Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω ψαροσουπα θα της κανω το σαββατο (για να ειναι εδω το στεφανι μηπως παθει καμια αλλεργία και φρικαρω μονη μου):lol::lol::lol::lol:

για το αυγο και τα οσπρια στα ειπα...ζω ενα δραμα..η αηδια σε ολο της το μεγαλειο

:lol::lol::lol::lol:

ε,ευτυχως μπορουμε να αντικαταστησουμε το αυγο και τα οσπρια με αλλα φαγητα.σπανακορυζο ας πουμε,τρωει?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol::lol:

ε,ευτυχως μπορουμε να αντικαταστησουμε το αυγο και τα οσπρια με αλλα φαγητα.σπανακορυζο ας πουμε,τρωει?

αυριο θα κανω..για να δουμε!!!! χλωμο το βλεπω παντως...

σημερα δεν εφαγε ουτε αβγο, ουτε φρουτοκρεμα, ουτε κοτοσουπα...

κοινως...δεν εχει φαει τιποτα!!! μονο τοστ τρωει χωρις δευτερη κουβεντα η κυρια...αντε να μην της πω κανα καντηλι μεσημεριατικο!!!

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα κανω..για να δουμε!!!! χλωμο το βλεπω παντως...

σημερα δεν εφαγε ουτε αβγο, ουτε φρουτοκρεμα, ουτε κοτοσουπα...

κοινως...δεν εχει φαει τιποτα!!! μονο τοστ τρωει χωρις δευτερη κουβεντα η κυρια...αντε να μην της πω κανα καντηλι μεσημεριατικο!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

περνανε τις φασεις τους κι αυτα μωρε!δεν πειραζει,και το τοστακι καλο κανει.με τυρι.αλλαντικα δεν της δινω,τα αποφευγω με αυτα που διαβασα στο παρεντς.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

περνανε τις φασεις τους κι αυτα μωρε!δεν πειραζει,και το τοστακι καλο κανει.με τυρι.αλλαντικα δεν της δινω,τα αποφευγω με αυτα που διαβασα στο παρεντς.

ναι βρε..μονο με τυρακι.. αλλαντικα ουτε εμεις δεν τρωμε (αντε κανα μπεικον στην καρμποναρα...γινεται καρμποναρα χωρις μπεικον??? δεν γινεται!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ κοριτσάκια για τις ευχες σας για τη λυδία κ για τα τηλεφωνηματα!!

Ειμαι κ επίσημα χαζοθεια!Χτες 1:35 γεννηθηκε το ανιψούδι μου!

Η μαμα του πολύ συγκινημενη!Οχι σαν εμενα πέρυσι που ήμουνα στην καρακοσμαρα μου....

Εχουν ιδια ημερομηνια γεννησης με το λυδιακι κ σχεδον ίδια ωρα γεννησης!!!

Φιλια τσουπριτσες!!!

ΥΓ:Κατω τα χερια σου φαφουτακι από το σούπερ γκομενακι κρητικατσι!!

Φτου φτου!

Κ εμενα ειναι 75 πόντους αλλά ούτε 8500 κιλά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΥΓ:Κατω τα χερια σου φαφουτακι από το σούπερ γκομενακι κρητικατσι!!

Φτου φτου!

Γιατι ρε τι έκανα???:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

πες πες και αλλα για τη μπεμπα!!! να σου πω να σε τρελανω?? το πρωι που μιλησαμε και ησουν στο μαιευτηριο ζήλεψααα!!!!μου θυμησες τις μερες που γεννηθηκαν τα ανηψακια μου και θέλω και εγω να το ξαναζησω..(μονο που η αδερφη μου και η νυφη μου θα φρικαρουν αμα τους το πω αφου τρεχουν και οι 2 σαν τις τρελες με 2 πιτσιρικια η καθε μια:lol::lol::lol::lol:)

