Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.....Δεσποινα σε επαιρνα και τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνες!!Βασικα θελω να σου πω κατι,αλλα δεν ξερω πως να στο πω.........:roll::roll::roll::roll:Ρε κοριτσια βοηθηστε με!!!!!Irene δεν πας απο το σπιτι της καλυτερα να την κρατησεις??Αντε θα το πω. ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΟΝΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΦΑΦΟΥΤΟΜΑΝΑ!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Α ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα.....Δεσποινα σε επαιρνα και τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνες!!Βασικα θελω να σου πω κατι,αλλα δεν ξερω πως να στο πω.........:roll::roll::roll::roll:Ρε κοριτσια βοηθηστε με!!!!!Irene δεν πας απο το σπιτι της καλυτερα να την κρατησεις??Αντε θα το πω. ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΟΝΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΦΑΦΟΥΤΟΜΑΝΑ!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Α ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????:lol::lol::lol::lol:

Eχω αρχισει να νοιωθω σαν το λουκυ λουκ.....:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα.....Δεσποινα σε επαιρνα και τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνες!!Βασικα θελω να σου πω κατι,αλλα δεν ξερω πως να στο πω.........:roll::roll::roll::roll:Ρε κοριτσια βοηθηστε με!!!!!Irene δεν πας απο το σπιτι της καλυτερα να την κρατησεις??Αντε θα το πω. ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΟΝΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΦΑΦΟΥΤΟΜΑΝΑ!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Α ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????:lol::lol::lol::lol:

984406ju1tuish9n.gif

μπραβοοοοο!!!αντε με το καλο και τα υπολοιπα!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Με γειες με γειες τα δοντια!!!

Χρονια πολλα στις 30 αρεεεεεεεεεες!!

Επιτελους γιατι ειχα αρχισει να νοιωθω κ εγώ σαν το λουκι λουκ με το 2 μπροστα από την ηλικια σας!!!!!

Γεια σου ρε μοναχικε καβαλάρη!

Προσεχε μην πεσεις!!

Α! κ που εισαι? ο λουκι το έχει κοψει το τσιγαρο...σειρα σου τωρα!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με γειες με γειες τα δοντια!!!

Χρονια πολλα στις 30 αρεεεεεεεεεες!!

Επιτελους γιατι ειχα αρχισει να νοιωθω κ εγώ σαν το λουκι λουκ με το 2 μπροστα από την ηλικια σας!!!!!

Γεια σου ρε μοναχικε καβαλάρη!

Προσεχε μην πεσεις!!

Α! κ που εισαι? ο λουκι το έχει κοψει το τσιγαρο...σειρα σου τωρα!!!:tongue:

Ευχαριστουμε ευχαριστουμε!!!!!Ενταξει 30ρισαμε ολες τωρα?????Χρονια πολλα Irene.Πολυχρονη να εισαι και να χαιρεσαι την οικογενεια σου...Και μη σε νοιαζει για τα 30 μεχρι να φτασουμε τα χρονια των υπολοιπων κοριτσιων εχουμε μπροστα μας.....ουουουουουου!!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και μη σε νοιαζει για τα 30 μεχρι να φτασουμε τα χρονια των υπολοιπων κοριτσιων εχουμε μπροστα μας.....ουουουουουου!!!!:tongue::tongue:

τα ζηταει ο οργανισμος σου τα καντηλια λεμε!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

τα ζηταει ο οργανισμος σου τα καντηλια λεμε!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για δώστε μου λίγο τα φώτα σας.....

Με την τηλεόραση τι κάνετε??????

εμάς εχει εδώ και 1,5 μήνα περίπου που τρώει κόλλημα με την τηλεόραση.

Διάβασα λίγο για το θέμα και απογοητευτηκα πάρα πολύ για τις επιδράσεις που έχει τελικά.

(όπως π.χ ότι επιβραδύνει την πνευματική ανάπτυξη του παιδιού, μπορεί να καθυστερήσει τη γλωσσική ανάπτυξη και το περιεχόμενο του λεξιλογίου κτλ).

