Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Ακριβός σαν βιοχυμ ..... (Νόμιζα οτι την βιοχυμ την έχουμε μονο εμεις εδω).......

Και εγω θελω να αρχίσω περπάτημα ...... Προσπαθώ να πείσω τον άντρα μου να μου κανει παρεουλα..........

Φιλενια καλα νομιζες μονο εμεις εδω την εχουμε!! Και εγω Κρητικια ειμαι!! Με ιδιαιτερη αδυναμια σε Χανια και Ηρακλειο....


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aχ λίγες μέρες έμειναν και θα κάνουμε και εμείς τα μπανάκια μας στην Κρήτη :P

Εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ πια καθόλου, όλο με κλωτσάει, ξυπνάω για κατούρημα και δεν με αφήνει να ξανακοιμηθώ..

Τυρρανιέμαι πολύ και έχω 2.5 μήνες ακόμα! Και μετά μου λένε ότι θα μου λείψει η κοιλιά!!

Kατερίνα εγώ σε αυτο πήρα caredirect 2109287600.

Αντωνια μια απο τα ιδια!!! Προχθες σηκωθηκα 5 φορες!!! Οταν μπουμε στον μηνα μας, μας βλεπω να κοιμομαστε στην μπανιερα!!! χαχαχαχαχχα

Θα ερθετε Κρητη για διακοπουλες? Σουπερ!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι αφού έχουμε δικό μας σπίτι και δεν ήθελα να πάω σε μικρό νησί μη συμβεί τίποτα, έχουμε και 2 χρόνια να πάμε διακοπές, φέτος ο αντρας μου παίρνει 3 βδομάδες και είπαμε θα τη βγάλουμε στη θάλασσα!! Το δικαιούμαστε μετά από την τόση δύσκολη χρονιά!!

Κοντά στη Χερσόνησο έχουμε σπίτι οπότε περιμένω πως και πως!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nαι αφού έχουμε δικό μας σπίτι και δεν ήθελα να πάω σε μικρό νησί μη συμβεί τίποτα, έχουμε και 2 χρόνια να πάμε διακοπές, φέτος ο αντρας μου παίρνει 3 βδομάδες και είπαμε θα τη βγάλουμε στη θάλασσα!! Το δικαιούμαστε μετά από την τόση δύσκολη χρονιά!!

Κοντά στη Χερσόνησο έχουμε σπίτι οπότε περιμένω πως και πως!!

Τελεια!! Εχω περασει και εγω καλοκαιρια εκει γυρω!! Πολυ ωραια!! Να περασετε σουπερ!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν έχω παράπονο και το σπίτι μας στην Αθήνα είναι στους πρόποδες της Πάρνηθας οπότε το χειμώνα βλέπουμε και χιόνι ( φέτος δεν είδαμε) και επειδή είναι συγκρότημα με αρκετά σπίτια έχουμε και μία κοινόχρηστη πισίνα. ;)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παράπονο και το σπίτι μας στην Αθήνα είναι στους πρόποδες της Πάρνηθας οπότε το χειμώνα βλέπουμε και χιόνι ( φέτος δεν είδαμε) και επειδή είναι συγκρότημα με αρκετά σπίτια έχουμε και μία κοινόχρηστη πισίνα. ;)

Α ενταξει εσεις δεν βαριεστε καμια εποχη!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Όντως πήραμε φωτιά!

Κατά αρχάς με συγχωρείτε για χθες.. Εξαφανίστηκα λόγω ύπνου. Κοιμήθηκα από τις 9 και ξαφνικά. Και ξύπνησα 6,30! Ούτε ένα διάλειμμα! Μάλλον ένα, για να μεταφερθώ από τον καναπέ στο κρεββάτι.

Βρήκαμε το Βενιαμίν μας! Η Φιλένια μας αν δεν κάνω λάθος! Έκανες και την καμπύλη γλυκιά μου;;; Άντε με το καλό!

Τα ονοματάκια μας όλα μου αρέσουν πολύ. :)

Η Κρήτη, όπως έλεγε ένας φίλος μου, δεν είναι νησί. Είναι θεριό που κείτονταν στη θάλασσα! Πολυαγαπημένη και λατρεμένη! Πολύ όμως.

Ααα κρεμούλα εμείς βάζουμε τη silmucium στην κοιλιά και αμυγδαλελαιο μετά το μπάνιο όπως είμαι βρεγμένη πριν σκουπιστώ με πετσετούλα στα υπόλοιπα σημεία του σώματος - πολλές φορες και στην κοιλιά. Πάντως χθες μετά το φαγητό νόμιζα πως θα σκάσω. Λέω πως θα είναι στον 9ο, οέο;;; Και φαντάζομαι επειδή είναι η πρώτη εγκυμοσύνη είναι μικρό το κοιλουμπάκι. Αχ δευτερομανούλες, είστε ηρωίδες!

Εμάς το καροτσάκι μας δεν ήρθε ακόμη, γράφει έγινε η παραγγελία από την περεγκο (Ιταλία), αλλά δεν έχει σταλεί ακόμη. Αναμένω να δω!

Σίγουρα κάποιες ξέχασα, αλλά στέλνω την καλημέρα μου σε όλες!

Καλά μπάνια στις τυχερές! Στη δική μας οικογένεια μόνο ο κολυμβητής θα κάνει μακροβούτια φέτος!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου edelaki με τις ωραιες διηγησεις!!!

Σχετικα με την κοιλια... προχθες πρωτη φορα που ενιωσα καπως...

ημουν για καφε και μου λεει η σερβιτορα: ειστε στον μηνα σας? Γελαω και της λεω χαμογελαστα μολις μπηκα στον 7ο οποτε οταν θα ειμαι στον μηνα μου δεν θα χωραω να κατσω εδω!! Και εκεινη ξαφνικα σοβαρευει και με κοιταει με ενα απαξιωτικο βλεμμα στην κοιλια σαν μου λεει πως εισαι ετσι μωρη!!

Ναι με εκανε να θελω να βαλω τα χερια στην κοιλια..


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...