Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α πα πα,τι βιάζονται??

μην χάσουν τους κριτίκαρους????

χεχε

τι να σου πω δεν ξερω.μαλλον ειδαν εμενα εγκυο και ζηλεψανε,γτ ολες μεινανε εγκυμονουσες μετα,χωρις να ειναι παντρεμενες.:lol::lol::lol::lol:

σκεψου οτι στον γαμο μου ειχα 10 παιδακια το πολυ,και στην βαφτιση θα εχω 50!γκαστροχρονια το 2009!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω.μαλλον ειδαν εμενα εγκυο και ζηλεψανε,γτ ολες μεινανε εγκυμονουσες μετα,χωρις να ειναι παντρεμενες.:lol::lol::lol::lol:

σκεψου οτι στον γαμο μου ειχα 10 παιδακια το πολυ,και στην βαφτιση θα εχω 50!γκαστροχρονια το 2009!

γκαστροχρονια!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν βλεπεις εδω τι παθαμε???:lol::lol::lol::lol:

τι κανετε???οι μικρες???? εμενα με εχει μουρλανει το τσογλανι μου ειναι πολυ φασαριοζα!!!!

ακουστε σκηνικο που επαθα σημερα!!Πηγα στο ελενα να κανω τις αιματολογικες και να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη. Αφου περασα τα μαρτυρια του ιουδα μεχρι να καταφερω να κανω τις αιματολογικες (τι να σας λεω τωρα..οτι ειχαν απεργια τα ταξι και δεν το ηξερα και εκανα 2 ωρες να φτασω, οτι δεν ειχα σηκωσει λεφτα γιατι εχει atm το ελενα ΑΛΛΑ δεν δουλευε το διας σημερα και κοντεψα να γινω ρομπα γιατι δεν ειχα να πληρωσω και ετρεχα στον πυργο αθηνων να βρω alpha bank)και αφου τα εκανα αυτα και τελικα πληρωσα μου πηραν αιμα κτλ κτλ παω να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη...

περιμενω κανα μισαωρο στην ουρα και μολις φτανω μου λεει μια "ευγενεστατη" ηλιθια... ΠΟΤΕΕΕ???? 20 με 25 ΜΑΡΤΙΟΥΥΥΥ????? ΑΑΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!! ΜΕΤΑ ΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΗ ΕΧΩ!!!! Μα τι λετε τωρα της λεω!!!! ποτε επρεπε δηλαδη να ερθω να κλεισω ραντεβου????Πριν μεινω εγκυος??? και μετα να παρακαλαω να μου κατσει????

Και εγω τι να κανωωωωω????? μου λεει!!! (ειπα να της πω να παει να πνιγει αλλα εφυγα λεγοντας της "φευγω γιατι με συγχισες και δεν κανει στην κατασταση μου....γκρρρρ....:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

Τεσπα....τελικα γυρισα σπιτακι μου και εκλεισα ραντεβου στο εμβρυο στο κολωνακι για 22 μαρτιου...θα σκασω κοντα 200 ευρουδακια αλλα σκασιλα μου....τουλαχιστον θα ειμαι κυριλε στην εξεταση...και ειναι και κορυφη ο γιατρος...αι στα τσακιδια πια....

ααα!!!τα πα και ξεθυμανα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλώς την...

έχουμε κι άλλα νέα...να τα προλάβω cristin???

ε αφού επιμένεις...

η cristin είναι έγκυος!!!!!

θα σου κάνει παρέα!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ΠΟΤΕ ΤΟ ΜΑΘΑΤΕΕ????? ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γκαστροχρονια!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν βλεπεις εδω τι παθαμε???:lol::lol::lol::lol:

τι κανετε???οι μικρες???? εμενα με εχει μουρλανει το τσογλανι μου ειναι πολυ φασαριοζα!!!!

ακουστε σκηνικο που επαθα σημερα!!Πηγα στο ελενα να κανω τις αιματολογικες και να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη. Αφου περασα τα μαρτυρια του ιουδα μεχρι να καταφερω να κανω τις αιματολογικες (τι να σας λεω τωρα..οτι ειχαν απεργια τα ταξι και δεν το ηξερα και εκανα 2 ωρες να φτασω, οτι δεν ειχα σηκωσει λεφτα γιατι εχει atm το ελενα ΑΛΛΑ δεν δουλευε το διας σημερα και κοντεψα να γινω ρομπα γιατι δεν ειχα να πληρωσω και ετρεχα στον πυργο αθηνων να βρω alpha bank)και αφου τα εκανα αυτα και τελικα πληρωσα μου πηραν αιμα κτλ κτλ παω να κλεισω ραντεβου για την αυχενικη...

