Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μερες κοριτσααααα

Τωρα θα λετε καλα πως και μπηκε αυτη Σαββατιατικο αλλααααααααααααααα θελω να πω συγχαρητηρια στην φιλη κριστιν για το νεο της μπεμπακι και..............................οτι ειμαι κι'εγω εγκυος!!!!!Καλο ε????????????τριτωσε.......

Ειμαι 6 βδ και 5 ημερων και απο την Δευτερα εχω φοβερες αναγουλες που μ'εχουν τσακισει σωματικα και ψυχολογικα.....Ευχομαι να τελειωσουν συντομα γιατι ΔΕΝ παλευετε.......

Μιαμαμα πως αντεξες τοσους μηνες??????????????????????????????????????

ANTE EΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!!!!!ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ....Οπως μου ειχες πει....μπεμπακι μωρε!!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μερες κοριτσααααα

Τωρα θα λετε καλα πως και μπηκε αυτη Σαββατιατικο αλλααααααααααααααα θελω να πω συγχαρητηρια στην φιλη κριστιν για το νεο της μπεμπακι και..............................οτι ειμαι κι'εγω εγκυος!!!!!Καλο ε????????????τριτωσε.......

Ειμαι 6 βδ και 5 ημερων και απο την Δευτερα εχω φοβερες αναγουλες που μ'εχουν τσακισει σωματικα και ψυχολογικα.....Ευχομαι να τελειωσουν συντομα γιατι ΔΕΝ παλευετε.......

Μιαμαμα πως αντεξες τοσους μηνες??????????????????????????????????????

632640zx6vm25i6x.jpg

κι αλλη εγκυμονουσα στην παρεα!!!μπραβοοοοο!!!

με το καλο,ειρηνη μου.ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!

και καλο κουραγιο!!!:tongue::tongue::tongue:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλε σκοπο το βαλετε να γενοβολατε παλι ολες μαζι αππαπαπαπα.... και εγω θελω αλλα δεν ειναι της στιγμης!!! Καμια αλλη??? Ελεναδα , Χριστινα ??? Ιωαννα???

που'σαι βρε πελαγιω?

δεν ειναι τελειοοο???ειδικα η ειρηνη κι η δεσποινα που ειναι κοντα και κανουν παρεα,θα τα κανουν ολα μαζι!

εγω θ'αργησω πολυ ακομα οπως εχω ξαναπει.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολλη περαση εχει η 8η μερα!!!!τελικα ολες σας βλεπω εγκυουλες συντομα!!!!εγω,να πω την αληθεια μου,με τιποτα δεν σκεφτομαι δευτερο παιδακι ,αν και νομιζω πως ενα αδερφακι ειναι το καλυτερο δωρο !!!!οποτε ,αφου και η χοριακη ειναι φουλαριστη,αντε με το καλο ,να ερθει η αδερφουλα της Μελινας!θελει κουραγιο τωρα βεβαια,γιατι θα ειναι δυσκολα εφοσον θα πρεπει να προσεχεις και την Μελινα....και την κοιλια

,τιποτα ομως δεν ειναι ακατορθωτο!μια γνωστη μου εχει 3 παιδακια και ενω ολοι λενε πωπω ,πως αντεχει ?????

αυτη λεει σε ολους πως οταν δεν το κανεις καταναγκαστικα,αλλα με την καρδια σου ,δεν σε πειραζει και τοσο.....και συμφωνωωωωωω!

ααα,και να σημειωσω πως τα παιδακια της ,ειναι απο τα πιο ησυχα μωρα που εχω δει ποτε!!!

καλα,εγω τα εχω γραψει ολα αυτα???ε ρε τι παιχνιδια παιζει η μοιρα!!!!

ΙΡΕΝΕ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!τριτωσαμε επιτελους!!!

με το καλο,μπα σε καλο μας!!!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να αρχισω το κλαμα??βοηθαει???:mrgreen::mrgreen:

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και ...τι να πω ....να εχουμε και οι 3 καλες εγκυμοσυνες και να ακολουθησουν και οι υπολοιπες!!!!!!

Αντε κοριτσια βαλτε μπρος........:mrgreen::mrgreen:


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και στις απο δω μερια!

Εβαλα το θεμα και στην περα μπαντα,και ρωταω κι εσας....ειδικα οσες περιμενουν και το 2ο!!!με ποιο μωρο θα κοιμαστε??σκεφτεστε απο τωρα να παω το μεγαλο στο δωματιο του???


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και στις απο δω μερια!

Εβαλα το θεμα και στην περα μπαντα,και ρωταω κι εσας....ειδικα οσες περιμενουν και το 2ο!!!με ποιο μωρο θα κοιμαστε??σκεφτεστε απο τωρα να παω το μεγαλο στο δωματιο του???

