Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρε συ τα ουλα της ειναι πολυ φουσκωμενα και φαινονται τα δοντια αλλα ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ τα ατιμα!!!Και ολα αυτα απο πανω μερια.Απο κατω δεν βλεπω φως....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

φιλεναδα,απο τα δοντια ειναι τοτε η ανορεξια.υπομονη και θα βγουνε κι αυτα.

εμενα παλι δεν τρωει τιποτα απο το κουταλι.ολα στο χερι τα θελει.

καθε μερα τρωει αχλαδι,αγγουρι,τυρακι και ψωμι,και πολυ γαλα.

απ'ολα τ'αλλα τρωει με το ζορι.ωραια διατροφη της κανω.εσας τρωνε τα παντα?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

788439qwetsgfyyb.gif

χρονια πολλα,φιλεναδες!!!

να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και να'χουμε παντα υγεια!

αμα ερθει και κανενα παιδακι να πει τα καλαντα,καλα θα'ναι,γιατι συνηθως δεν ερχονται.δεν ξερω γιατι.

αντε να μας πουν τα καλαντα τα δικα μας,του χρονου!!τι καλυτερο?

φιλιαααααα!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας χαιρετω πολύ βιαστικά γιατι ετοιμαζομαι να φυγουμε!!

Πολλα φιλια καλά να περάσετε κ

ΤΥΜΠΑΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Το Λυδιάκι σημερα περπάτησε!!

Νταξ δεν ήταν κ ο κεντερης αλλά 2 βηματακια τα έκανε!!

Πολλά φιλια κ πάλι !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια σας χαιρετω πολύ βιαστικά γιατι ετοιμαζομαι να φυγουμε!!

Πολλα φιλια καλά να περάσετε κ

ΤΥΜΠΑΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Το Λυδιάκι σημερα περπάτησε!!

Νταξ δεν ήταν κ ο κεντερης αλλά 2 βηματακια τα έκανε!!

Πολλά φιλια κ πάλι !!!!!!!

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΤΕ????????????ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΟ ΠΗΞΙΜΟΟΟΟΟ!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αντε και στην επομενη συναντηση θα ειναι ολα στο ιδια υψος με τη δαναη!!:lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! (Αντε...και τους συζυγους...μια και με εχει λιωσει στις αγαπες αυτες τις μερες:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! (Αντε...και τους συζυγους...μια και με εχει λιωσει στις αγαπες αυτες τις μερες:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)

Χρονια πολλα με υγεια,αγαπη και ευτυχεια.Να τους χαιρομαστε ολους και να μας χαιρονται!!!

Κοριτσια δικιο ειχατε για τα δοντια.Βγηκε και το δευτερο και ετσι οπως το βλεπω παει και για τον κυνοδοντα....Παντως ακομα δεν τρωει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα με υγεια,αγαπη και ευτυχεια.Να τους χαιρομαστε ολους και να μας χαιρονται!!!

Κοριτσια δικιο ειχατε για τα δοντια.Βγηκε και το δευτερο και ετσι οπως το βλεπω παει και για τον κυνοδοντα....Παντως ακομα δεν τρωει!!!

με γεια το καινουριο δοντακι!!! υπομονη ευακι. εφοσον πινει γαλα μην ανησυχεις..

εμενα δεν ετρωγε τιποτα για δεκα μερες με την αρρωστεια, ουτε γαλα!! και ειμαστε μια χαρουλα...ισα ισα που νομιζω οτι αδυνατισε λιγο και δεν μοιαζει πια με λουκουμας!!!

μαλλον αρχισε να στα βγαζει μαζεμενα και μπορει να μην τρωει για λιγο καιρο..η δαναη της ειρηνης με τα δοντια εκανε 3 εβδομαδες να φαει!!!

Link to comment
Share on other sites

με γεια το καινουριο δοντακι!!! υπομονη ευακι. εφοσον πινει γαλα μην ανησυχεις..

