Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλο μανολομανα!!!

που χαθηκες??

ο μικρος εχει γινει τρελο γκομενακι!!!χεχεχε

χαμενη στο κοσμο μου...κλασικα!

ο δικος μου παει σε ολους,αρκει να ειμαι κι εγω καπου κοντα...ομως ειναι μερες που δεν θελει κανεναν αλλο,εκτος απο μενα και το μπαμπα....οπως τον πιασει δηλαδη...

γεια σου ιρενε,μαστορισσα κι αγροτισσα......εγω το εκοψα το χωραφι,με κουρασε!ροζους στα χερια εβγαλα....

μια μερα ,ηρθε φιλη για καφε και ο μικρος ουρλιαζε για να την αποφυγει!χαχαχα...μυριζε λιγο μασχαλιλα βεβαια,δεν ξερω αν τον πειραξε αυτοοοο;)


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω βρε παιδιά αλλά τι να κάνω???

έχω δίπλα στο γραφείο και σκάλα,τι να πρωτοκαλύψω??

δεν γκρινιάζει εκτός κι αν θέλει να κοιμηθεί ή πάω σε πελάτη!!!

όλο και με κάτι την απασχολώ!!

Link to comment
Share on other sites

χαμενη στο κοσμο μου...κλασικα!

ο δικος μου παει σε ολους,αρκει να ειμαι κι εγω καπου κοντα...ομως ειναι μερες που δεν θελει κανεναν αλλο,εκτος απο μενα και το μπαμπα....οπως τον πιασει δηλαδη...

γεια σου ιρενε,μαστορισσα κι αγροτισσα......εγω το εκοψα το χωραφι,με κουρασε!ροζους στα χερια εβγαλα....

μια μερα ,ηρθε φιλη για καφε και ο μικρος ουρλιαζε για να την αποφυγει!χαχαχα...μυριζε λιγο μασχαλιλα βεβαια,δεν ξερω αν τον πειραξε αυτοοοο;)

:lol::lol:

μάλλον αυτό ήταν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ξέρω βρε παιδιά αλλά τι να κάνω???

έχω δίπλα στο γραφείο και σκάλα,τι να πρωτοκαλύψω??

δεν γκρινιάζει εκτός κι αν θέλει να κοιμηθεί ή πάω σε πελάτη!!!

όλο και με κάτι την απασχολώ!!

αχ ,κι εγω νομιζω πως πρεπει να το κοιταξεις το θεμα...!σιγουρα μπορεις να βρεις μια λυση,ειναι κριμα το λουκουμακι να καθεται εκει ολη μερα...μην παρεξηγηθω ,αλλα νομιζω κι εγω ειναι κριμα και πολυ πιθανον να μην φταιει οτι τρωει πολυ ,αλλα οτι δεν κινειται μωρε.....και στην τελικη ,αν ολη μερα καθεσαι καπου ,μονο το φαγητο της απομενει για να ευχαριστηθει....δεν ξερω ,κοιταξε το παντως το θεμα...εχει καγκελακια φθηνα,μεχρι και στο τζαμπο νομιζω.......


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω βρε παιδιά αλλά τι να κάνω???

έχω δίπλα στο γραφείο και σκάλα,τι να πρωτοκαλύψω??

δεν γκρινιάζει εκτός κι αν θέλει να κοιμηθεί ή πάω σε πελάτη!!!

όλο και με κάτι την απασχολώ!!

το οτι δεν γκρινιαζει δεν σημαινει ομως οτι ειναι χαρουμενη!! ρε συ, σε κανα μηνα θα αρχισει να περπαταει..τότε τι θα κανεις??? δεν γινεται αλλο να την κρατας στο καροτσι

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με το κριτικατσι...

Σορρυ Κριστιν μπερδεύτηκα...................

μάρεσει και το ιωαννα!!!ασε που μπορει να κερδισω και στο νεξτ τοπ μοντελ.....μπουχου χου:lol::lol::lol:


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

έχω πάρει κάγκελα στο σπίτι,γύρω στα 50Ε ,αλλά έτσι όπως είναι η σκάλα εδώ δεν μπαίνουν, και μετά είναι και η πρόσβαση προς το υπόλοιπο μαγαζί,είναι δύσκολο.

πάντως δεν νομίζω ότι θα το κρατήσουμε και πολύ το μαγαζί,οπότε το παιδί θα είναι καλύτερα.

δεν παρεξηγιέμαι βρε κορίτσια!!

τα έχω σκεφτεί κι εγώ όλα αυτά.

ένα είναι σίγουρο ότι έτρωγε πολύ,πάνω από 400γρ μεσημεριανό και φρουτόκρεμα πάνω από 200γρ!!!

οπότε μείωση!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να'μαι κι εγωωωω!!!

χρονια πολλα στην Λυδια!!!να τα χιλιασει!!!

που ειστε βρε κοριτσια?χρονια και ζαμανια καναμε να μαθουμε νεα σας!

αρχισατε αυγο,ψαρι και τα λοιπα?εγω σημερα της κανω ψαροσουπα,να δω αν θα την φαει!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

να'μαι κι εγωωωω!!!

χρονια πολλα στην Λυδια!!!να τα χιλιασει!!!

που ειστε βρε κοριτσια?χρονια και ζαμανια καναμε να μαθουμε νεα σας!

αρχισατε αυγο,ψαρι και τα λοιπα?εγω σημερα της κανω ψαροσουπα,να δω αν θα την φαει!

εγω ψαροσουπα θα της κανω το σαββατο (για να ειναι εδω το στεφανι μηπως παθει καμια αλλεργία και φρικαρω μονη μου):lol::lol::lol::lol:

για το αυγο και τα οσπρια στα ειπα...ζω ενα δραμα..η αηδια σε ολο της το μεγαλειο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...