Xριστινάκι εγω τη μελινα την εχω παει στο δωματιο της από το Γεναρη..μερικές φορες ξυπναει τη νυχτα βεβαια αλλα ευτυχως οσο περναει ο καιρος ολο και λιγοτερο. το μωρο εννοειται στο δωματιο μας για κανα εξαμηνο τουλαχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Ρε κουριτσααααα!!!!!που ειστε????? πειτε κανα νεο για τα ζουζουνια!!!χαθήκαμε!!!

Εγω τα εχω παιξει με τους εμετους αλλα η μελινα καθε μερα κανει και κατι που μου φτιαχνει τη διαθεση. Εχει γινει μεγαλο μαιμουνι βεβαια (το σκατο παει και μου κρυβεται συνεχεια και πεταγεται φωναζοντας ΤΑΑΑ!!!! και καλα για να με τρομαξει..νομιζει οτι ειμαι παιχνιδακι!)

Ολη μερα χορευει και εχει αρχισει να τραγουδαει...καλα μην φανταστειτε οτι λεει και το φεγγαρακι μου λαμπρο!!! αλλα ακουει π.χ. να ξεκιναει ο σκατζοχοιρος των mazoo και πριν ακομα αρχίσουν οι στιχοι αυτη λεει σκα σκα σκα (δλδ κα κα κα) και γε γε γε (το τραγουδι λεει σκα σκα σκα ειναι ενας σκατζοχοιρος που γε γε γε γελαει ολη μερα..):lol::lol:

εχει τρελο γελιο...

παει πιανει τα καλοριφερ και λεει καιει!!!οοοογγιιιι!!!!(οχι) καιει!!!! , χτυπαει την κοιλια της και λεει κοιγιά!!!

κυνηγαει τη γατουλα και λεει τάτα!!! τάτα!!!! λοοοοο!!!! (από το καλόοοο...που της λεμε οταν τη χαιδευει για να μην την ξετριχιασει!!!)

και πολλα αλλα!!!ρε κοριτσια το ελεγα και χθες με την ιρεν...παιδακια εχουμε....ολοκληρα παιδια!!! απιστευτο μου φαινεται...και τωρα με το μωρο καθοδον τρελαινομαι που σκεφτομαι οτι θα εχω 2 μαιμουνια να μου κανουν τετοια..τρελοκομειο θα ειναι το σπιτι...:P:p πολυ μ'αρεσει τελικα που θα κανουμε και αλλο παιδακι γρηγορα...(και ας ξερνοβολαω ολη μερα...χαλαλι του!!! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε δεσποινακι.τι κανεις?ακομα εχεις εμετους?

εμεις πηγαμε σημερα στις κουνιες,μετα απο πολυ καιρο.

συνηθως βγαινουμε στην αυλη και παιζουμε.τρελαινεται ν'ανεβαινει στο ποδηλατακι της και να την κανουμε βολτες.με το που θα ξυπνησει μου κανει γεια,για να την παω βολτα.εχω βρει τον μπελα μου.ποιανου πηρε αυτο το παιδι δεν ξερω!:D:D

τωρα εχει ενα προγραμμα,κοιμαται το μεσημερι,τρωει τα παντα,μια χαρα.βγαζουμε αλλα 2 δοντακια,συνολο 12!

το μελινακι λεει πολλες λεξουλες,μπραβο!!!

εμεις παλι λιγα πραγματα.αυτα!φιλιααααα!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε δεσποινακι.τι κανεις?ακομα εχεις εμετους?

εμεις πηγαμε σημερα στις κουνιες,μετα απο πολυ καιρο.

συνηθως βγαινουμε στην αυλη και παιζουμε.τρελαινεται ν'ανεβαινει στο ποδηλατακι της και να την κανουμε βολτες.με το που θα ξυπνησει μου κανει γεια,για να την παω βολτα.εχω βρει τον μπελα μου.ποιανου πηρε αυτο το παιδι δεν ξερω!:D:D

τωρα εχει ενα προγραμμα,κοιμαται το μεσημερι,τρωει τα παντα,μια χαρα.βγαζουμε αλλα 2 δοντακια,συνολο 12!

το μελινακι λεει πολλες λεξουλες,μπραβο!!!

εμεις παλι λιγα πραγματα.αυτα!φιλιααααα!

12 ΔΟΝΤΙΑ????????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 2!!!!:lol::lol::lol::lol: Ειμαστε πολυ πισω λεμε!!!:lol::lol::lol:

Με το φαι και εμεις πηραμε μπρος!!!! τρωει και αυγο!!! και ψαρι!!!! και φακες!!!!ΖΗΤΩΩΩΩΩ!!!!!!! Καλα μιλαμε σημερα εφαγε σχεδον ενα ολοκληρο λαυρακι!!!! και μετα μας εβλεπε να τρωμε μοσχαρακι με μακαρονια και της εδωσα και εφαγε γυρω στα 15 μακαρονια ολοκληρα!!!τα ρουφουσε!!!!πολυ γελιο!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...