Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα ειναι αλλά μαλλον εσκασε μυτη σημερα το 5ο δοντι (δεν με αφήνει η θκατουλα να δω καλα) κ το βραδυ ήταν όλο μαμα- μαμα κ γκρινια.. ξενυχτησαμε.. αλλά εγώ βραχος δεν της δινω βζ με τιποτα 23:00 με 6:00..

Η ξαδερφουλα ειναι προς το παρον βραδυνος τυπος κ ειναι ξυπνια κ κλαιει κ η αδερφη μου τα εχει φτυσει κανονικα..

αν κ την ειχα προειδοποιησει για τις πρωτες μερες μετα το μαιευτηριο τιποτα φαινεται δεν μπορει να συγκριθει με την πραγματικοτητα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπράβο βράχε μου!!!!

έτσι είναι οι πρώτες μέρες,κι εμείς τα ίδια δεν είμασταν??

βέβαια η δική μου κοιμόταν αλλά κάθε 4 ώρες ήθελε γάλα,βάλε κι άλλαγμα.

έπαιρνε χρόνο...

κι εμείς κάθε φορά που είναι να βγει δόντι έχει λίγο γκρίνια.

πότε ξεκινάς δουλειά?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελιες!

ειπα να μπω να γραψω ενα γεια,μπας και μπει καμμια.ευτυχως που εχουμε και το fcbk και τα λεμε που και που,γτ αλλιως...

Δεσποινα τι κανει το Μελινακι?ηρεμησε απο τα δοντακια καθολου?

Ειρηνη,η Δαναη τι κανει?λεει τιποτα?

γιουπι,εσενα η ζουζουνα περπατησε?τρωει τιποτα?

κοριτσια σε παιδοτοπο εχετε παει?

εμεις πηγαμε 2 φορες κι εχει ξετρελαθει.λεω να την ντυσω καρναβαλακι να παμε σε κανενα παρτακι σε παιδοτοπο.εσεις τι θα τα ντυσετε?

σας επριξα,ε?:D:D:D


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε Ελεναδα!!!!Αραχνιασε το τοπικ:D:D:D

Εμεις μια χαρα...μια απο τα ιδια....

Η μικρη μερα με την μερα την βλεπω οτι καταλαβαινει ολο περισσοτερα αλλα απο κουβεντουλες οχι και πολλα πραγματα...Ειναι φοβερα ναζιαρα...μου κανει αγκαλιτσες και τρελαινομαι!!!!

Στολη για τις αποκριες εχουμε αλλα μαλλον στο σπιτι θα την βαλουμε γιατι αποκριατικο παρτι δεν βλεπω.....Της εφερε η νονα της,τη στολη απο το Ομαν(τοπικη αμπιγιε ενδυμασια) και εχει φοβερη πλακα.Αν τελικα την ντυσω θα σας βαλω φωτο...

Εχω ψιλοχαθει γενικα γιατι το λαπιτοπι μου τα εχει φτυσει και μπαινω απο το πισι του αντρα που ειναι συνδεδεμενο με την τιβι οποτε καταλαβαινεται οτι με το που επιστρεψει σπιτι εγω απλα δεν εχω πισι καρντιες μου!!

Η Αντζελινα τι κανει?Τι θα την ντυσεις????


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε Ελεναδα!!!!Αραχνιασε το τοπικ:D:D:D

Εμεις μια χαρα...μια απο τα ιδια....

Η μικρη μερα με την μερα την βλεπω οτι καταλαβαινει ολο περισσοτερα αλλα απο κουβεντουλες οχι και πολλα πραγματα...Ειναι φοβερα ναζιαρα...μου κανει αγκαλιτσες και τρελαινομαι!!!!

Στολη για τις αποκριες εχουμε αλλα μαλλον στο σπιτι θα την βαλουμε γιατι αποκριατικο παρτι δεν βλεπω.....Της εφερε η νονα της,τη στολη απο το Ομαν(τοπικη αμπιγιε ενδυμασια) και εχει φοβερη πλακα.Αν τελικα την ντυσω θα σας βαλω φωτο...

Εχω ψιλοχαθει γενικα γιατι το λαπιτοπι μου τα εχει φτυσει και μπαινω απο το πισι του αντρα που ειναι συνδεδεμενο με την τιβι οποτε καταλαβαινεται οτι με το που επιστρεψει σπιτι εγω απλα δεν εχω πισι καρντιες μου!!

Η Αντζελινα τι κανει?Τι θα την ντυσεις????

α,γι'αυτο χαθηκες και λεω κι εγωωωω...

ωραια στολη μου ακουγεται και πρωτοτυπη.να βαλεις βεβαια φωτο να δουμε!

κι εμενα ακομα να πει μια κουβεντα της προκοπης,αλλα απο χαδια και ναζια και σκανταλιες,αλλο τιποτα!

