Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελα βρε προεδρε!τι κανετε?ειστε καλυτερα?χαιρομαι.

αντε να κανει το μελινακι χριστουγεννα και γενεθλια,χωρις να εχει τιποτα,ευχομαι.φιλια!

γεια σου ρε ελεν!!! τρωω καλτσουνια (ανεβατα δηλαδη) που μου εφερε ο πατερας μου απο το αρκαλοχωρι και σε σκεφτομαι...τυχερη!! τα εχεις παντα διαθέσιμα!! του ειπα και εφερε και της ιρεν ενα κουτι αλλα τωρα που δεν τη βλεπω λογω μελινας ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!:lol::lol:

Τι κανει το μικρο θηρίο?? κοτσιδακια της εφτιαξες για τις γιορτες??? ζηλευω τα μαλλια σααααςςς!!!θελω και εγω κοτσιδια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιγά μην με λένε πουρό!!!

είμαι πιπίνι ακόμα!!!

κι αργότερα θα είμαι γεροντοπιπίνι!!!

καλτσούνια!!!!

κάθε φορά που φεύγω από κρήτη παίρνω μαζί μου!!!

πιπινιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι θα σε φωναζω τωρα!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κολαση τα καλτσουνιααααα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε ελεν!!! τρωω καλτσουνια (ανεβατα δηλαδη) που μου εφερε ο πατερας μου απο το αρκαλοχωρι και σε σκεφτομαι...τυχερη!! τα εχεις παντα διαθέσιμα!! του ειπα και εφερε και της ιρεν ενα κουτι αλλα τωρα που δεν τη βλεπω λογω μελινας ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!:lol::lol:

Τι κανει το μικρο θηρίο?? κοτσιδακια της εφτιαξες για τις γιορτες??? ζηλευω τα μαλλια σααααςςς!!!θελω και εγω κοτσιδια!!!

εφτιαξε η διαθεση σου,βλεπω!μπραβο,ετσι ν'ανεβουμε λιγο!

καλτσουνια,ε?εγω ουτε μελομακαρονα δεν εχω στο σπιτι η ανεπροκοπη!αλλα θα φτιαξω,που θα παει.

ποιος ειναι απο το αρκαλοχωρι?

κοτσιδακια δεν κανουμε,εχει χαιτη πολυ,για αλογοουρα,αλλα δεν αφηνει τιποτα στο κεφαλι της,ολα θελει να τα φαει!

τελικα τι δωρακια θα παρετε στα ζουζουνακια σας?

γεια σου βρε μιαμαμα,ζουμερο πιπινι!!!:lol::lol::lol:


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εφτιαξε η διαθεση σου,βλεπω!μπραβο,ετσι ν'ανεβουμε λιγο!

καλτσουνια,ε?εγω ουτε μελομακαρονα δεν εχω στο σπιτι η ανεπροκοπη!αλλα θα φτιαξω,που θα παει.

ποιος ειναι απο το αρκαλοχωρι?

κοτσιδακια δεν κανουμε,εχει χαιτη πολυ,για αλογοουρα,αλλα δεν αφηνει τιποτα στο κεφαλι της,ολα θελει να τα φαει!

τελικα τι δωρακια θα παρετε στα ζουζουνακια σας?

γεια σου βρε μιαμαμα,ζουμερο πιπινι!!!:lol::lol::lol:

τι κανεις μπεμπα;;; που εισαι;;;
Link to comment
Share on other sites

εφτιαξε η διαθεση σου,βλεπω!μπραβο,ετσι ν'ανεβουμε λιγο!

καλτσουνια,ε?εγω ουτε μελομακαρονα δεν εχω στο σπιτι η ανεπροκοπη!αλλα θα φτιαξω,που θα παει.

ποιος ειναι απο το αρκαλοχωρι?

κοτσιδακια δεν κανουμε,εχει χαιτη πολυ,για αλογοουρα,αλλα δεν αφηνει τιποτα στο κεφαλι της,ολα θελει να τα φαει!

τελικα τι δωρακια θα παρετε στα ζουζουνακια σας?

γεια σου βρε μιαμαμα,ζουμερο πιπινι!!!:lol::lol::lol:

η διαθεση μου παει πακετο με τη διαθεση της μελινας:-P:-P:-P:-P:-P

ο μπαμπας μου βρε!!

δεν θυμασαι??εμεις οι κακοι κρητικοι!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξε η διαθεση σου,βλεπω!μπραβο,ετσι ν'ανεβουμε λιγο!

καλτσουνια,ε?εγω ουτε μελομακαρονα δεν εχω στο σπιτι η ανεπροκοπη!αλλα θα φτιαξω,που θα παει.

ποιος ειναι απο το αρκαλοχωρι?

κοτσιδακια δεν κανουμε,εχει χαιτη πολυ,για αλογοουρα,αλλα δεν αφηνει τιποτα στο κεφαλι της,ολα θελει να τα φαει!

τελικα τι δωρακια θα παρετε στα ζουζουνακια σας?

γεια σου βρε μιαμαμα,ζουμερο πιπινι!!!:lol::lol::lol:

η διαθεση μου παει πακετο με τη διαθεση της μελινας:-P:-P:-P:-P:-P

ο μπαμπας μου βρε!!

δεν θυμασαι??εμεις οι κακοι κρητικοι!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

η διαθεση μου παει πακετο με τη διαθεση της μελινας:-P:-P:-P:-P:-P

ο μπαμπας μου βρε!!

δεν θυμασαι??εμεις οι κακοι κρητικοι!!:lol::lol::lol::lol:

α,δεν ηξερα απο ποιο χωριο ειστε.κι εμενα το χωριο μου ειναι κοντα στο αρκαλοχωρι.ζιντα,λεγεται.αλλα εχω να παω χρονια.

καλα ειναι το μελινακι δηλαδη?τι της πηρες για τα χριστουγεννα?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

α,δεν ηξερα απο ποιο χωριο ειστε.κι εμενα το χωριο μου ειναι κοντα στο αρκαλοχωρι.ζιντα,λεγεται.αλλα εχω να παω χρονια.

καλα ειναι το μελινακι δηλαδη?τι της πηρες για τα χριστουγεννα?

καλυτερα!! δεν εχει πυρετο σημερα!!

της πηρα το πιανακι της fischer price, το γουρουνακι κουμπαρα και ενα μουσικο κουτι απο αυτα που περνας τα σχηματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...