Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

εφεραν στην ειρηνη ενα κορυφαιο παιχνιδι αλλα δεν θυμαμαι πως το λενε!! ιρεεεεεεεεεεΝΝΝΝ!!! πως το λενε αυτο με τα μπαλακια???? γραψτο!!!! ειναι ολα τα λεφτα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζω ενα ονειρο..

κοιμαται η αριβελ κ μπήκα στο ιντερνετ!!

αυτο ειναι ευτυχια...

τοσες μερες οχι μονο δεν γραφω αλλα δεν το εχω ανοιξει καν να δω τι γινεται...

αληθεια ρε πρ? ηταν αρρωστο το μελινι??

ρε τι μαθαινεις απο τα νετια:tongue:

Τζεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςς

σε σκεφτομαι με κουκούλα στην κατοχη κ με το δαχτυλακι να δειχνει:cool::cool::cool:!!!!

Ποιο ειναι το πιανακι?

θελω να της παρω αλλα σαν μουσικο οργανο για παιδια όχι παιχνιδι..

για πες ειναι καλο??

Θα της κανεις γενεθλια ή θα κανεις κατι υποτυπώδες λόγω της περιπετειας?

Αν ναι κ οσες προκειται να κανετε γενεθλια για ριξτε καμμια ιδεα γιατι θα ηθελα κ εγωβ να της κανω κατι...

Σλουρπ

σλουρπ σας φιλω με γλώσσα στο μαγουλο:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αληθεια ρε πρ? ηταν αρρωστο το μελινι??

ρε τι μαθαινεις απο τα νετια:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι χιουμορ τς τς....

σου ειπα οτι με τον ευκαλυπτο μαλλον μα@%@κιες κανουμε???

Τζεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςς

σε σκεφτομαι με κουκούλα στην κατοχη κ με το δαχτυλακι να δειχνει:cool::cool::cool:!!!!

για αυτο σε παω:lol::lol::lol::lol:

Θα της κανεις γενεθλια ή θα κανεις κατι υποτυπώδες λόγω της περιπετειας?

Αν ναι κ οσες προκειται να κανετε γενεθλια για ριξτε καμμια ιδεα γιατι θα ηθελα κ εγωβ να της κανω κατι...

Σλουρπ

σλουρπ σας φιλω με γλώσσα στο μαγουλο:tongue::tongue:

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!! ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΑΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

Hello κι απο μενα!!!Σιδερενιο να ειναι το Mελινακι!!!!Υπεροχο το πιανακι,μου δωσατε ιδεα!!!δεν ηξερα τι να της παρω!!!Iρεν παιζει με το παιχνιδι η μικρη γιατι σκεφτοταν να το παρει η νονα της μικρης μου και της ειπα οχι γιατι νομιζω οτι ειναι μικρη ακομα γι αυτο!!!

Δεσποινα χρησιμοποιησες ευκαλυπτο και δεν βοηθησε τη μικρη????Εγω οταν ειναι μπουκωμενη το βαζω σε ενα σημειο στο μπανιο οταν την κανω και την βλεπω οτι αναπνεει καλυτερα!!!

Elenada κι εγω μια απο τα ιδια.Φετος ουτε μελομακαρονα ουτε κουραμπιεδες!!!Ανεπροκοπια λεμε....τς τς!!

Υιοupi μου εγω φετος για γενεθλια θα κανω λιγα πραγματα....συγγενεις οι οποιοι να ειναι καλα στην υγεια τους πανω απο ολα.Ετσι κι αλλιως φετος δεν θα καταλαβει τιποτα η Γιωτα.Του χρονου ομως θα κανουμε ενα παρτυ πρωτα ο Θεος SUPER!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον,τωρα μολις γυρισα απο το τζαμπο.

της πηρα αυτο με τις μπαλες,

κατι πλαστικα κουζινικα και ενα ξυλινο παζλ,δωρα απο τον θειο της.

το παιχνιδι με τις μπαλες της αρεσει αλλα προσπαθει να βαλει τις μπαλες αναποδα,και πρεπει να'μαι κι εγω να τις φτιαχνω και να παταω τον μοχλο.

δεν υπαρχει παιχνιδι που να μην πρεπει να ειμαι εγω παρουσα?

τα νευρα μου!το πιανακι νομιζω Δεσποινα δεν το πολυπαιζει η δικια σου,ε?

το αποφασισα,θα παω να της παρω την φαρμα ή το σπιτακι της fisherprice,κι αμα δεν το παιζει κι αυτο,αλιμονο της!

παρτυ,λεω να κανω κι εγω γιουπι,με θεμα το ενα,και μπεμπε διαφορα,μπιμπερο,πιπιλες κτλ,αλλα δεν εχω ψαξει εδω στο ηρακλειο,μονο στο ιντερνετ τα εχω δει.

το θεμα ειναι,τι δωρα θα παρω στα μικρα και ποσα ατομα θα καλεσω.

μαλλον λιγοι και καλοι θα ειμαστε,και του χρονου,οπως λεει κι η ευα,εχει ο θεος.

ηθελα να φτιαξω μονη μου και προσκλητηρια,αλλα δεν προλαβαινω.

θελω κι ενα βιβλιο ευχων,κι ευχαριστηριες καρτουλες.(πολλα θελω!!)


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...