Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ΠΊΣΩ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΟΠΗΡΟΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΦΑΞΩ ΟΜΑΔΙΚΑ

Τις απειλες σου αλλου!!!!!!Θα ειμαστε οπου θελουμε!!!!Στο φιναλε μιλα μας κι εδω!!!!

Γεια σου Irene!!!Τι κανεις????? καιρο εχεις να μπεις!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τις απειλες σου αλλου!!!!!!Θα ειμαστε οπου θελουμε!!!!Στο φιναλε μιλα μας κι εδω!!!!

Γεια σου Irene!!!Τι κανεις????? καιρο εχεις να μπεις!!!:tongue:

ΑΠειλώ εκεί που με παίρνει... χιχι

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΟΟΟΟ...Η ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ ΕΙΜΑΙΙΙΙΙ...Περναω κολασμενες νυχτες... η μανταμ ξυπναει καθε βραδυ στις 4 και θελει να ερθει στο κρεβατι μας.... και δεν χωραμε λεμε..πιαστηκααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΛΟΟΟΟ...Η ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ ΕΙΜΑΙΙΙΙΙ...Περναω κολασμενες νυχτες... η μανταμ ξυπναει καθε βραδυ στις 4 και θελει να ερθει στο κρεβατι μας.... και δεν χωραμε λεμε..πιαστηκααααα

καλως την!

κι εμεις τα ιδια!!!!εχει εγκατασταθει στο κρεβατι μας,και κοιμαται μια χαρα.

εμεις δεν κοιμομαστε!!!

με το περπατημα πως ειναι?εμενα δεν καθεται σε μια μερια πανω απο 1 λεπτο!duracell!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την!

κι εμεις τα ιδια!!!!εχει εγκατασταθει στο κρεβατι μας,και κοιμαται μια χαρα.

εμεις δεν κοιμομαστε!!!

με το περπατημα πως ειναι?εμενα δεν καθεται σε μια μερια πανω απο 1 λεπτο!duracell!!!

ρε γαμωτο πως θα το κοψουμε αυτο??? δεν ειχαμε ποτε τετοια προβληματα με τον υπνο και μαλλον καναμε βλακεια εμεις που την πηραμε μερικες φορες στο κρεβατι και καλομαθε τωρα..και να σκεφτεις οτι το γεναρη ειχαμε σκοπο να την παμε στο δωματιο της... ο θεος βοηθος τότε...

για το περπατημα ειπαμε ρε... τωρα ξεκινησαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

κατσε να το πιασει καλα το νοημα και ετσι θα τρεχω και εγω...για την ωρα περπαταει οποτε της κατεβει...και σχεδον ποτε οταν τη βαζουμε...μονο αμα θελει αυτη σηκωνεται και περπαταει λιγο και γελαει ο βλακας:D:D

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμωτο πως θα το κοψουμε αυτο??? δεν ειχαμε ποτε τετοια προβληματα με τον υπνο και μαλλον καναμε βλακεια εμεις που την πηραμε μερικες φορες στο κρεβατι και καλομαθε τωρα..και να σκεφτεις οτι το γεναρη ειχαμε σκοπο να την παμε στο δωματιο της... ο θεος βοηθος τότε...

για το περπατημα ειπαμε ρε... τωρα ξεκινησαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

κατσε να το πιασει καλα το νοημα και ετσι θα τρεχω και εγω...για την ωρα περπαταει οποτε της κατεβει...και σχεδον ποτε οταν τη βαζουμε...μονο αμα θελει αυτη σηκωνεται και περπαταει λιγο και γελαει ο βλακας:D:D

:lol::lol:

κι εμενα τα ιδια.οταν την βαζαμε να περπατησει καθοταν και μπουσουλουσε.ηθελε μονη της.

οσο για το κρεβατι μας,δεν ξερω πως θα της το κοψω,ωρες-ωρες σκεφτομαι να ξαναβαλω στο δωματιο μας την κουνια,ή να κανω μονό κρεβατι την κουνια της,και να της βαλω καγκελακι.αφου τωρα κατεβαινει μονη της απο το κρεβατι και δεν φοβαμαι μην πεσει.υπομονη δεν εχω παντως να την βαζω στην κουνια της και να ξυπναει και να τρεχω να την παρω στο κρεβατι μας οπως παλια,αλλα ουτε και να την αφηνω να κλαιει.βραστα χαραλαμπε!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...