τη βαφτιση αχαχαχχαχαχα!!! μεγαλο αγχος λεμε εχω!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να υποθέσω ότι εσύ είσαι η πρόεδρος?!

Αααα, πρέπει, τότε, να υποβάλω τα σέβη μου :D.

Καλωσηρθες τεκνον μου!!!! σε οριζω επιτιμο μελος...(μια και τις βαρεθηκα τις υπολοιπες...αντε πια..2 χρονια τα ιδια και τα ιδια... )

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαστε δεσποινακι.χωριογυριζουμε παλι!εσεις?

ευτυχως που θα'ρθεις εσυ τουλαχιστον!τι αλλο θελω!

και εμεις καλυτερα τωρα. τελικα ο πυρετος ηταν απο το mmr..κρατησε 2 μερες και τελος..

ταλαιπωρουμαστε λιγο με τα δοντια αλλα σε γενικες γραμμες καλα..

ψαξε βρες παραλιακο καφε με φρεντο εσπρεσσο ντικαφ..:tongue::tongue::tongue::tongue: και με αλανα για να κυνηγαμε την αντζελινα!!! κριμα ρε γαμωτο που δεν θα φερω το μελινακι θα ειχε πολυ γελιο να τις δουμε μαζι..τα ιδια σκ!@$!τοπαιδα ειναι και τα δυο!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...