Εγώ προσωπικά και χωρίς τηλεοραση αντέχω δεν με τρελλαίνει, αντιθετως ο αντρας μου που του αρεσει πολύ!!

Τις πρωινες ώρες που είναι με την μαμά μου μπορώ να πω ότι είναι αρκετες ώρες ανοιχτή η τηλεόραση (τι να κάνει κι αυτή η καημένη, είναι μια συντροφιά...).

Μάλλον πρέπει να την περιορίσουμε πολύ... Αγχώθηκα ρε γμτ.

Αυριο το πρωι θα το συζητησω μαζί της ώστε να βρούμε λύση.

Εσεις βρε κοριτσια τι κάνετε με το θέμα αυτό???


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για δώστε μου λίγο τα φώτα σας.....

Με την τηλεόραση τι κάνετε??????

εμάς εχει εδώ και 1,5 μήνα περίπου που τρώει κόλλημα με την τηλεόραση.

Διάβασα λίγο για το θέμα και απογοητευτηκα πάρα πολύ για τις επιδράσεις που έχει τελικά.

(όπως π.χ ότι επιβραδύνει την πνευματική ανάπτυξη του παιδιού, μπορεί να καθυστερήσει τη γλωσσική ανάπτυξη και το περιεχόμενο του λεξιλογίου κτλ).

Εγώ προσωπικά και χωρίς τηλεοραση αντέχω δεν με τρελλαίνει, αντιθετως ο αντρας μου που του αρεσει πολύ!!

Τις πρωινες ώρες που είναι με την μαμά μου μπορώ να πω ότι είναι αρκετες ώρες ανοιχτή η τηλεόραση (τι να κάνει κι αυτή η καημένη, είναι μια συντροφιά...).

Μάλλον πρέπει να την περιορίσουμε πολύ... Αγχώθηκα ρε γμτ.

Αυριο το πρωι θα το συζητησω μαζί της ώστε να βρούμε λύση.

Εσεις βρε κοριτσια τι κάνετε με το θέμα αυτό???

Ιωαννα μου καλημερα.Κι εμενα παρακολουθει τηλεοραση η δικια μου και ιδιαιτερα διαφημησεις και οταν της βαζω τα ζουζουνια.Οπως εχω γραψει και σε αλλο τοπικ εγω που εχω ρωτησει μου εχουν πει οτι εμπλουτιζεται το λεξιλογιο του παιδιου και δεν εχει τοσο αρνητικη επιρροη.Απλα καλο ειναι οταν καθετε για να παιξει να την εχετε κλειστη γιατι αποσυντονιζεται απο το παιχνιδι.Εγω τουλαχιστον ετσι λειτουργω!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:tongue::tongue:Επισης κοριτσια παμε για το δευτερο δοντι.το πανω αριστερα.Αχ αυτο το παιδι αναποδο σε ολα.Αντι να βγαλει τα κατω πρωτα βγαζει του λαγου.....Ιδια ο πατερας της σε ολα ομως:confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

μπράβο εύα!!!

μεγιά το δοντάκι σας!!

εμείς είμαστε καλύτερα σήμερα.

την παρασκευή είχε πυρετό,το σάββατο δέκατα και χθες τίποτα.

δεν ξέρουμε όμως αν ήταν από το εμβόλιο ή από τα δόντια!!!

οπότε την περάσαμε στο σπίτι το σκ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

μπράβο εύα!!!

μεγιά το δοντάκι σας!!

εμείς είμαστε καλύτερα σήμερα.

την παρασκευή είχε πυρετό,το σάββατο δέκατα και χθες τίποτα.

δεν ξέρουμε όμως αν ήταν από το εμβόλιο ή από τα δόντια!!!

οπότε την περάσαμε στο σπίτι το σκ.

κι εμεις ακομα με μυξουλες ειμαστε και λιγο βηχαλακι.Ο πυρετος που εκανε ηταν μαλλον απο το δοντακι γιατι εκανε μονο μια μερα και την επομενη ειχε δοντι.

Προεδρε που εισαι????????Το ιδιο ισχυει και για σενα Irene...Που χαθηκατε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...