Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααα...

ελατε να βοηθησετε να στολισω δεντρο γιατι ακομα δεν το εχω καταφερει..

το εχω εδω και μια εβδομαδα στησει στο σαλονι και χθες το βραδυ εβαλα τα λαμπακια:confused::confused::confused:

δεν εχει τιποτα αλλο πανω ακομα:confused::confused:

καταραμενη γριπη!!!

χθες μιλησα με το ντοκτορι για τη μελινα και μου ειπε οτι στο τσακ γλυτωσαμε το νοσοκομειο:-(:-(:-(:-(

ειναι πολυ πολυ καλυτερα ευτυχως το μαιμουδι...αρχισε να τρωει παλι (μεχρι και φρουτοκρεμα εφαγε!! απιστευτο!!!)

αντε να κανουμε χριστουγεννα και εμεις επιτελους..

εχω αρχισει να πιστευω οτι καποιος μας μουρμουραει και μας συμβαινουν ολα αυτα... τον κακο του τον καιρο εχω να πω...θα γυρισει ο τροχος που θα παει...θα τα βρει μπροστα του...ακους???

Link to comment
Share on other sites

Μερες!!!!!!!!!!!!!

Η μιαμαμα που ειναι?????????????Καποιος περασε καλα εχθες το βραδυ!!!!!!!!:D:D:D:D

ελα ντε!!! και μετα παραπονιεται που δεν γραφουμε το πρωι!!!!

εεεε!!! ξενυχτωωωω!!!!! τα τσουξαμε χθές???:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα ντε!!! και μετα παραπονιεται που δεν γραφουμε το πρωι!!!!

εεεε!!! ξενυχτωωωω!!!!! τα τσουξαμε χθές???:tongue::tongue::tongue:

χχχμμμμμμμμμμ Ετσι φαινεται..........Εκτος και αν πηζει στην δουλεια!!!που και αυτο ΚΑΛΟ ειναι........


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

ήήήή

αν λέω αννννννννν παρεξηγηθηκε με τα κιλά!!!

Ωρη μιαμάμαααααααααα

το ειπα επειδη εσυ είπες πως ζουμπουρλεψεςςςςςςςς

Ωρήηηηηηηηη που λέτε κ στο τρελονησι!!

ήήή αν λεω ανννννννννν

τωρα που εγινε 30 σοβαρευτηκε κ δεν μπαινει σε χαζοσυζητησεις με χαζομαμαδες..

ΩΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Εφτιαξε μιλουμακαρουνα...

πα μαλ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!!

μόλις μπήκα!!!

είπα να πάω κέντρο να κάνω τις δουλειές μου!!!!

δεν είχα πάρει δώρο ακόμα στο βαφτιστήρι.

έκανα κι εγώ κάτι ψωνάκια!!!!;)

μετά από τόσους μήνες!!!

σαν την τρελή έτρεχα γιατί έπρεπε να επιστρέψω στο μαγαζί για να φύγει ο άντρας μου για δουλειά.

όση ώρα η μικρή ήταν με τον μπαμπά δεν κοιμήθηκε.

και τώρα έπεσε ξερή.

μια μέρα δεν μπήκα και είσασταν όλες μέσα???

σε ευχαριστώ yioupaki για τις ευχές σου!!!

δεν παρεξήγήθηκα καλέ για τα κιλά!!!!

που θα πάει θα αδυνατίσω κάποια στιγμή.

χθες δεν κάναμε τίποτα για πρώτη χρονιά.

τούρτα κόψαμε την κυριακή με την κουμπάρα μου,έχουμε γενέθλια με μια μέρα διαφορά.

έφτιαξα ογκρατέν μακαρόνια...έστρωσα τραπέζι,κεράκια,χαμηλό φωτισμό,και το "last christmas" να παίζει!!!

η Έλλη χόρευε!!!

και περίμενα τον αντρούλη από το μαγαζί!!

αυτά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε????Εγω πηζω γκαμωτο στη δουλεια και εχω και το αφεντικο εδω και δεν μπορω να κανω βημα!!!!Δεσποινα να ερθω να σε βοηθησω εγω????Μου αρεσει να στολιζω!!!Μπραβο στο Μελινακι που αναρρωσε γρηγορα!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

ούτε μελομάκαρονα και κουραμπέδες θα φτιάξω φέτος!!!

παιδί σπίτι μαγαζί.

α παπα

καλέ αφήστε την τζες να έρχεται κι εδώ...θα είναι καλό κορίτσι!!!

:)

το παιχνίδι αυτό ειρήνη το είχα κι εγώ στο νου μου...

πρέπει να είναι πολύ ωραίο.

οι νονοί της έστειλαν ρουχαλάκια hello kitty και το αλογάκι της fisher price!!!

εμείς της πήραμε έναν κύβο με διάφορα επάνω,έχει σε κάθε πλέυρά κι αλλο παιχνίδι, βέβαια είναι για πιο μεγάλη ηλικία,θα δείξει.

και την minnie μεγάλη γιατί της αρέσει μια μικρή που έχει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου βρε Ευααααααααααααα!!Εμεις ολα καλα...εσεις???

καλέ αφήστε την τζες να έρχεται κι εδώ...θα είναι καλό κορίτσι!!!

