Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

εδω κρητη!σου κανει?

τι κανετε?αυπνιες εχεις δεσποινα?

μακαρι να ειχα κι εγω αυπνιες.εγω εχω αντζελινα!

κι εχω κι ενα αγχος!θελω να κανω μελομακαρονα,να ψωνισω δωρακια,

να μαζεψω τα αμαζευτα,να παω 2-3,5-6,καμποσες τελοσπαντων,επισκεψεις,να ετοιμαστω για το παρτυ,να,ναναναααννα!!!

βοηθειαααααααααααα!!!

κοριτσια ειμαι υπερβολικη που δεν θελω να κανω γενεθλια στη μικρη??:oops::oops::oops::oops::oops: μου την ειπανε κανα δυο φιλοι και τα εχω παρει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι εννοείς?

γιατί να μην κάνεις?

ότι γουστάρουμε κάνουμε βρε αδερφέ!!!!

κι εμένα μου την είπαν που της έκανα γιορτή πριν χρονίσει!!!

ρε δεν θελω να κανω γιατι φοβαμαι με οσα περασαμε... αν κανω γενεθλια θα εχω πολυ κοσμο και δεν θελω να κολλησει παλι τιποτα..:-(:sad:

μιλησα με μια κοπελα απο το φορουμ που η μικρη της περασε τη νεα γριππη και ειχαμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα και μαλιστα τα δικα μας ηταν πιο βαρια...λετε να ειχε τη γουρουνογριππη???:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

ρε δεν θελω να κανω γιατι φοβαμαι με οσα περασαμε... αν κανω γενεθλια θα εχω πολυ κοσμο και δεν θελω να κολλησει παλι τιποτα..:-(:sad:

μιλησα με μια κοπελα απο το φορουμ που η μικρη της περασε τη νεα γριππη και ειχαμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα και μαλιστα τα δικα μας ηταν πιο βαρια...λετε να ειχε τη γουρουνογριππη???:-(:-(

εγω το σκεφτηκα δεσποινα αλλα δεν ηθελα να πω τιποτα,για να μη σε φρικαρω κι αλλο.αλλα λενε οτι και 1-2 μερες να εχει καποιος πυρετο,μπορει να περασει την γριπη και να μην το ξερει.

παντως με τα γενεθλια,οτι θες κανεις.τι σου ειπανε δηλαδη?

ε,μια τουρτα θα κοψεις της μελινας για το καλο τουλαχιστον,ε?κι ας εισαστε οι τρεις σας μονο.κι εγω θα καλεσω μονο τους γονεις μας και τ'αδερφια μας και τους κουμπαρους τελικα.αλλα μονο αυτοι ειναι 20 ατομα.

εχουμε χρονια να κανουμε φοβερα παρτυ!!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι εννοείς?

γιατί να μην κάνεις?

ότι γουστάρουμε κάνουμε βρε αδερφέ!!!!

κι εμένα μου την είπαν που της έκανα γιορτή πριν χρονίσει!!!

γιατι δεν κανει να κανεις γιορτη πριν χρονισει?πρωτη φορα το ακουω κι αυτο.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι υπερβολικη που δεν θελω να κανω γενεθλια στη μικρη??:oops::oops::oops::oops::oops: μου την ειπανε κανα δυο φιλοι και τα εχω παρει...

Πες τους να πανε να......κουρευτουνε για να μην πω τιποτα πιο βαρυ!!Δεν φτανουν οσα περασες.....Αλλωστε η μικρη ειναι ακομα σε φαση αναρρωσης!!!Αι σιχτιρ τσαντιστηκα παλι.Βαρεθηκα να ακουω τον κοσμο να μας την λεει γιατι νομιζσουν πως τα ξερουν ολα:evil::evil::evil:!!!Κι εμενα μου την ειπαν γιατι δεν θα κανω παρτυ αλλα θα τη βγαλω με συγγενεις(γιαγιαδες παππουδες αδελφια και νονα)και τους εβρισα κανονικοτατα!!!!

Κανε οτι λεει η καρδουλα σου και οτι αντεχει η τσεπουλα σου.Κανε οτι καλυτερο πιστευεις για τη Μελινα!Οι υπολοιποι...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες τους να πανε να......κουρευτουνε για να μην πω τιποτα πιο βαρυ!!Δεν φτανουν οσα περασες.....Αλλωστε η μικρη ειναι ακομα σε φαση αναρρωσης!!!Αι σιχτιρ τσαντιστηκα παλι.Βαρεθηκα να ακουω τον κοσμο να μας την λεει γιατι νομιζσουν πως τα ξερουν ολα:evil::evil::evil:!!!Κι εμενα μου την ειπαν γιατι δεν θα κανω παρτυ αλλα θα τη βγαλω με συγγενεις(γιαγιαδες παππουδες αδελφια και νονα)και τους εβρισα κανονικοτατα!!!!

