Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμένα πάλι για να με δουν ότι είμαι έγγυος πρέπει να φοράω πολύ στενή μπλούζα και να πετάω τη κοιλιά :P

Kανείς δεν πιστεύει ότι μπαίνω στον 7ο, και έχω πάρει και 10 κιλά που να μην είχα πάρει και τίποτα. Μου είπαν και το θεικό ότι μέχρι πριν λίγο καιρό φαινόμουν χοντρή ενώ τώρα κάπως φαίνομαι έγγυος!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

πλάκα κανεις!!! Ουαου ετσι ησουν και στο πρωτο? Μου κανει πιο πολυ εντυπωση γιατι λενε στο δευτερο κανεις μεγαλυτερη!!

Εγω απο 4 μηνων εκανε μπαμ οτι ειμαι εγκυος το καταλαβαιναν ολοι με σιγουρια κι ολας!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν χθες διάβαζα μια ηλιθιότητα ''τι να μην πεις σε μια έγκυο'' και σκεφτομουν ''μα ποιος τα λέει αυτά;;''. Τελικά κάποιοι τις λένε τις κοτσάνες τους, τίποτα δεν είναι τυχαίο.

Εγώ αν βάλω τα φαρδιά μου δε φαίνομαι πολύ, ακόμη και σήμερα που πήγαμε σε 2 παιδικούς για μωράκια με ρωτούσαν πόσο χρονών είναι το παιδάκι!!! Και τους έδειχνα την κοιλιά μου! Αλλά το καρπουζάκι μας το έχουμε. Στενά πολύ δε φοράω, νιώθω σαν καμήλα κάπως.

Κατερίνα με βάζεις και αναρωτιέμαι τι σου άρεσε στη διήγησή μου! Όσο για τη σερβιτόρα, θα ρθει κι η ώρα της.. Εεε μα πια!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα εχει αρχίσει να φαινεται οτι ειμαι έγκυος με ρωτανε ποσο ειμαι κ τους λεω κ λενε αααα τι μικρη κοιλια!!!! και μου την πιάνουν και την χαιδευουν εκει για κάμποση ωρα! μεχρι να γυρίσει το χέρι μου καμιά μερα καταλάθος και φάνε καμιά σφαλιάρα!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eγώ όταν πήγα στα motherbaby να πάρω το μαξιλάρι θηλασμού και ύπνου με ρώτησαν το ίδιο! Πόσο είναι το μωράκι; Λέω δεν είναι ακόμα είναι εδώ μέσα δείχνοντας την κοιλιά μου. Δεν με πίστεψε ότι είμαι έγγυος γι αυτό δεν μου είχε πει για το μαξιλάρι!!

Βέβαια ήμουν ένα μήνα πριν τότε :P

Εδώ έχει τόση ζέστη και όλα τα καλοκαιρινά μου είναι εφαρμοστά οπότε δεν μπορώ να βάλω κάτι άλλο.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελάκι σε βρηκαν με μικρή κοιλίτσα και σε ζουλάνε μωρέ;;;

Την πρώτη φορα, που ήμουν 2 μηνών όλοι μου οι φίλοι το κάναν και μου άρεσε πολύ. Τώρα είναι όλοι τους μακρυά αλλά μου ζητάν φωτό!

Αντωνία μου εδώ μιλάμε για 10-15 βαθμούς κάτω από σας, γι αυτο στο παίζω άνετη. Με τζην είμαι σήμερα, μπαλαρίνες και αμάνικο. Αύριο στον τοπικό καύσωνα (είπε για 34 βαθμούς) θα βάλω σορτς και πεδιλακια, δεν παλεύεται αλλιώς.

Κάνω έντιτ για να ρωτήσω: Έστω ότι δε σε πίστεψε στο μαγαζί ο υπάλληλος, για ποιο λόγο θα ζητούσες μαξιλάρι θηλασμού εάν δεν ήσουν έγκυος;;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάλι κανείς δεν μου πιάνει τη κοιλιά. Μάλλον έχω το άγριο βλέμμα και τους αποτρέπω :P

Όταν κλωτσάει βάζω το χέρι που θέλω εγώ για να το νιώσει, αλλά κανείς δεν θα βάλει μόνος το χέρι του στη κοιλιά μου! Ασε που πιστεύω θα τους έριχνε κλωτσίδι το νευρόσπαστο μου και θα τρόμαζαν!! χαχαχα


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οκ προβληματιστηκα τωρα!!!!!!!!!!!!:roll::roll::roll::roll:

Ασ γραψει εστω μια οτι εχει μεγαλη κοιλια μην νιωθω τοσο εξωγηινη!!! Αντε και ας ειναι ψεμματακι.... βαλτε σαλτσούλα!! χαχα:D

Εdel ωραία τα λες γι'αυτο!! Για το βενιαμιν μας... τον κολυμβητη σου που θα ειναι ο μονος κολυμβητης απο σας!!! Για την Κρητη......


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ προβληματιστηκα τωρα!!!!!!!!!!!!:roll::roll::roll::roll:

Ασ γραψει εστω μια οτι εχει μεγαλη κοιλια μην νιωθω τοσο εξωγηινη!!! Αντε και ας ειναι ψεμματακι.... βαλτε σαλτσούλα!! χαχα:D

Εdel ωραία τα λες γι'αυτο!! Για το βενιαμιν μας... τον κολυμβητη σου που θα ειναι ο μονος κολυμβητης απο σας!!! Για την Κρητη......

Να χαίρεσαι βρε συ!

Να σκέφτεσαι πως δε στριμώχνεις το μωράκι σου!

Εμάς είναι με το κεφάλι δεξιά, πόδια αριστερά από την αρχή. Οταν παει να αλλάξει κάτι κουνιέται ΟΛΟ το σύστημα και τρομάζω.

Ααα και για να μη νομίζεις έχω και τον άντρα μου να λέει πως δεν έχει ξαναδεί έτσι την κοιλιά μου! ''Παράλογοοο;; Δεν απαντά! Άρα λογικό!''. Για να μη νιώθεις μοναξιά! Και το σημαντικό, μας περνάς και 3-4 βδομάδες. Εμείς πριν 3-4 βδομάδες ούτε πεπονάκι δεν είχαμε. Και τώρα καρπουζάκι. Εεε δεν το λες και λίγο!

(Έβαλα μπόλικη σαλτούλα, βούτα και ψωμάκι :Ρ)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

To zippy free έχει τις διπλές ρόδες, το τρίλοτζι έχει μονές και λίγο μεγαλύτερες. Και βγαίνει σε πιο ουδέτερα χρώματα.

Εγώ πάλι το πήρα σε προσφορά 2 ημερών στα 599 από 799!! Α δεν σας είπα και τι μου είπε η κοπέλα!! Την ώρα που το έκλεισα έστειλαν μέιλ και τους είπαν τέλος η προσφορά!! Πρόλαβα για λίγα λεπτά!! :P

Υπάρχει καθισματάκι 0-9 και 0-13. Το τρίλοτζι επίσης έχει το μεγαλύτερο πορτ μπεμπέ τριπλου :)

Κ εγω 599 το πειρα με προσφορά απο τα πρε να ταλ πο ισχύει μέχρι 12 του μηνα αν θυμάμαι καλά! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...