:)

Καλε ποιος ειπε να μην ερχεται κι'εδω η Τζες???????Εγω προσωπικα πλακα της εκανα οτι σε παρακολουθει......και επειδη μαλλον δεν το καταλαβε εκανα παραθεση τα μνμ της......

Σ'ενα φορουμ ειμαστε ολες και ο καθενας μπορει να μπαινει και να γραφει οπου θελει!!!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε Ευααααααααααααα!!Εμεις ολα καλα...εσεις???

Καλε ποιος ειπε να μην ερχεται κι'εδω η Τζες???????Εγω προσωπικα πλακα της εκανα οτι σε παρακολουθει......και επειδη μαλλον δεν το καταλαβε εκανα παραθεση τα μνμ της......

Σ'ενα φορουμ ειμαστε ολες και ο καθενας μπορει να μπαινει και να γραφει οπου θελει!!!!!

Κι εμεις καλα ειμαστε.Προσπαθουμε να περπατησουμε οποτε το θυμομαστε.Το εχει ξεχασει το αθλημα...μονο μπουσουλισμα και πολυ αγκαλιααααα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.Επαθα τενοντιτιδα στο χερι μου!!!!:-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις καλα ειμαστε.Προσπαθουμε να περπατησουμε οποτε το θυμομαστε.Το εχει ξεχασει το αθλημα...μονο μπουσουλισμα και πολυ αγκαλιααααα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.Επαθα τενοντιτιδα στο χερι μου!!!!:-(:sad::-(

Πακετο φιλεναδα.....εγω ειχα στην εγκυμοσυνη και δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ.........

Να της πιανετε τα χερακια και να την περπατατε....εμας μας βοηθησε αρκετα πιστευω στο να περπατησει η μπουμπου...


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Πακετο φιλεναδα.....εγω ειχα στην εγκυμοσυνη και δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ.........

Να της πιανετε τα χερακια και να την περπατατε....εμας μας βοηθησε αρκετα πιστευω στο να περπατησει η μπουμπου...

Αστα να πανε!Ηδη στο δεξι χερι εχω κανει 2πλο χειρουργειο πριν 4 χρονια.Τωρα με επιασε και το αριστερο και φοβαμαι και στον γιατρο να παω...:rolleyes::rolleyes:.

Την περπαταμε κρατοντας της τα χερια και περπαταει κανονικα.Μονη της βαριεται να περπατησει.Οπως επισης σταματησε να μιλαει.Μονο ΤΛΑ ΤΛΑ ,ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΜΑΜ λεει.Παει εμεινε πισω το παιδι μου....Εχω αρχισει να ανησυχω επικινδυνως:confused::confused::confused::confused:.Εντωμεταξυ την πηγα και παιδιατρο και με εκανε να ανησυχω ακομα πιο πολυ γιατι ειναι πολυ αδυνατη και ηθελε να της κανω εξετασεις αιματος και ουρων αλλα ειπαμε να την παρακολουθησουμε μεχρι 15 μηνων και μετα βλεπουμε!!7950Kg η μικρα και 75 ποντους!!Μας ειπε πλεον να τρωει οτι κι εμεις και να αρχισουμε και γαλα φρεσκο.Σημερα θα της δωσω πρωτη φορα.Μακαρι να της αρεσει γιατι τωρα τελευταια δεν μου πινει γαλα και φοβαμαι οτι το βαρεθηκε αυτο που της δινω.Με επιασε πολυλογια.:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε!Ηδη στο δεξι χερι εχω κανει 2πλο χειρουργειο πριν 4 χρονια.Τωρα με επιασε και το αριστερο και φοβαμαι και στον γιατρο να παω...:rolleyes::rolleyes:.

Την περπαταμε κρατοντας της τα χερια και περπαταει κανονικα.Μονη της βαριεται να περπατησει.Οπως επισης σταματησε να μιλαει.Μονο ΤΛΑ ΤΛΑ ,ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΜΑΜ λεει.Παει εμεινε πισω το παιδι μου....Εχω αρχισει να ανησυχω επικινδυνως:confused::confused::confused::confused:.Εντωμεταξυ την πηγα και παιδιατρο και με εκανε να ανησυχω ακομα πιο πολυ γιατι ειναι πολυ αδυνατη και ηθελε να της κανω εξετασεις αιματος και ουρων αλλα ειπαμε να την παρακολουθησουμε μεχρι 15 μηνων και μετα βλεπουμε!!7950Kg η μικρα και 75 ποντους!!Μας ειπε πλεον να τρωει οτι κι εμεις και να αρχισουμε και γαλα φρεσκο.Σημερα θα της δωσω πρωτη φορα.Μακαρι να της αρεσει γιατι τωρα τελευταια δεν μου πινει γαλα και φοβαμαι οτι το βαρεθηκε αυτο που της δινω.Με επιασε πολυλογια.:lol::lol::lol::lol:

ευα μου,περαστικα σου.να προσεχεις ,να μην το κουραζεις το χερι σου,αν γινεται.

για το λεξιλογιο μην ανησυχεις κι εμενα τα ιδια,,μονο μαμα λεει.

τωρα για τα κιλακια,εισαστε 2 κιλα λιγοτερα απο την δικια μου,δεν νομιζω να ειναι τιποτα.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...