Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχα σας επιασα.............................με βαρεθηκες ε????????????????????Φτου σου μαρη.......................

Να πω την μαυρη μου αληθεια κι'εγω εχω βαρεθει στο σπιτι οεο αλλα μερικα μηνακια ακομα θα κατσω αφου τωρα θα μπω ταμειο ανεργιας.......


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσιαααα!!!

τι κανετε?

κι εγω θελω να παω στη δουλειαααα!!!βαρεθηκα!

αμα δεν ημουν στο ταμειο θα πηγαινα αναγκαστικα.

μεχρι ομως να βγω απο το ταμειο θα καθομαι και θα ψαχνομαι ταυτοχρονα για αλλη δουλεια.εγω εχω την πεθερα,αλλα αυτη παει διακοπες στο Λεντα 2-3 φορες τον μηνα,και καθεται 1-2 μερες μεχρι και 1 μηνα!και θελει να την παρει μαζι της οταν παω στην δουλεια και δεν γουσταρω,γι'αυτο ειπα να κατσω μεχρι να την στειλω στον παιδικο.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

δεσπω απο πότε σκεφτεσαι να την στειλεις σε σταθμο??

οι υπόλοιπες τι λέτε??

αν δεν ειχατε μαμαδες να τα κρατησουν πότε θα τα στελνατε??

Σίγουρα μετα τα 2-2,5 ωστε να μπορεί να μου λεει και να καταλαβαίνω αντιδράσεις του!!

Αν δεν είχα την μαμά και την πεθερά μου θα έπαιρνα αναγκαστικά γυναίκα ΑΛΛΑ με την προυπόθεση να έχω κάμερα.. εις γνώσης της φυσικά!!!

Δεν είναι καθόλου κακό ουτε και προσβλητικό, αν είναι σωστή γυναίκα θα το καταλάβει.. κι εγώ στην δουλειά μου είμαι περικυκλωμένη από κάμερες.. δεν έχω θέμα κάνω την δουλειά μου και ουτε που τις θυμάμαι ότι υπάρχουν!!

το έχει εφαρμόσει φίλη μου και έχει το κεφάλι της ήσυχο!!! Ας έχουν τον φόβο!! με τον καιρό θα καταλάβεις απ αυτά που θα βλέπεις και φυσικά απο το παιδί σου αν την βλέπει και είναι γελια και χαρά δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!!

Εγω πάντως θα το έκανα σίγουρα!! είναι ένα κόστος αλλά θα έκοβα απο κάτι άλλο και θα το έκανα!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μετα τα 2-2,5 ωστε να μπορεί να μου λεει και να καταλαβαίνω αντιδράσεις του!!

Αν δεν είχα την μαμά και την πεθερά μου θα έπαιρνα αναγκαστικά γυναίκα ΑΛΛΑ με την προυπόθεση να έχω κάμερα.. εις γνώσης της φυσικά!!!

Δεν είναι καθόλου κακό ουτε και προσβλητικό, αν είναι σωστή γυναίκα θα το καταλάβει.. κι εγώ στην δουλειά μου είμαι περικυκλωμένη από κάμερες.. δεν έχω θέμα κάνω την δουλειά μου και ουτε που τις θυμάμαι ότι υπάρχουν!!

το έχει εφαρμόσει φίλη μου και έχει το κεφάλι της ήσυχο!!! Ας έχουν τον φόβο!! με τον καιρό θα καταλάβεις απ αυτά που θα βλέπεις και φυσικά απο το παιδί σου αν την βλέπει και είναι γελια και χαρά δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!!

Εγω πάντως θα το έκανα σίγουρα!! είναι ένα κόστος αλλά θα έκοβα απο κάτι άλλο και θα το έκανα!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!! ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΕΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και με την καμερα και εγω συμφωνω εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!

μωρε πως μεγαλωσε ετσι ο οθωνακος?γλυκας ειναι!

κι εγω συμφωνω με τις καμερες,και στον παιδικο οταν μπορει να μιλησει να πει αν περναει καλα.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε σήμερα?

πελαζί που είσαι?

μεγάλωσε το ζουζουνάκι σου!!

βρε κορίτσια δεν παίρνουν ολόκληρο μισθό οι γυναίκες?

αν είναι όπως θα τα παίρνω να τα δίνω,δεν λέει.

πόσα παίρνουν αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε σήμερα?

πελαζί που είσαι?

μεγάλωσε το ζουζουνάκι σου!!

βρε κορίτσια δεν παίρνουν ολόκληρο μισθό οι γυναίκες?