περιμενω κανα μισαωρο στην ουρα και μολις φτανω μου λεει μια "ευγενεστατη" ηλιθια... ΠΟΤΕΕΕ???? 20 με 25 ΜΑΡΤΙΟΥΥΥΥ????? ΑΑΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!! ΜΕΤΑ ΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΗ ΕΧΩ!!!! Μα τι λετε τωρα της λεω!!!! ποτε επρεπε δηλαδη να ερθω να κλεισω ραντεβου????Πριν μεινω εγκυος??? και μετα να παρακαλαω να μου κατσει????

Και εγω τι να κανωωωωω????? μου λεει!!! (ειπα να της πω να παει να πνιγει αλλα εφυγα λεγοντας της "φευγω γιατι με συγχισες και δεν κανει στην κατασταση μου....γκρρρρ....:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

Τεσπα....τελικα γυρισα σπιτακι μου και εκλεισα ραντεβου στο εμβρυο στο κολωνακι για 22 μαρτιου...θα σκασω κοντα 200 ευρουδακια αλλα σκασιλα μου....τουλαχιστον θα ειμαι κυριλε στην εξεταση...και ειναι και κορυφη ο γιατρος...αι στα τσακιδια πια....

ααα!!!τα πα και ξεθυμανα!!!

πεστα,πεστα κοπελα μου!της π..ας γινεται στο ελαντα!

κι εγω παντως στο ιδιωτικο που γεννησα εκανα ολες τις εξετασεις,μονο εκει γινονται.δηλαδη εδω στο Ηρακλειο πληρωνεις σιγουρα 200ε την αυχενικη κι αλλα τοσα τον β επιπεδου και το doppler.

αστα να πανε.γι'αυτο πρεπει να πιασω δουλεια πρωτα και μετα να μεινω εγκυος,γτ αλλιως την βαψαμε.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

πεστα,πεστα κοπελα μου!της π..ας γινεται στο ελαντα!

κι εγω παντως στο ιδιωτικο που γεννησα εκανα ολες τις εξετασεις,μονο εκει γινονται.δηλαδη εδω στο Ηρακλειο πληρωνεις σιγουρα 200ε την αυχενικη κι αλλα τοσα τον β επιπεδου και το doppler.

αστα να πανε.γι'αυτο πρεπει να πιασω δουλεια πρωτα και μετα να μεινω εγκυος,γτ αλλιως την βαψαμε.

εμεις μάρεσει που ειμαστε χαλαροι!!!!! εν μεσω οικονομικης κρισης, εγω ανεργη, και θελαμε και δευτερο!!!:confused::confused::confused::confused::confused: ευτυχως που εχει καλη δουλεια το στεφανι γιατι αλλοιως στο δρομο θα γεννουσα σε καμια κουτα στην ομονοια, και θα πουλουσα μανταλακια για να του παρω γαλα:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις μάρεσει που ειμαστε χαλαροι!!!!! εν μεσω οικονομικης κρισης, εγω ανεργη, και θελαμε και δευτερο!!!:confused::confused::confused::confused::confused: ευτυχως που εχει καλη δουλεια το στεφανι γιατι αλλοιως στο δρομο θα γεννουσα σε καμια κουτα στην ομονοια, και θα πουλουσα μανταλακια για να του παρω γαλα:lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

προσπαθω να σε φανταστω και δεν μπορω,δεσποινα!!!

πλακα-πλακα,ευτυχως δεν λες τιποτα.ουτε 2ο παιδι δεν σ'αφηνουνε να κανεις,γμτ!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Μερες κοριτσααααα

Τωρα θα λετε καλα πως και μπηκε αυτη Σαββατιατικο αλλααααααααααααααα θελω να πω συγχαρητηρια στην φιλη κριστιν για το νεο της μπεμπακι και..............................οτι ειμαι κι'εγω εγκυος!!!!!Καλο ε????????????τριτωσε.......

Ειμαι 6 βδ και 5 ημερων και απο την Δευτερα εχω φοβερες αναγουλες που μ'εχουν τσακισει σωματικα και ψυχολογικα.....Ευχομαι να τελειωσουν συντομα γιατι ΔΕΝ παλευετε.......

Μιαμαμα πως αντεξες τοσους μηνες??????????????????????????????????????


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...