Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 1

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Επίσης που λες οτι γκαστ ε.. συγνωμη οτι εμεινες εγκυος ηθελα να πω... την 8η μερα??

Ε για πε να διαβαζω ενω μασαμπουκιαζω!!!

Δηλαδη τι ακριβως θελεις να σου περιγραψω τωρα???:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όλα καλά θα πάνε!!!

8 μήνες έχεις μπροστά σου!!! πάει ηδη ο ένας!!!

Πρόσεχε απλά λίγο με το βάρος που θα σηκώνεις!!!

μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτο ειναι το πιο δυσκολο!!! τι να κανω με τη μελινα οταν μου τραβαει τα πατζακια και κλαψουριζει??? ποσο πια να μην την σηκωνω??? τι να πω...θεος βοηθος γενικα...

Link to comment
Share on other sites

hello youpi!!

Κι εγώ τσιζκεικ τρωω διαβάζω και γράφω!!! τέλειο είναι!!! το εφτιαξα με τα χεράκια μου!!

Για λέγε βρε Δέσποινα!!

!@$$@!$!^$#%#@^#$ ΝΕΣ!!!! μου θυμησαστε το κεικ που εφτιαξα χθες!!! 200 κιλα θα παρω παλι!!! ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ??

Και τι για λεγε για λεγε???? ρε ξετσιπωτες!!!! κανα βιντεοκλαμπ δεν εχετε κοντα???:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λεγε ρε Δεσποιναααα

περιμενε να χαμηλώσω φώτα κ να βαλω ενα ποτακι πρωτα!!!!:tongue::tongue::tongue:

χμμμμμμμ

μήπως να με βρισεις με τα ταμπελάκια στο πάρτυ????:cool::cool::cool:

Τα εφαγα τα κανελονια κ τωρα πάω να φαω κατι μαφιν κ να πλύνω κ κανα πιατο σα καλή νοικοκυρα οπότε μαλλον θα σας καληνυχτησωωωωωωωω

Μιαμ μιαμμμ καλό το τζιζκεικ ιωαννα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λεγε ρε Δεσποιναααα

περιμενε να χαμηλώσω φώτα κ να βαλω ενα ποτακι πρωτα!!!!:tongue::tongue::tongue:

χμμμμμμμ

μήπως να με βρισεις με τα ταμπελάκια στο πάρτυ????:cool::cool::cool:

Τα εφαγα τα κανελονια κ τωρα πάω να φαω κατι μαφιν κ να πλύνω κ κανα πιατο σα καλή νοικοκυρα οπότε μαλλον θα σας καληνυχτησωωωωωωωω

Μιαμ μιαμμμ καλό το τζιζκεικ ιωαννα???

Τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγω παω να πλύνω πιατάκια ταιζω μπέμπη και νάνι γιατι ξυπνάω 6 το πρωι!!!!!!!

Καληνυχτα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Λεγε ρε Δεσποιναααα

περιμενε να χαμηλώσω φώτα κ να βαλω ενα ποτακι πρωτα!!!!:tongue::tongue::tongue:

χμμμμμμμ

μήπως να με βρισεις με τα ταμπελάκια στο πάρτυ????:cool::cool::cool:

Τα εφαγα τα κανελονια κ τωρα πάω να φαω κατι μαφιν κ να πλύνω κ κανα πιατο σα καλή νοικοκυρα οπότε μαλλον θα σας καληνυχτησωωωωωωωω

Μιαμ μιαμμμ καλό το τζιζκεικ ιωαννα???

ελα τωρα!!! πες οτι βγαινεις για να πας στο βιντεοκλαμπ:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καληνυχτιζω και εγω...πολλα φιλια κοριτσαρες..

Link to comment
Share on other sites

πολλη περαση εχει η 8η μερα!!!!τελικα ολες σας βλεπω εγκυουλες συντομα!!!!εγω,να πω την αληθεια μου,με τιποτα δεν σκεφτομαι δευτερο παιδακι ,αν και νομιζω πως ενα αδερφακι ειναι το καλυτερο δωρο !!!!οποτε ,αφου και η χοριακη ειναι φουλαριστη,αντε με το καλο ,να ερθει η αδερφουλα της Μελινας!θελει κουραγιο τωρα βεβαια,γιατι θα ειναι δυσκολα εφοσον θα πρεπει να προσεχεις και την Μελινα....και την κοιλια

,τιποτα ομως δεν ειναι ακατορθωτο!μια γνωστη μου εχει 3 παιδακια και ενω ολοι λενε πωπω ,πως αντεχει ?????