αν είναι όπως θα τα παίρνω να τα δίνω,δεν λέει.

πόσα παίρνουν αθήνα?

ελα ντε,κι εμενα η ιδια απορια μου δημιουργηθηκε....

αν ειχα μισθο 2000 ευρω,να εβρισκα γυναικα

με μισθο ομως που με τα βιας φτανει τα 1000,οπως οι περισσοτεροι ανθρωποι,πως να την πληρωσεις τη γυναικα βρε δεσποινα????

απο απριλη ξεκιναω δουλεια,οποτε απο μεσα μαρτιου θα ξεκινησουμε τις προβες στον τοπικο σταθμο,οπως εγραψα και στο αλλο ποστ του ιανουαριου,και ο θεος βοηθος!

κι εγω εχω τρελαθει στο σπιτι!δεν παιζει αλλο να μεινω μεσα,περναω τελεια με τον υιο ,αλλα εχω ξεχασει το ονομα μου!!!:tongue:


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα ντε,κι εμενα η ιδια απορια μου δημιουργηθηκε....

πως να την πληρωσεις τη γυναικα βρε δεσποινα????

με πονο....

δεν ειναι μονο τα λεφτα ρε κοριτσια ομως...η προυπηρεσια?? τα ένσημα?? χανουμε χρονια..για παιδικό δεν το σκεφτομαι...θελω να αρχισει να μιλαει να μου λεει τι γινεται..στο σπιτι θα βλεπω (καμερα λεμε!!!)..

Link to comment
Share on other sites

με πονο....

δεν ειναι μονο τα λεφτα ρε κοριτσια ομως...η προυπηρεσια?? τα ένσημα?? χανουμε χρονια..για παιδικό δεν το σκεφτομαι...θελω να αρχισει να μιλαει να μου λεει τι γινεται..στο σπιτι θα βλεπω (καμερα λεμε!!!)..

Έχεις δίκιο!! ειδικά τα ένσημα!!! και η προυπηρεσία φυσικά!!

(δούλευα 11 χρόνια ασταμάτητα και σταμάτησα οταν έμεινα έγκυος!! κι αυτό γιατί ο χώρος που ήμουν ήταν απίστευτα πιεστικός και αφακαντέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Πίστευα ότι θα αντεξω και θα μεγαλώσω τον μπέμπη αλλά τρελλάθηκα μεσα στο σπίτι!!!

από τότε που δουλευω έχω ένα πρόγραμμα, ξέρω οτι θα πάω στη δουλεια θα αλλάξω 5 κουβέντες με κάθε συνάδελφο, στροφάρει το μυαλό.. ενω μέσα στο σπίτι είχα καταντήσει σαν άρρωστη!!

Όχι οτι δεν μου λείπει το παιδί μου!!! Τον σκέφτομαι συνέχεια και έχω την έννοια του, 15 τηλεφωνα την ημέρα κάνω στο σπιτι για να δω πως είναι!!!

Είναι βέβαια και στον χαρακτήρα του ανθρώπου.. αλλές το αντεχουν και είναι αξιέπαινες!! έγω δεν άντεξα!!!

και να φανταστείτε ότι ξυπνάω περίπου στις 5.30-6.00 το πρωί γιατί πιάνω δουλεια στις 7:00!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενεις ποοοοολυ..

θα περασει πρωτα από εμενα..

αλλά κ πώς να περάσει αφού δεν παιζω???

Μια ξαδερφη μου κερδισε πριν 1 εβδομαδα ενα αυτοκινητο από διαγωνισμο ενος καφε επειδη δεν βρηκαν τον 1ο τυχερο!!!

Εγώ ποτε δεν παρακολουθω διαγωνισμους...ρε λες να ειμαι ζαπλουτη κ να μην το ξερω???

Για γυναικα δεν βγαινουμε οικονομικα..θα ερθουν πεθερομαμαδες εναλλάξ μεχρι το καλοκαιρι αλλά επειδή δεν βλέπω να ευδοκιμει το σεναριο....

θα την γραψω σε παιδικο....

Link to comment
Share on other sites

τι κάνει η Λυδία???

εμείς παίζουμε που και που!!

ο άντρας μου συνήθως είναι τυχερός,βρήκε την άλλη φορά 40Ε κάτω..και λίγες μέρες μετά μια επιταγή,αλλά δεν μπορούσαμε να την εισπράξουμε!!!

φτου!!

κι εμείς για παιδικό λεμε,αλλά δεν ξέρουμε πότε!!

τι κάνει η ανηψιά??

κι εσείς κοριτσάκια στο σόι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...