εμενα δεν ετρωγε τιποτα για δεκα μερες με την αρρωστεια, ουτε γαλα!! και ειμαστε μια χαρουλα...ισα ισα που νομιζω οτι αδυνατισε λιγο και δεν μοιαζει πια με λουκουμας!!!

μαλλον αρχισε να στα βγαζει μαζεμενα και μπορει να μην τρωει για λιγο καιρο..η δαναη της ειρηνης με τα δοντια εκανε 3 εβδομαδες να φαει!!!

Ρε συ ουτε γαλα πινει....με το ζορι 100ml αλλα με πολυ ζορι!!!Σημερα ηταν λιγο καλυτερα τα πραγματα απο θεμα φαγητου!!!Αντε να τελειωνουμε με αυτο το θεμα!!!:mad::x:x

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!

yioupaki περπάτησε το κορίτσι????

μπράβο σας!!!!

πως τα περάσατε?

εμείς οικογενειακά!!!

τα συνιθισμένα εκτός από το ότι μικρή δεν θέλει κόσμο!!!

αντικοινωνική!!!

α και το σαλόνι μας έγινε jumbo!!!!

πολλά δώρα βρε παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!! χρονια πολλα δεν ειπαμε!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Ευχομαι να περασατε ολες πολυ ωραια!!!

το μελινακι ειναι μια χαρα πια (περασαμε μεγαλα ζορια με την ιωση αλλα ευτυχως παει!!).

ειμαι μες στην τρελη χαρα γιατι η μικρη αρχισε να λεει παρα πολλα πραγματα!!! επαναλαμβανει σχεδον οτι και να της πουμε, λεει γαλα (Γαγια γαγια!!), καίει, παει γεια νανι μαμα μπαμπα κακα μαμ ναι οχι ( με το οχι εχει πολυ γελιο γιατι κουναει και το δαχτυλο οπως της κανω εγω..χιχι..) και πολλα αλλα!! εχουμε ξετρελαθει..μεγαλωσε το παιδακι μου.. περπαταει πολυ καλυτερα πια και ειναι μες στην τρελη χαρα...μεθαυριο χρονιζουμε και εμεις και θα της κανω μικρα γενεθλια τελικα.. παραγγειλαμε και τούρτα (ρε ΠΟΣΟ κανουν οι παιδικές τουρτες??? 75 ευρω εσκασα!!! απαπαπαπαπα!!!)

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ!! ΕΚΑΝΑ COPY PASTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! χρονια πολλα δεν ειπαμε!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Ευχομαι να περασατε ολες πολυ ωραια!!!

το μελινακι ειναι μια χαρα πια (περασαμε μεγαλα ζορια με την ιωση αλλα ευτυχως παει!!).

ειμαι μες στην τρελη χαρα γιατι η μικρη αρχισε να λεει παρα πολλα πραγματα!!! επαναλαμβανει σχεδον οτι και να της πουμε, λεει γαλα (Γαγια γαγια!!), καίει, παει γεια νανι μαμα μπαμπα κακα μαμ ναι οχι ( με το οχι εχει πολυ γελιο γιατι κουναει και το δαχτυλο οπως της κανω εγω..χιχι..) και πολλα αλλα!! εχουμε ξετρελαθει..μεγαλωσε το παιδακι μου.. περπαταει πολυ καλυτερα πια και ειναι μες στην τρελη χαρα...μεθαυριο χρονιζουμε και εμεις και θα της κανω μικρα γενεθλια τελικα.. παραγγειλαμε και τούρτα (ρε ΠΟΣΟ κανουν οι παιδικές τουρτες??? 75 ευρω εσκασα!!! απαπαπαπαπα!!!)

