Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

κι'εγω δεν νομιζω να ειναι ανησυχητικο το βαρος της....δεν ειναι μεσα στη καμπυλη????

και η δικια μου απο ομιλια τιποτις.....κατι τουκου τουκου και γουλιου γουλιου λεει...... τι πλακα!!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευα μου,περαστικα σου.να προσεχεις ,να μην το κουραζεις το χερι σου,αν γινεται.

για το λεξιλογιο μην ανησυχεις κι εμενα τα ιδια,,μονο μαμα λεει.

τωρα για τα κιλακια,εισαστε 2 κιλα λιγοτερα απο την δικια μου,δεν νομιζω να ειναι τιποτα.

Το να μην το κουραζω μια κουβεντα ειναι.Η δικια μου θελει συνεχεια αγκαλιες.Εχει και μπολικη γκρινια με τα παλιοδοντα που δεν λενε να βγουν....Κολλησαμε στο πρωτο και μεχρι να βγει το επομενο βλεπω να τα παιζω με την γκρινια.Αχ τουλαχιστον να κοιμοταν το βραδυ να ξεκουραζομουν και λιγο.Εχω καταντησει να εχω ματια σαν την κουκουβαγια.Με κατι τεραστιους μαυρους κυκλους....:-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites

κι'εγω δεν νομιζω να ειναι ανησυχητικο το βαρος της....δεν ειναι μεσα στη καμπυλη????

και η δικια μου απο ομιλια τιποτις.....κατι τουκου τουκου και γουλιου γουλιου λεει...... τι πλακα!!!!

Μωρε μεσα στην καμπυλη ειναι και συγκεκριμενα ειμαστε σταθερα στο ιδιο σημειο μηνες τωρα.Απλα ο παιδιατρος μαλλον θελει να μου σπασει τα νευρα.Και του λεω οτι κι εγω μεχρι τα 12 τσιλιμπιθρονι με φωναζαν!!!Το παιδι πηρε τα γονιδια μου,τι να κανουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπαρχει μια κοπελα εδω μεσα με πονεμενο χερι που ειναι φοβερα παραπονιαρα.....

ΡΕ ΕΥΑ ΡΕ ΕΥΑ!!!!

1ον...το κινητο ολες αυτες τις μερες το εχω χαμηλωμενο και πριν λιγο ειδα το μην

2ον... με τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων το μυαλο μου ειναι αλλου για αλλου και αν και διαβαζω ολα οσα γραφετε, σε λιγα απανταω γιατι μια που τα ειδα μια που ξεχασα να απαντησω...συνηθως αν δεις μονο στο τελευταιο μηνυμα απανταω και αυτο αν προλαβω γιατι μπαινω στα γρηγορα....

3ον... δεν εχει τριτον φτανουν τα προηγουμενα!!!

απαπαπα!!!παραπονο!!! οριστε!!! τοσα πραγματα σου εγραψα τωρα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

και τωρα που μιλησα στο παραπονιαρικο αντε να πω και τα νεα μας...

το μελινακιον ειναι πολυ καλα!!!! λιγες μυξουλες εμειναν μονο και ευτυχως ασπρες..αυτη η πρασινη μυξα που κρεμοταν απο τη μυτη της μου θυμιζε ενα βρωμιλακο που εκανα παρεα μικρη και ο οποιος παντα ηταν μες στη μπιχλα και ειχε μια πρασινη μυξα να κρεμεται στη μυτη:lol::lol::lol:

το δεντρο μας επιτελους εχει μπαλες!!! μονο που ειναι απο τη μεση και πανω γιατι η μελινα επαθε παρακρουση και τις εβγαζε απο το δεντρο για να τις φαει!!

αυριο ερχονται τα πεθερικα μου για χριστουγεννα και βαριεεεεμαααιιιι!!!!! ολη μερα μαζευα σημερα για τη μεγαλη αφιξη.:mad::-x..εφτιαξα και ενα γιουβετσακι :rolleyes:εεεε??προκομενη νυφη!!!

αληθεια τωρα που το θυμηθηκα....Ειρηναααακιιιιιι!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΝΟΓΛΥΚΟ???????:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και μην μου απαντησεις ετσι :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια κοπελα εδω μεσα με πονεμενο χερι που ειναι φοβερα παραπονιαρα.....

ΡΕ ΕΥΑ ΡΕ ΕΥΑ!!!!

1ον...το κινητο ολες αυτες τις μερες το εχω χαμηλωμενο και πριν λιγο ειδα το μην

2ον... με τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων το μυαλο μου ειναι αλλου για αλλου και αν και διαβαζω ολα οσα γραφετε, σε λιγα απανταω γιατι μια που τα ειδα μια που ξεχασα να απαντησω...συνηθως αν δεις μονο στο τελευταιο μηνυμα απανταω και αυτο αν προλαβω γιατι μπαινω στα γρηγορα....

3ον... δεν εχει τριτον φτανουν τα προηγουμενα!!!

απαπαπα!!!παραπονο!!! οριστε!!! τοσα πραγματα σου εγραψα τωρα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ok καλυφθηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ok καλυφθηκα

οοοοοχχχχιιι κυραααα μουυυ!!!! δεν θα τη γλυτωσεις με 2 λεξεις!!! για γραφεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! περιμενω να παει 12 για να κοιμηθω γιατι πρεπει να δωσω αντιβιωση στη μελινα...ΓΡΑΦΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!

τι κάνετε σήμερα?

καλύτερα είμαστε όλοι βλέπω!!!

πεθερά άκουσα...

εμέις κάθε χριστούγεννα κάνουμε με το δικό μου σόι...!!!

δεν είναι κι ότι καλύτερο,αλλά αφού δεν μπορούμε να φύγουμε?

μου φαίνεται οι μόνοι που κοιμόμαστε στην παρέα είμαστε εμείς!!!

χεχε

όλη νύχτα ξεροί!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!

τι κάνετε σήμερα?

καλύτερα είμαστε όλοι βλέπω!!!

πεθερά άκουσα...

εμέις κάθε χριστούγεννα κάνουμε με το δικό μου σόι...!!!

δεν είναι κι ότι καλύτερο,αλλά αφού δεν μπορούμε να φύγουμε?

μου φαίνεται οι μόνοι που κοιμόμαστε στην παρέα είμαστε εμείς!!!

χεχε

όλη νύχτα ξεροί!!!!

η μικρη μια χαρα κοιμαται..εγω δεν μπορω να κλεισω ματι!!! καθε μερα αξημερωτο με παει τι εχω παθει??? ευτυχως δεν ξυπναει πριν τις 9 το πρωι οποτε κατι απολαμβανω και εγω απο υπνο...

τι ερημια ειναι αυτη σημερα????εε!!!κερκυραααα!!!!ακουυυςςς???

Link to comment
Share on other sites

εδω κρητη!σου κανει?

τι κανετε?αυπνιες εχεις δεσποινα?

μακαρι να ειχα κι εγω αυπνιες.εγω εχω αντζελινα!

κι εχω κι ενα αγχος!θελω να κανω μελομακαρονα,να ψωνισω δωρακια,

να μαζεψω τα αμαζευτα,να παω 2-3,5-6,καμποσες τελοσπαντων,επισκεψεις,να ετοιμαστω για το παρτυ,να,ναναναααννα!!!

βοηθειαααααααααααα!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...