Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τον Κωνσταντίνο τον ξεχάσατε εεεε? Μπράβο!!!!!!!!!!

μμμμ!!! Κρίμα και είναι κούκλος!! Τα κορίτσια σας θα χάσουν!!!!

Πολύ κορίτσι ρε παιδί μου κι εδω και στο Δεκέμβρη 08.. μας τρωτε με διαφορά τις αγορομάνες!!

Cristin τέλειος ο μικρός σου!!!

Λοιπόν το πιο πολύ μπόι και βάρος το έχουμε εμεις!!

11.800 και 84 πόντοι!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεχασα εγω τον κωνσταντινο???ξεχασα εγω τον κωνσταντίνο??? οοοοχιιιιιιι!!!! Ειναι και ωραιο ζευγαρι με το μελινακι...12 ποντους διαφορα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να πω και εγω μια καλησπερα κορίτσια. πραγματικά τα κορίτσια εχουν πάρει τη πρωτιά τι γινεται βρε παιδί μου. Ειμαστε πολύ λίγα τα αγοράκια και εδώ και στο Ιανουαριος 2009. Ποπο να κανουμε κλήρωση για τις νύφες:D:D:D:p

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω μια καλησπερα κορίτσια. πραγματικά τα κορίτσια εχουν πάρει τη πρωτιά τι γινεται βρε παιδί μου. Ειμαστε πολύ λίγα τα αγοράκια και εδώ και στο Ιανουαριος 2009. Ποπο να κανουμε κλήρωση για τις νύφες:D:D:D:p

το δικο μου το κοριτσι ποιος θα το παρει????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: προικα δεν εχουμε!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Προικα :tongue::tongue::tongue:οταν θα ερθει η εποχή να παντρευτούνε τα παιδάκια μας δεν νομίζω να ξέρουν τι εστι προίκα. κατσε να δούμε θα μας θέλουν και στο γάμο τους η θα ειναι της μόδας τιποτα διαφορετικό:rolleyes::rolleyes::lol::lol:.

Εμεις δεν θελουμε παντως προικα αλλα η αποφαση ειναι δυσκολη γιατι η μια ειναι καλυτερη απο την αλλη οι νυφες:P:tongue::tongue::D

Link to comment
Share on other sites

Προικα :tongue::tongue::tongue:οταν θα ερθει η εποχή να παντρευτούνε τα παιδάκια μας δεν νομίζω να ξέρουν τι εστι προίκα. κατσε να δούμε θα μας θέλουν και στο γάμο τους η θα ειναι της μόδας τιποτα διαφορετικό:rolleyes::rolleyes::lol::lol:.

Εμεις δεν θελουμε παντως προικα αλλα η αποφαση ειναι δυσκολη γιατι η μια ειναι καλυτερη απο την αλλη οι νυφες:P:tongue::tongue::D

γιατι οι γαμπροι πανε πισω????:D:D:D:D:D μαλλιοτραβηγματα προβλεπω!!!

οσον αφορα το αν θα μας καλεσουν στο γαμο κατσε να παντρευτουνε πρωτα γιατι μπορει να ειναι ντεμοντε το 2040!!!!:D:D:D:D:D:D

(η δικια μου ειναι πιο ωραια η δικια μου ειναι πιο ωραια!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσον αφορα το αν θα μας καλεσουν στο γαμο κατσε να παντρευτουνε πρωτα γιατι μπορει να ειναι ντεμοντε το 2040!!!!:D:D:D:D:D:D

Αυτο ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!

(η δικια μου ειναι πιο ωραια η δικια μου ειναι πιο ωραια!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχα κουκουβάγια:D:D:D:D:D:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τι εγινε επιτελους δεσποινα?

εγω παντως εχω ταξει την δικια μου σε τρεις γαμπρους ή τεσσερις,δεν θυμαμαι:tongue::tongue::tongue:και θα διαλεξει η μικρη μου οταν μεγαλωσει!:lol::lol::lol::lol:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τι εγινε επιτελους δεσποινα?

εγω παντως εχω ταξει την δικια μου σε τρεις γαμπρους ή τεσσερις,δεν θυμαμαι:tongue::tongue::tongue:και θα διαλεξει η μικρη μου οταν μεγαλωσει!:lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΟΙΟ ΝΕΟ???ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟ??????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!

E ρε κατι μπριζολιδια που εχουν να πεσουν απο δω και περα.............

ΜΕΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ c031.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααα

Με γεια τα δοντια!!!!

Ευχαριστω ξανα για τις ευχες!!!

Το κανω κοπι από αλλου αλλά δεν πειραζει το αποτελεσμα μετραει!!!

Ναι τελικα όοολα πήγαν τελεια με τη γεννα κ δεν πέτυχαν τα πιθανα υποχθονια σχεδια της γιατρου...ισως επειδη ειχε δειξει η αδερφη έντονα τις αναγκες της κ επειδη ειναι επαρχεια δεν θα ήθελε να της βγει η φημη του καισαρικακια!!

Ειχε πονακια όλη μερα στις 13-1 κ το βραδακι σπασαν τα νερα έξω από το ιατρειο που ειχε πάει να την τσεκαρει η γιατρος.

Την ειδε της ειπε να παει από το σπιτι να ετοιμαστει κ να φυγουν μαζι για αθηνα...

Πήγε στο σπίτι έκανε ντους κ ξεκινησαν μαζι με τη γιατρο τον γαμπρο μου που οδηγουσε κ τη μαμα μου κ στο δρομο της εκανε κ αναπνοες η γιατρος!!

Δωδεκα το βραδυ μπήκε στο χειρουργειο κ 1:33 γεννηθηκε η τσουπρα μας 3020 κ 51ποντους κ οταν μας την εφεραν μας κοιταζε!!

Ειχα τετοια συγκινηση που ενω την επαιρνα με την κάμερα ξέχασα να πατησω το κουμπί κ δεν εγραψα τιποτα!!!!!!!!!!!

(Γιατι ειχα συγκινηθει τωρα ενω στη μπουμπού μου ημουν γαϊδαρα???)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!!

μπράβο στο Μελινάκι!!!!!

τώρα θα πάρει φόρα και θα τα βγάλει όλα μαζί!!!

μπράβο και στο yioupoαδερφάκι!!!

καλά δεν έγραψες τίποτα στην κάμερα?

χαχχα

εμας φάνηκαν και τα άλλα 2 δοντάκια λίγο.κι έτσι έχουμε 4 πάνω και 2 κάτω.

μάλλον γιάυτό είχε γκρίνια 2-3 μερούλες.

πάει κι αυτό.

έφαγε και ψαράκι και ως συνήθως "χλαπάκιασε" πάλι.!!

φιλιά στον κωνσταντίνο!!(το παιδί φασούλας!!!)

ιωάννα στο σόι είστε ψηλοί μάλλον ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...