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ!! ΕΚΑΝΑ COPY PASTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ!!!:lol::lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Aχ μεγαλωσαν δεν λες τιποτα!!!Νηπια πια!!!Ειδες ποσο αλλαζουν μερα μερα????Οσο για την τουρτα κι εγω που το εψαξα δεν βρηκα τιμη κατω απο 70 ευρω!!!Αστα να πανε!!!

Εμεις παμε και για το τριτο δοντακι και ευτυχως ξεκινησαμε να τρωμε!!Αντε γιατι ειχε παει η ψυχη μου στην κουλουρη......:tongue::tongue:

Εμενα παλι δεν λεει και πολλα.Μονο μπαμπα μαμα ντα γιαγια και το καλυτερο ειναι που της λεμε που ειναι το φως?? και το δειχνει φυσωντας το να σβησει!!!!Πολυ πλακα λεμε.Μακαρι την Κυριακη να σβησει μονη της και το κερακι της!!!

Α ρε κοριτσια πως περασε ενας χρονος????Απιστευτο μου φαινεται....Σαν χθες θυμαμαι που εγραψα....ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!μια χαρα διαβαζω ειναι οι ζουζουνες σας,ε?

χαιρομαι!

μπραβο στο μελινακι που λεει πολλεεεεεεεεεεεες λεξουλες!

και στην γιωτουλα που τρωει οοοοοοοολο το φαγακι της!

και στην λυδια που περπαταει!!!

για την δικια μου δεν μπορω να πω κατι καλο,γτ μου'χει σπασει τα νευρα!

δεν τρωει,δεν κοιμαται,μονο χαλαει το σπιτι και φωναζει!

κατα τ'αλλα καλα.

βρε κοριτσια 75ε η τουρτα?ποσα κιλα?

πρεπει να παω κι εγω να την παραγγειλω.

ευα εσυ θα κανεις την κυριακη το παρτυ?

εγω το σαββατο.εσυ δεσποινα?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!μια χαρα διαβαζω ειναι οι ζουζουνες σας,ε?

χαιρομαι!

μπραβο στο μελινακι που λεει πολλεεεεεεεεεεεες λεξουλες!

και στην γιωτουλα που τρωει οοοοοοοολο το φαγακι της!

και στην λυδια που περπαταει!!!

για την δικια μου δεν μπορω να πω κατι καλο,γτ μου'χει σπασει τα νευρα!

δεν τρωει,δεν κοιμαται,μονο χαλαει το σπιτι και φωναζει!

κατα τ'αλλα καλα.

βρε κοριτσια 75ε η τουρτα?ποσα κιλα?

πρεπει να παω κι εγω να την παραγγειλω.

ευα εσυ θα κανεις την κυριακη το παρτυ?

εγω το σαββατο.εσυ δεσποινα?

Γεια σου ρε Λενιω....

Την Κυριακη θα το κανω το παρτυ.Απο του χρονου θα αρχισω να το μεταφερω...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αντε ολες μαζι ειμαστε....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!μια χαρα διαβαζω ειναι οι ζουζουνες σας,ε?

χαιρομαι!

μπραβο στο μελινακι που λεει πολλεεεεεεεεεεεες λεξουλες!

και στην γιωτουλα που τρωει οοοοοοοολο το φαγακι της!

και στην λυδια που περπαταει!!!

για την δικια μου δεν μπορω να πω κατι καλο,γτ μου'χει σπασει τα νευρα!

δεν τρωει,δεν κοιμαται,μονο χαλαει το σπιτι και φωναζει!

κατα τ'αλλα καλα.

βρε κοριτσια 75ε η τουρτα?ποσα κιλα?

πρεπει να παω κι εγω να την παραγγειλω.

ευα εσυ θα κανεις την κυριακη το παρτυ?

εγω το σαββατο.εσυ δεσποινα?

Εγω θα το κανω αυριο!!! που ειναι και τα γενεθλια της..(αφού κανεις δεν δουλευει μια χαρα ειναι και η Τεταρτη εε???)

η τουρτα ειναι μικρη.για 25 ατομα:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...