Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!χρονια πολλα στην μικρουλα Δαναη!!!!

βρε κοριτσια τι κανετε για το μπουκωμα?

εμενα το μικιο μου,το βραδυ εχει μυξουλες και την ενοχλουνε,τις καταπινει,κρουβεται,δεν μπορει να κοιμηθει και κλαιει.

και της βαζω ορο και τις βγαζω τις μυξουλες αλλα παλι τα ιδια!

helppppp!!!!!!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!χρονια πολλα στην μικρουλα Δαναη!!!!

βρε κοριτσια τι κανετε για το μπουκωμα?

εμενα το μικιο μου,το βραδυ εχει μυξουλες και την ενοχλουνε,τις καταπινει,κρουβεται,δεν μπορει να κοιμηθει και κλαιει.

και της βαζω ορο και τις βγαζω τις μυξουλες αλλα παλι τα ιδια!

helppppp!!!!!!!!

Καλημερα εκτος απο τη Δαναη εχει κι αλλο παιδακι σημερα γενεθλια....γκρρρρρ:mad::evil::evil:!!!

Κοριτσια κι εγω που εχω τη μικρη χαλια ο γιατρος μου προτεινε otrivin.Της το δοκιμασα εχθες και ειδα αποτελεσματα!!!!Εχει ομως και πυρετουλι ρε γαμωτο.Εγω καθε μερα και χειροτερα....Πρεπει να σταματησω να κανω παρεα με γουρουνια μου φαινεται γιατι η γριπη των χοιρων με πλησιαζει....

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά στην δανάη και στην γιώτα!!!!!!!

Eυχαριστω ρε πατριωτισσα.Μονο εσυ με μας σκεφτηκες....Στις αλλες ΔΕΝ ξαναμιλαω.....ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω ρε πατριωτισσα.Μονο εσυ με μας σκεφτηκες....Στις αλλες ΔΕΝ ξαναμιλαω.....ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops:αχ!!!ειμαι ασυγχωρητη, φιλεναδα!να χαιρεσαι την κουκλα σου και περαστικα σας.οριστε κι ενα δωρακι απο μενα με πολυ αγαπη!!!!

257724qzzhy39no4.gif


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:oops::oops::oops::oops::oops:αχ!!!ειμαι ασυγχωρητη, φιλεναδα!να χαιρεσαι την κουκλα σου και περαστικα σας.οριστε κι ενα δωρακι απο μενα με πολυ αγαπη!!!!

257724qzzhy39no4.gif

Αντε τη γλυτωσες παλι.....σε ευχαριστω κουκλιτσα μου.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!χρονια πολλα στην μικρουλα Δαναη!!!!

βρε κοριτσια τι κανετε για το μπουκωμα?

εμενα το μικιο μου,το βραδυ εχει μυξουλες και την ενοχλουνε,τις καταπινει,κρουβεται,δεν μπορει να κοιμηθει και κλαιει.

και της βαζω ορο και τις βγαζω τις μυξουλες αλλα παλι τα ιδια!

helppppp!!!!!!!!

Βοηθαει πάρα πολύ ο ευκαλυπτος. πάρε απο το φαρμακείο. Θα βάζεις λίγες σταγόνες στο φορμάκι της, λίγο στο μαξιλαράκι της και το καλύτερο είναι στην πιπίλα εξωτερικά εκει που είναι η λαβή συνήθως έχει καουτσούκ, βάζω εκει επάνω μια σταγονίτσα!! πραγματικά βοηθάει πάρα πολύ! α!!! βράσε και νερό και ρίξε μερικές σταγόνες μέσα και βαλτο στο βωμάτιο της κοντά στο κρεβάτι.

επίσης βοηθάει ο ορος σπρει.. εμένα ο δικός μου σπαράζει στο κλάμα με την αμπούλα, ενω με το σπρει παίρνει και θέση!!!! Του αρέσει πολύ!!!

Αυτά!!!! και περαστικά σας!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

αλο...χρονια πολλα γιωτούλαααααα....και περαστικα σααααςςς...βοηθαει πολυ και το physiomer baby....εμας μας εχει σωσει....

το μελινιον σημερα την ξεκανε τη μανα του....

ξυπνησε στις 8μιση κοιμηθηκε 10 λεπτα το μεσημερι και μετα εμεινε ξυπνια μεχρι τις 8....τα εφτυσα...και πανω που χαλαρωσα και λεω οκ τελος για σημερα...ξυπνησε μες στην τρελη χαρα και μου ξανακοιμηθηκε στις 11....ρε τι γκαντεμια...σημερα που λειπει και ο αντρας ταξιδι και ειμαι μονη μου....ποναει η μεση μου...ωωωχχχχ...

ρε miamamma πως αντεχεις που λειπει συχνα ο συζηξ και εχεις και το μαγαζι????? εισαι θεα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!

τι κάνετε σήμερα?καλύτερα οι άρρωστες?

yioupaki τι ήταν αυτό μες τη νύχτα?

πολύ λιτό μύνημα!!!χεχε

σήμερα πήγαμε παιδίατρο,κάναμε εμβολιάκι...

πρώτη φορά που δεν κάθησε στην παιδίατρο.

έκλαιγε!!!

βάρος πήραμε 400γρ...10800γρ αισίως είμαστε.

ύψος δεν πήραμε, κολλήσαμε στα 74εκ.

και εμφανίστηκε σήμερα το 3ο μας δοντάκι!!

δεσποινάκι κουράγιο!!΄

κι εγώ δεν μπορώ καθόλου όταν φεύγει ταξίδι ο σύζηγος,αλλά τι να κάνουμε!!!

κι όσο μεγαλώνει το παιδί είναι πιο δύσκολο!!

την πρώτη φορά που πήγε ταξίδι η μικρή ήταν 2 μηνών!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...