Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

      • Ευχαριστώ 1

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι να γεννησα νωριτερα μου λες!!!!!Ειχα τελευταια ημερομηνια 30/12/08 και γεννησα 3/1/09.Απο τοτε φαινοταν το ζουζουνι μου πως θα με παιδευε!!!

ε τότε μπάινεις κι εσύ σε άλμα και κρατάει 3-4 εβδομάδες.

δεν λές καλά που γεννήθηκε το 09?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοιμηθηκεεεε...ζητωωωω... με εχει μουρλανει ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙΙΙΙ!!!!!!!

Μου φτυνει συνεχεια το φαι στα μουτρα (μιλαμε τα ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ με αυτο... κοιμάται καθε βραδυ στο κρεβατι μας αυτη την εβδομαδα, ξυπναει συνεχεια, δεν ξερει τι θελει..ελεγα πως ειναι ανησυχια επειδη το παλευε να περπατησει αλλα και που περπατησε τα ιδια εχουμε...μην πω και χειροτερα...

και κλαψουριζει με το παραμικρο...αμα δεν της δωσω αυτο που θελει κλαιει συνεχεια...κακομαθημένοοοο...

καλα να παθω καλα να παθω...

ολα τα χατηρια της κανω τοσο καιρο και να που καταληξαμε...

βρε το μελινακι..βρε το μελινακι...ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΠΑ!!!

κι εγω το ιδιο σκεφτομαι.οτι την εχω κακομαθει.

εγω βρε παιδια δεν ξερω να μετραω τις εβδομαδες.

αφου και στην εγκυμοσυνη με ρωτουσανε ποσο βδομαδων ειμαι και δεν ηξερα.μπερδευομουν.

παντως η μικρη γεννηθηκε 2 βδομαδες νωριτερα απο την πητ.

βιαζοταν να βγει να μου ψησει το ψαρι στα χειλη!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

ε τότε μπάινεις κι εσύ σε άλμα και κρατάει 3-4 εβδομάδες.

δεν λές καλά που γεννήθηκε το 09?

Επρεπε να σε ειχα τοτε.Δεν αντεχα αλλο!!!!Ειχα τουμπανιασει η γυναικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ πραγματικα δεν ξερω τι εχει παθει...αλλο παιδι μιλαμε...

παντως γενικα ειναι χαρουμενη και γελαει συνεχεια... αλλα παθαινει κατι αναλαμπες μες στη μερα και τα παιζουμε...

αλλαζουμε για κανα μηνα παιδια να ησυχασω??

να σε δω με τη μελινα στο μαγαζι σε καρότσι!!! πωωω!!!κολασηηηη!!!

Μηπως εχεις το δικο μου παιδι εκει???Ιδιες ειναι!!!!Κι εγω την εχω κακομαθει παρολο που ειμαι και η μονη που τη μαλωνω!!!Εκει που ειναι ολα καλα ξαφνικα παταει το κουμπι και γινεται αντιθετη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την πάτησαν σαν κι εμένα,πήραν ολόκληρη χρονιά στην πλάτη τους

εγώ γεννήθηκα 21-12-79,θα μπορούσα να ήμουν παιδί του ΄80!!!!

εύα κι εγώ μετρούσα μέρες...και γέννησα και νωρίτερα,20-02 είχα πητ και γέννησα 6-02

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε τα παιδια του 08 τι εχουν?????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ειμαι σιγουρη πως το λεει για τη χρονια που κερδισε!!!Να σου πω κι εγω ελεγα μακαρι να γεννηθει το 09 να μην παρει ολο τον χρονο πανω της.:tongue::tongue::tongue:

Μια χαρα ειναι και τα παιδια του 08 και ειδικα αυτα που γεννηθηκαν στις 30/12/08

χιχιχι.Τι διπλωματης που ειμαι η ατιμη:lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ένα χρόνο μεγαλύτερη είσαι!!!!

καλέ χάνουμε χρονιά,δεν κερδίζουμε!!!

Οταν πηγα εγω σχολειο (τόοοοοτεεε:D:D) κερδιζανε χρονια οσοι ειχαν γεννηθει μεχρι τελη μαρτιου...αλλο συστημα τοτε στην κατοχη:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγα εγω σχολειο (τόοοοοτεεε:D:D) κερδιζανε χρονια οσοι ειχαν γεννηθει μεχρι τελη μαρτιου...αλλο συστημα τοτε στην κατοχη:D:D:D:D

... δεν αναφερεσαι στο κρυφο σχολειό?????????????

:cool::cool::cool:

σας εφαγε το μπλα μπλα πρωι πρωι...

εμενα η κορη μου θελει να με σβησει από το χαρτη.. κ ειναι σε πολύ καλό δρομο.......

ααααααααααααχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

... δεν αναφερεσαι στο κρυφο σχολειό?????????????

:cool::cool::cool:

σας εφαγε το μπλα μπλα πρωι πρωι...

εμενα η κορη μου θελει να με σβησει από το χαρτη.. κ ειναι σε πολύ καλό δρομο.......

ααααααααααααχχχχχχχχχχ

που εισαι εσυ μαρη??? κοτα!!!:tongue::tongue::tongue:

κοριτσα το εφαγα το παιδακι μου....εχει πυρετο από το μεσημερι και κλαιει συνεχεια///:sad::-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...