Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια....Σας μιλα η αρρωστη μανα με την αρρωστη κορη και τον αρρωστο πατερα!!!!Χαλια ειμαστε οικογενειακως.Χρονια πολλα στα ζουζουνια που εντεκαμηνιασανε...Αντε Irene ερχετε η σειρα μας....Ελενη μπραβο στη μικρουλα που περπαταει πια κανονικα.Δεσποινα οντως....Που ναι το δοντι;;;;ΩΕΟ:confused::confused::confused::confused: Εμεις κοριτσια στολισαμε αλλα δεν την εντυπωσιασε την κυρια μου....Κι εβαλα ολη μου την τεχνη γαμωτο στο στολισμα:mad::mad::mad:Yioupi κρατα αυτο το ονομα για το παιδι.....Οσο για τα μαλια κι εμας μονα τους στεγνωνουν αλλα ρε κοριτσια ειναι μπουκλοειδη και δεν φαινεται οτι μακραινουν .Την τυχη μου μεσα μονο τετοια μαλλια δεν ηθελα..........φιλακια προς το παρων.:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια....Σας μιλα η αρρωστη μανα με την αρρωστη κορη και τον αρρωστο πατερα!!!!Χαλια ειμαστε οικογενειακως.Χρονια πολλα στα ζουζουνια που εντεκαμηνιασανε...Αντε Irene ερχετε η σειρα μας....Ελενη μπραβο στη μικρουλα που περπαταει πια κανονικα.Δεσποινα οντως....Που ναι το δοντι;;;;ΩΕΟ:confused::confused::confused::confused: Εμεις κοριτσια στολισαμε αλλα δεν την εντυπωσιασε την κυρια μου....Κι εβαλα ολη μου την τεχνη γαμωτο στο στολισμα:mad::mad::mad:Yioupi κρατα αυτο το ονομα για το παιδι.....Οσο για τα μαλια κι εμας μονα τους στεγνωνουν αλλα ρε κοριτσια ειναι μπουκλοειδη και δεν φαινεται οτι μακραινουν .Την τυχη μου μεσα μονο τετοια μαλλια δεν ηθελα..........φιλακια προς το παρων.:tongue:

που'σαι βρε φιλεναδα χαμενη?περαστικα σας!

στολισατε δεντρο?και του χρονου!!!

καλα,δεν λες παλι καλα που δεν του δινει σημασια,αλλες παρακαλανε.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

KANAME 6 BHMATAKIAAAAA!!!!!!!!!!!ZHTΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΘΙΑ!!!ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!!

ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΕΥΑΚΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

μπραβοοοοοο!!!!μια χαρα σας βλεπω κι εσας!σε λιγο που θα φτανουν και τα παντα να δω τι θα τις κανουμε!

γιατι δεν ξερω για τα δικα σας αλλα η δικια μου ειναι πολυ πειραχτηρι μιλαμε!!ολα τα τρωει εκτος απο το φαι της!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

KANAME 6 BHMATAKIAAAAA!!!!!!!!!!!ZHTΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΘΙΑ!!!ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!!

ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΕΥΑΚΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

Μπραβο σου Μελινακι!!!!!!!!!!!!!Αντε να βγαλεις και κανα δοντακι να λαμψει το προσωπο της μαμας σου!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου Μελινακι!!!!!!!!!!!!!Αντε να βγαλεις και κανα δοντακι να λαμψει το προσωπο της μαμας σου!!!!!:P:p

Το προσωπο της μαμας της λαμπει απο τότε που γεννηθηκε....μη σου πω από τη συλληψη...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ειμαι πολυ χαρούμενη...η μικρη μου γινεται παιδακι...

ειχε τετοια χαρα σημερα με το περπατημα που δεν εβαλε κωλο κατω!!! ακομα και στο κρεβατι σηκωνοταν ορθια και αφηνε τα χερια και γελουσε...πριν μιση ωρα κοιμηθηκε το σκατο..:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

...δηλαδης αυτο το μουτρο που βλέπω καθε φορά εγώ ...

....ειναι το λαμπερό σου????:mrgreen:

οκ έχω σκασει στη ζηλια κ μαλλια κ περπάτημα....:tongue:

η μα¨μου η δικια μου εκει που περπαταγε καλά όταν την κρατουσα έχει ερωτευτει το μπουσούλημα κ δεν θελει καθολου να περπατάει...την κραταω για να μην το ξεχάσει το σπορ κ γκρινιαζει για να μπουσουλήσει πάλι...γκρρρρ

επίσης έχει σταματησει να λεει καποιες από τις λεξουλες που έλεγε...

γιατι πισωγυριζει??οεο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!!

περαστικά στην άρρωστη οικογένεια!!

όποιος θέλει να μου κάνει παρέα,η δική μου δεν περπατάει και δεν μιλάει!!!

μπουσουλάει μια χαρά όμως,κάτι είναι κι αυτό!!

χθες στολίσαμε,της άρεσαν τα φωτάκια,μια φορά έκανε κίνηση να το πιάσει και μετά το άφησε...

προτιμά να χορεύει με τα χριστουγεννιάτικα τραγούδια!!!

τραγουδούσε κι όλας!!!

μας έμειναν κάτι λεπτομέρειες ακόμα στο σπίτι!!!

τις τελευταίες μέρες πάντως πολύ γκρίνια...τα πάνω ούλα είναι άσπρα,κάτι φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

μερα λεω κ φευγωωωωωωωωωωω

εφυγαααααααααααααααααααααααααα

Α μας ηρθε το μαξι κοζυ αλλα ακόμα δεν εχουν δεσμευσει τα λεφτά για το καροτσι!!

Τι γινεται????

ΟΕΟ????

να αγχωθω?

Εστειλα μειλ αλλά δεν απάντησαν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...