δεν ξερω ακομα τι να την ντυσω,ψαχνω στο ιντερνετ μπας και βρω καμμια καλη και φτηνη,γτ εδω εκτος απο το jumbo που παει ολο το ηρακλειο και ψωνιζει,δεν εχει αλλου ετσι φτηνα.

χαρηκα που διαβασα νεα σας!

πολλα φιλια στην ζουζουνα Δαναη!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιουπι!!!!,εισαι και συ σε φαση αποθηλασμου????δεν ξερω αν το εχετε συζητησει στο παρελθον,αλλα θα ηθελες να μου πεις πια τακτικη ακολουθεις????χρειαζομαι βοηθεια νομιζω γιατι ,ακομα δεν εχω καταφερει να αποθηλασω και ειδικα τα βραδια ,ολο το ζυβι θελει ,αν και νομιζω πως δεν εχω πια σχεδον καθολου γαλα!!!!

εμεις εχουμε 6 δοντακια,2 πανω και 4 κατω αλλα κατι μου λεει πως σε κανα μηνα θα εχουμε 8!!!!σαν κατι να εξεχει!

ψαρι και αυγο τρωει ανετα!τρελαινεται μπορω να πω!

μην τσακωνεστε για τον μανολο ,γιατι βλεπω τον κων/νο τον φασουλα ,να ριχνει τις γκομενιτσες ξερες!

ποια ειναι η λυδια οεο?εχω χασει επεισοδια ....ουυυυυυυυυυ


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιουπι!!!!,εισαι και συ σε φαση αποθηλασμου????δεν ξερω αν το εχετε συζητησει στο παρελθον,αλλα θα ηθελες να μου πεις πια τακτικη ακολουθεις????χρειαζομαι βοηθεια νομιζω γιατι ,ακομα δεν εχω καταφερει να αποθηλασω και ειδικα τα βραδια ,ολο το ζυβι θελει ,αν και νομιζω πως δεν εχω πια σχεδον καθολου γαλα!!!!

εμεις εχουμε 6 δοντακια,2 πανω και 4 κατω αλλα κατι μου λεει πως σε κανα μηνα θα εχουμε 8!!!!σαν κατι να εξεχει!

ψαρι και αυγο τρωει ανετα!τρελαινεται μπορω να πω!

μην τσακωνεστε για τον μανολο ,γιατι βλεπω τον κων/νο τον φασουλα ,να ριχνει τις γκομενιτσες ξερες!

ποια ειναι η λυδια οεο?εχω χασει επεισοδια ....ουυυυυυυυυυ

μπραβο στον μανολο που τρωει ολο το φαγακι του!

η Λυδια ειναι η κορη της γιουπι!αληθεια ποτε θα την βαφτισετε,γιουπι?

κι εσυ χριστινα?εμεις λεμε τον σεπτεμβρη,πρωτα ο θεος,αλλα δεν εχουμε κλεισει τιποτα ακομα.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη που δεν έχω βαφτίσει ακόμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς λέμε για 15 Μαίου. Προβλέπω κλάμα γιατί καταλαβαίνει πλέον πολύ!!

Τελος πάντων 15 λεπτά υπόθεση είναι η κολυμπήθρα.. Πρέπει να βρω μπρατσωμένο παπά και καλό!!! Γιατί πολλοί κράζουν που τα βαφτίζουμε μεγάλα!!

Λοιπόν Δέσποινα,

λέω το γράμμα Α.....


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη που δεν έχω βαφτίσει ακόμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς λέμε για 15 Μαίου. Προβλέπω κλάμα γιατί καταλαβαίνει πλέον πολύ!!

Τελος πάντων 15 λεπτά υπόθεση είναι η κολυμπήθρα.. Πρέπει να βρω μπρατσωμένο παπά και καλό!!! Γιατί πολλοί κράζουν που τα βαφτίζουμε μεγάλα!!

Λοιπόν Δέσποινα,

λέω το γράμμα Α.....

καλως τη!με το καλο η βαφτιση ιωαννα!παντως εμας εδω κατω δεν μας κραζει κανεις.ολοι μεγαλα τα βαφτιζουν τα παιδια τους.και να σου πω την αληθεια δεν εχω παει σε καμμια βαφτιση που να βαφτιζεται παιδακι κατω του 1 χρονου,εκτος αν ηταν 2 μαζι.

δεσποινα,μηπως ειναι η φραση βγαζω δοντια?:tongue::tongue::tongue:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλως τη!με το καλο η βαφτιση ιωαννα!παντως εμας εδω κατω δεν μας κραζει κανεις.ολοι μεγαλα τα βαφτιζουν τα παιδια τους.και να σου πω την αληθεια δεν εχω παει σε καμμια βαφτιση που να βαφτιζεται παιδακι κατω του 1 χρονου,εκτος αν ηταν 2 μαζι.

δεσποινα,μηπως ειναι η φραση βγαζω δοντια?:tongue::tongue::tongue:

οοοοοχχιιιιιιι

με το Α της Ιωαννας εχουμε...

---Α- ------

αλλοοοοοςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...