δεν ειναι παραλογο που δεν σκεφτηκα τη μελινα αλλα τα ανηψια μου??? να σου πω μου ελειψε το συναισθημα να γεννιεται ανηψακι..ειναι άλλη φαση..χαιρεσαι για τους αλλους οχι για σενα και ειναι εξισου εντονο...ρε..γιατι δεν μου κανουν ενα ανηψακι ακόμαααααα....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε τι έκανα???:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

πες πες και αλλα για τη μπεμπα!!! να σου πω να σε τρελανω?? το πρωι που μιλησαμε και ησουν στο μαιευτηριο ζήλεψααα!!!!μου θυμησες τις μερες που γεννηθηκαν τα ανηψακια μου και θέλω και εγω να το ξαναζησω..(μονο που η αδερφη μου και η νυφη μου θα φρικαρουν αμα τους το πω αφου τρεχουν και οι 2 σαν τις τρελες με 2 πιτσιρικια η καθε μια:lol::lol::lol::lol:)

δεν ειναι παραλογο που δεν σκεφτηκα τη μελινα αλλα τα ανηψια μου??? να σου πω μου ελειψε το συναισθημα να γεννιεται ανηψακι..ειναι άλλη φαση..χαιρεσαι για τους αλλους οχι για σενα και ειναι εξισου εντονο...ρε..γιατι δεν μου κανουν ενα ανηψακι ακόμαααααα....

ναι,τι εκανες?:lol::lol::lol::lol:

αχ!κι εμενα μου ελειψαν οι πρωτες μερες στο μαιευτηριο!αλλο συναισθημα.ειχα και καλη παρεα,μια αλλη κοπελα που ειχε γεννησει την ιδια μερα μ'εμενα,ενα αγορακι,και με πηρε στα γενεθλια τους και μου ειπε να μας ζησουν και συγκινηθηκα!

εγω τι να πω βρε Δεσποινα,που δεν εχω κανενα ανηψακι,και θ'αργησω κιολας?αχ!!!θελω κι εγω ανηψακιιιιιι!!!

ξεχασα!να σας ζησει το ανιψακι γιουπιιιιιιιι!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

ναι,τι εκανες?:lol::lol::lol::lol:

αχ!κι εμενα μου ελειψαν οι πρωτες μερες στο μαιευτηριο!αλλο συναισθημα.ειχα και καλη παρεα,μια αλλη κοπελα που ειχε γεννησει την ιδια μερα μ'εμενα,ενα αγορακι,και με πηρε στα γενεθλια τους και μου ειπε να μας ζησουν και συγκινηθηκα!

εγω τι να πω βρε Δεσποινα,που δεν εχω κανενα ανηψακι,και θ'αργησω κιολας?αχ!!!θελω κι εγω ανηψακιιιιιι!!!

ξεχασα!να σας ζησει το ανιψακι γιουπιιιιιιιι!!!

ρε καταλαβα τι εκανα!!! ειπα γκομενακι το μανολο της cristin και φαινεται πως θα εχουμε μαλλιοτραβηγματα...χεχεχε...ζηλιαααρααα!!!!

ελεν οταν θα αποκτησεις ανηψακια θα με θυμηθεις..εχω ζησει 4 φορες ακριβως το ιδιο συναισθημα...ειναι πολυυυ εντονο...μα το θεο τωρα που το σκεφτομαι πιο καλα καταλαβα τη γεννηση των ανηψιων μου απο της μελινας...(στον κόσμο μου και εγω μαζι με τη γιουπι...:lol::lol::lol::lol:)

τα ειδα και τα 4 με το που γεννηθηκαν και το πιστευεις οτι θυμαμαι κάθε ενα τους ΑΚΡΙΒΩΣ πως ηταν οταν γεννηθηκε???ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!!!Μεχρι και πόντους και κιλα θυμαμαι απο ολα!!! Και εχουν περασει και 10-8-4-1,5 χρονια χεχεχεχε

(να πω την αμαρτια μου στην μεγαλη εχω μια αδυναμια παραπανω αλλα μαλλον γιατι μου εχει και αυτη..χεχεχε...μεγαλη αγαπη λεμε...ααα...αυριο θα βαλω καμια φωτο της στο fb να τη δεις...δεν υπαρχει το ποσο ομορφη ειναι...κουκλαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε καταλαβα τι εκανα!!! ειπα γκομενακι το μανολο της cristin και φαινεται πως θα εχουμε μαλλιοτραβηγματα...χεχεχε...ζηλιαααρααα!!!!