Κανε οτι λεει η καρδουλα σου και οτι αντεχει η τσεπουλα σου.Κανε οτι καλυτερο πιστευεις για τη Μελινα!Οι υπολοιποι...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!

\\

ΣΕ ΠΑΩΩΩΩ!!!!!!!!!!

Τουρτα εννοειται οτι θα κοψουμε..εχω βρει ηδη το τελειο ζαχαροπλαστειο και αυριο θα παμε να την παραγγειλουμε:D:D

και μη φανταστειτε οτι δεν θα ειναι μερικα ατομα..εμεις, η γιαγια παππους και τα αδερφια μας ειναι 10 ενηλικες και 5 παιδια!!! και η νονα νονος με τη μικρη τους!! αρα γυρω στους 20 θα ειμαστε..

τους φιλους μας δεν θα καλεσω που ηταν αλλοι 20:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


\\

ΣΕ ΠΑΩΩΩΩ!!!!!!!!!!

Τουρτα εννοειται οτι θα κοψουμε..εχω βρει ηδη το τελειο ζαχαροπλαστειο και αυριο θα παμε να την παραγγειλουμε:D:D

και μη φανταστειτε οτι δεν θα ειναι μερικα ατομα..εμεις, η γιαγια παππους και τα αδερφια μας ειναι 10 ενηλικες και 5 παιδια!!! και η νονα νονος με τη μικρη τους!! αρα γυρω στους 20 θα ειμαστε..

τους φιλους μας δεν θα καλεσω που ηταν αλλοι 20:confused::confused::confused:

Εμα ρε συ εχω μπουχτισει λεμε με τις μ$$#@^ες τους!!!Κι εγω τι νομιζεις καμια 20αρια θα μαζευτουμε και ειμαστε μονο σοϊ.Του χρονου που θα καταλαβαινουν καλυτερα τα παιδια μας θα κανουμε κατι καλυτερο πρωτα ο Θεος!!!Εγω αν καλεσω φιλους με παιδια θα μου το τσαλαπατησουν παρα θα παιξουν μαζι της...Οποτε δεν μου χρειαζονται κι αλλα!!Αρκετη γκρινια περναω στη φαση που ειναι με τα κολοδοντα.

Αληθεια η δικια σου τι λεει???Παει για κανα δοντι ή μπαααα!!!!Εμενα εχει σταματησει και να τρωει και εχω αρχισει και ανησυχω πολυ.Μου φτανει που ειναι χτικιαρικο αν χασει και κιλο τωρα θα παω να πεσω απο το μπαλκονι...Κι οχι τιποτα ειμαι στον 1ο και δεν θα παθω και τιποτα.Τζαμπα το πηδημα θα παει!!!

Link to comment
Share on other sites

\\

ΣΕ ΠΑΩΩΩΩ!!!!!!!!!!

Τουρτα εννοειται οτι θα κοψουμε..εχω βρει ηδη το τελειο ζαχαροπλαστειο και αυριο θα παμε να την παραγγειλουμε:D:D

και μη φανταστειτε οτι δεν θα ειναι μερικα ατομα..εμεις, η γιαγια παππους και τα αδερφια μας ειναι 10 ενηλικες και 5 παιδια!!! και η νονα νονος με τη μικρη τους!! αρα γυρω στους 20 θα ειμαστε..

τους φιλους μας δεν θα καλεσω που ηταν αλλοι 20:confused::confused::confused:

ε,ενταξει τοτε.φτανουν αυτοι.ολες τα ιδια θα κανουμε.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

θα παω να πεσω απο το μπαλκονι...Κι οχι τιποτα ειμαι στον 1ο και δεν θα παθω και τιποτα.Τζαμπα το πηδημα θα παει!!!

χαχαχαχαχ καλο,καλο!!!!!

Μήπως βγάζει και αλλα δοντακια???Στο λεω γιατι η δικια μου οταν βγαζει δοντι κοβει το φαι....


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχ καλο,καλο!!!!!

Μήπως βγάζει και αλλα δοντακια???Στο λεω γιατι η δικια μου οταν βγαζει δοντι κοβει το φαι....

Ρε συ τα ουλα της ειναι πολυ φουσκωμενα και φαινονται τα δοντια αλλα ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ τα ατιμα!!!Και ολα αυτα απο πανω μερια.Απο κατω δεν βλεπω φως....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...