Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλώς την ειρήνη!!!

μπορεί να περνάει φάση με δόντια!!!

φιλάκια στο φσιφσικάκι!!!!

ένα νεογέννητο!!!!τέλεια,θα τρελαθεί η δανάη!!!

φιλάκια πολλά!!καλά να περάσετε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο εμενα.... μην φωναζετε μωρε που δεν μπαινουμε πολυ. Που ελευθερος χρονος για τετοια????

Δεν εχω και τιποτα νεοτερο να πω!!! Το μελινακι μια χαρα, το ιδιο και ο σπορος (μαλλον, ξερω γω??για να ξερναω ετσι καλα θα ειναι)..

Η αντζελινα τζολι και η ελλη σταη τι κανουν???? Χαζευω στο fb τις φωτο που βαζετε απο αποκριες και παρτυ και ειναι σουπερ..Μεγαλωνουν τα μπουμπουκια...

Το γιουπακι ξεκινησε δουλεια και πηζει και δεν προλαβαινει να μπει..ειναι και αρρωστουλα η μικρη ντουντου και τα εχει παιξει...Πίκραααααα..... Οπως καταλαβατε ολες στο πηξιμο....εσεις μια χαρα περνατε κυριες εεε????Φτου σας!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δέσποινα καλή εγκυμοσύνη! θα έχει παρέα το Μελινάκι σου!

Εμείς είμαστε καλά, δεν πολυμπαίνουμε στο ιντερνετ και ετοιμαζόμαστε για αλλαγές αφού την 1η του μήνα η μανούλα γυρίζει στη δουλειά της. Η γιαγιά προβάρει πώς θα του δίνει ξένο γάλα και τα έχει βρεί σκούρα... Σήμερα "περπατήσαμε" όλη την πλατεία με τη μανούλα διπλωμένη στα δύο να μας κρατάει... μέση μανούλας τέεεεελος!!!!!


0xbq.jpgJ0I0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε κοριτσακια...

μη θυμωνετε που δεν μπαινω.. το πρωι πια ειμαι στη δουλεια κ το βραδυ που εμπαινα τωρα πια ειμαι λιωμα κ κοιμαμαι οταν κοιμιζω τη μικρη... για το απόγευμα οπως καταλαβαινετε δεν παιζει το σεναριο του να ανοιξω πι σι...

Τα νεα μας τα ειπε η τζεσικα (όχι του ιανουαριου η τζες η δικιά μας... η ράμπιτ:lol::lol::lol:)

Η μικρα ήταν 2 νυχτες με 39 μισό κ τελικα έκανε κατι καλες διαρροιες κ της πέρασε.. ούτε μυξες ειχε ούτε τιποτα... ο μπαμπας μας ελειπε στην μακεδονια για δουλεια κ τα ειδα όλα οπως καταλαβαινετε...

Κ να πιστευουν κ στη δουλεια πως λουφαρα για 4ημερο... σιχτιρ...

Κατα τα άλλα πήγαμε στη γιατρο να δει την ιωση μας κ τη ζυγισε κ πήρε μολις 100 γρ σε2 μηνες... ειναι 8400.. τουλάχιστον εχει πάρει ποντους, ειναι 80 πια,κ δεν φοβομαστε την αναιμια...

τι να την κανω ρε παιδια.... αφου δεν τρωει ποσοτητες...

αυτα...

α! την αλλη εβδομαδα θα δοκιμασω να της δωσω κατσικισιο γιαουρτι... μακαρι να πανε ολα καλά μπας κ πινει κ λιγο κατσικισιο εκτος από το ανθρωπίσιο:tongue::tongue:

Φιλακια κ οπως ειπαμε... δεν σας γραφω... μακαρι να τα λεγαμε πιο συχνα..

μουτςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!

περαστικά στο yioupidio!!!

κι εγώ αν είχα ίντερνετ σπίτι,δεν θα πολυέμπαινα!!!

που να προλάβεις!!

είναι η προσαρμογή στη δουλειά τον πρώτο καιρό!!!

κι η δική μου σε ένα μήνα 140γρ πήρε!!!

τώρα βγάζουν και δόντια,πάιζει ρόλο!!

δεσποινάκι συνεχίζεις με εμετούς έ??

θα περάσει και μετά δεν θα το θυμάσαι!!

έτσι έλεγα κι εγώ για να παίρνω κουράγιο!!

όχι κι έλλη στάη το κορίτσι!!!

έλλη κοκκίνου!!!

καλύτερο είναι!!

χεχε

εμείς εδώ ήσυχα,τα ίδια!!

πως να τα περνάμε κι εμείς???

ξεκινάμε να μπούμε στη διατροφή των ενηλίκων!!

φιλάκια κοριτσάκια!!

γειά σου ssttaa!!!!

φιλάκια στο μπουμπουκάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

603977lzxi18vj55.gif

χρονια πολλα δεν θα σου πω

γιατι τα λενε ολοι.

μα θα σου πω χαρες πολλες

να'ναι η ζωη σου ολη!!!!

να μας χαιρονται οσοι μας αγαπανε,φιλεναδα,

και με το καλο να ερθει το μωρακι σας!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με 6 χρονακια διαφορα βεβαιως βεβαιως!!!! Εγω 34 και η Ελενη 40!!!! χαχαχαχαχαχα!!!

40???????να'σαι καλα δεσποινα που μου κοβεις χρονια!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

και δεν το κρυβω καθολου!ειπα,να μας χαιρονταιιιιιιι!!!:wink:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

η ελενάδα του '82 είναι?

φτού σου!!!

"μια μικροπαντρεμένη... κρητικιάαααα "

όπα!!

τραγουδάω...ακούγομαι???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μικροπαντρεμενη εδω στο ηρακλειο δεν με λες.η πιο μεγαλη της παρεας ειμαι,οι πιο πολλες φιλες μου ειναι 23-25 μ'ενα παιδι.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...