ελεν οταν θα αποκτησεις ανηψακια θα με θυμηθεις..εχω ζησει 4 φορες ακριβως το ιδιο συναισθημα...ειναι πολυυυ εντονο...μα το θεο τωρα που το σκεφτομαι πιο καλα καταλαβα τη γεννηση των ανηψιων μου απο της μελινας...(στον κόσμο μου και εγω μαζι με τη γιουπι...:lol::lol::lol::lol:)

τα ειδα και τα 4 με το που γεννηθηκαν και το πιστευεις οτι θυμαμαι κάθε ενα τους ΑΚΡΙΒΩΣ πως ηταν οταν γεννηθηκε???ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!!!Μεχρι και πόντους και κιλα θυμαμαι απο ολα!!! Και εχουν περασει και 10-8-4-1,5 χρονια χεχεχεχε

(να πω την αμαρτια μου στην μεγαλη εχω μια αδυναμια παραπανω αλλα μαλλον γιατι μου εχει και αυτη..χεχεχε...μεγαλη αγαπη λεμε...ααα...αυριο θα βαλω καμια φωτο της στο fb να τη δεις...δεν υπαρχει το ποσο ομορφη ειναι...κουκλαρα!!!

εμενα ειναι πιο κοντα μου και ειναι πιο ευκολο να σας παρω τον μανολο!

:lol::lol::lol:

τυχερουλα!4 ανιψακια,ε?να τα χαιρεσαι!!!κι εγω θελωωωωω!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα ειναι πιο κοντα μου και ειναι πιο ευκολο να σας παρω τον μανολο!

:lol::lol::lol:

τυχερουλα!4 ανιψακια,ε?να τα χαιρεσαι!!!κι εγω θελωωωωω!!!

ασε μας τον εχουν φαει άλλοι το μανολο!!! ειναι λογοδοσμενος!!!!

τη νυφη την κουκλαρα την εχεις...τους μαντραχαλαδες τους αδερφους τους εχεις...ΑΝΤΕ ΝΤΕ!!!!ΠΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ!!

Link to comment
Share on other sites

ασε μας τον εχουν φαει άλλοι το μανολο!!! ειναι λογοδοσμενος!!!!

τη νυφη την κουκλαρα την εχεις...τους μαντραχαλαδες τους αδερφους τους εχεις...ΑΝΤΕ ΝΤΕ!!!!ΠΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ!!

τους αφηνω γιατι ακομα ειναι πιπινια!27,25 και 23 χρονων,χωρις δουλεια σταθερη!κατσε να βαλουν μυαλο πρωτα λιγο!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

τσάκωνεστε για τον μάνολο???

κι εγώ έχω 2 ανηψούλες από την αδερφή μου...τρέλα!!

ειδικά η μεγάλη 3 χρονών!!

την κρατούσα κιόλας μέχρι να γεννήσω!!

Link to comment
Share on other sites

αχ κι εγώ θυμάμαι όταν γέννησα,το μπουμπουκάκι μια σταλιά ήταν!!

άγχος δεν είχα,απλά ήμουν ερείπιο, πονούσα.δεν είχα δυνάμεις για τίποτα.

κατά τα άλλα μια χαρά ήταν!!!

Link to comment
Share on other sites

Τον Κωνσταντίνο τον ξεχάσατε εεεε? Μπράβο!!!!!!!!!!

μμμμ!!! Κρίμα και είναι κούκλος!! Τα κορίτσια σας θα χάσουν!!!!

Πολύ κορίτσι ρε παιδί μου κι εδω και στο Δεκέμβρη 08.. μας τρωτε με διαφορά τις αγορομάνες!!

Cristin τέλειος ο μικρός σου!!!

Λοιπόν το πιο πολύ μπόι και βάρος το έχουμε εμεις!!

11.800 και 84 πόντοι!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...