αυτη λεει σε ολους πως οταν δεν το κανεις καταναγκαστικα,αλλα με την καρδια σου ,δεν σε πειραζει και τοσο.....και συμφωνωωωωωω!

ααα,και να σημειωσω πως τα παιδακια της ,ειναι απο τα πιο ησυχα μωρα που εχω δει ποτε!!!

Επεξεργάστηκαν by cristin

kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα διαβασα τα καλα και ομορφα νεα σου!! μπραβο και με το καλο..

να χεις μια ευκολη, οσο δυνατον ακουραστη και καλη εγκυμοσυνη..

οτι και να ναι γερο να ειναι προπαντων και μακαρι και εμεις να ξανα αποκατασταθουμε "εγκυες" στο τρεχον ετος...(για ολες οσες το θελουν και το επιδιωκουν!!!!!)

να σαι καλα και να προσεχεις..

φιλια στη Μελινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεσποινα διαβασα τα καλα και ομορφα νεα σου!! μπραβο και με το καλο..

να χεις μια ευκολη, οσο δυνατον ακουραστη και καλη εγκυμοσυνη..

οτι και να ναι γερο να ειναι προπαντων και μακαρι και εμεις να ξανα αποκατασταθουμε "εγκυες" στο τρεχον ετος...(για ολες οσες το θελουν και το επιδιωκουν!!!!!)

να σαι καλα και να προσεχεις..

φιλια στη Μελινα

Σε ευχαριστω πολυ προσπ..

ξερω οτι και εσυ το θελεις συντομα και σου ευχομαι να εισαι η πρωτη που θα ακολουθησει με χαρμοσυνα νεα!!! Αντε τρεχατε σε λιγο που θα αρχισουν οι αναγουλες θα γκρινιαζω ολη μερα και θελω συμπαρασταση!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

thanks!! το νεο τικερακι σου ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!! χαχα!!!

Eχω εμπνευση με τα τικερακια...χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον εχω σοβαροτατη ερωτηση να κανω γιατι με εχει φαει το αγχος...ειχατε κανει χοριακη στην αρχη της εγκυμοσυνης σας και πόσο ειχε βγει θυμαστε??? ρε δεν ειναι λιγο μεγαλο το 3600 για 3 μερες καθυστερησης??? μπηκα στο καφε του οκτωβρη 2010 και οι κοπελες που εμειναν εγκυες τωρα εχουν κατι χοριακες εως 500...ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ??? Κοιτουσα τωρα τις χοριακες που ειχα κανει στη μελινα και στην αντιστοιχη μερα ειχε βγει 700!!! τι γινεται ρε γμτ???

Link to comment
Share on other sites

Eχω εμπνευση με τα τικερακια...χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον εχω σοβαροτατη ερωτηση να κανω γιατι με εχει φαει το αγχος...ειχατε κανει χοριακη στην αρχη της εγκυμοσυνης σας και πόσο ειχε βγει θυμαστε??? ρε δεν ειναι λιγο μεγαλο το 3600 για 3 μερες καθυστερησης??? μπηκα στο καφε του οκτωβρη 2010 και οι κοπελες που εμειναν εγκυες τωρα εχουν κατι χοριακες εως 500...ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ??? Κοιτουσα τωρα τις χοριακες που ειχα κανει στη μελινα και στην αντιστοιχη μερα ειχε βγει 700!!! τι γινεται ρε γμτ???

εγω κοπελα μου δεν μπορω να σε βοηθησω,γτ δεν ειχα κανει χοριακη.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε τρομάξω...... όταν είναι λίγο υψηλές είναι δίδυμα....!!!!!!!

Δεν θέλω να σε αγχώνω απλά το θυμάμαι από φίλες μου που έχουν δίδυμα (3 έχω!!!)

Είχα κάνει 2 χοριακές μια 2 μέρες από την καθυστέρηση και είχα 336 και άλλη μία μετά από 3 ημέρες και είχε βγεί 1247.

Μην το δέσεις και κόμπο!!!!!!!! και φρικάρεις!!! χωρίς λόγο!!!!!!!!

Υπομονή μέχρι να πας στη γιατρό σου!! Πότε θα πας??


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...