Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, JellyKelly είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

      Τόσα βγαίνουν δυστηχως και μάλιστα χωρίς τα ραντεβού του γιατρού σε κάποιες περιπτώσεις...

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Αγγελακι μου θα κανεις αυτο που πιστευεις οτι ειναι σωστο!!!

Εχετε σκεφτει μηπως δωσετε διπλο ονομα?

Μηπως με του μπαμπα σου συνδιαζεται και μπορει να βγει κατι ωραιο!!!;

Ιδεες δινω..


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγγελακι μου θα κανεις αυτο που πιστευεις οτι ειναι σωστο!!!

Εχετε σκεφτει μηπως δωσετε διπλο ονομα?

Μηπως με του μπαμπα σου συνδιαζεται και μπορει να βγει κατι ωραιο!!!;

Ιδεες δινω..

Χαρμάκι τα ίδια σκεφτόμαστε :tongue:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινα μου η ψυχολογια του παιδιού μου με νοιάζει περοσσοτερο απ ολα.. η αδερφη μ που τολμησε να δοσει ουδετερο ονομα ειχε τραβήξει πολα τοτε.. 10+ χρονια αργοτερα ακομα την καταριετε η μανα μας.. τα ανίψια μου από μικρα λενε η γιαγια δεν μας αγαπαει.. δεν το θελω αυτο για την ζουζουνα μου.

Τοτε καλα κανεις... εγω γενικα ειμαι ατομο που θελω να αποφασιζω εγω και ο αντρας μου για τη ζωη μας αλλα σε μερικα πραγματα καλυτερα να σφιγγει τα δοντια κανεις...

Δεν το πιστευω οτι το λεω εγω αλλα νομιζω οτι καλα κανεις...


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σας προλαβαίνω!!!

Εντελ δεν ξερω δεν υπαρχει αλλη μικρη εδω? Εγω κλεινω τα 24 αυτο τον μηνα!

Χαρμα κ αντωνια οσο για το διπλο ονομα το ειχα σκευτει κ παει ωραοα με του πατερα μ αλλα θελω του μπαμπα μ να ειναι πρωτο ονομα κ οχι δευτερο γιατι του ειχα μεγαλη αδυναμια οποτε στο δευτερο παιδι θα το δώσω. . Για αλλο ασχετο θα εχουμε παλι φασαριες δυστυχώς. .. αλλα δεν πειράζει.. η ζουζουνα μ να ναι καλα κ μακαρι να ειναι μονο το ονομα που θα παρει απ τη γιαγια της κ οχι την ψυχη της... αυτη να τη παρει απο τον πατερουλη μου που ηταν ο πιο καλος άνθρωπος που γνωρισα στη ζωη μ


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι τα ίδια σκεφτόμαστε :tongue:

:D:D:D:D:D:D

Νομίζω το ιδιο ειναι τριλοτζι εννοείς μρ καθησμα αυτοκινητου κ πορτ μπεμπε;;;σε τι τιμή το πειρες;

Δεν ειναι τα ιδια!! Αλλο ειναι το ζιπι φρι αλλο ειναι τι τριλοτζι!!!

Πηρα ολο το σετ! Τη βαση του αυτοκινητου και ενα εξτρα στρωματακι για το πορτ στα 780!

Το εκλεισα και τον Απριλιο και προλαβα και την προσφορα με δωρο τη βαση για το πορτ μπεμπε!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω μονο για το inglesina ..... Αλλα για ολα αυτα τα καθησματακια όλων των εταιριών ειναι πανω κατω τα ιδια ..... Εγω βέβαια ρώτησα για την τιμή χωρις αυτο το καθησματακι και η διάφορα ειναι ελάχιστη αξίας 20? ..... Η αδερφη μου λέει οτι το πόρτ μπέμπη την εχει βολέψει επιστευτα .....

Οσο για την μάρκα δεν θυμάμαι αυτήν την στιγμή να σου πω .... (Εχω ενα θεμα με τα ονόματα) ..... Παντως δεν ήταν αξίας 700? .....αλλα γύρω στ 400

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας προλαβαίνω!!!

Εντελ δεν ξερω δεν υπαρχει αλλη μικρη εδω? Εγω κλεινω τα 24 αυτο τον μηνα!

Χαρμα κ αντωνια οσο για το διπλο ονομα το ειχα σκευτει κ παει ωραοα με του πατερα μ αλλα θελω του μπαμπα μ να ειναι πρωτο ονομα κ οχι δευτερο γιατι του ειχα μεγαλη αδυναμια οποτε στο δευτερο παιδι θα το δώσω. . Για αλλο ασχετο θα εχουμε παλι φασαριες δυστυχώς. .. αλλα δεν πειράζει.. η ζουζουνα μ να ναι καλα κ μακαρι να ειναι μονο το ονομα που θα παρει απ τη γιαγια της κ οχι την ψυχη της... αυτη να τη παρει απο τον πατερουλη μου που ηταν ο πιο καλος άνθρωπος που γνωρισα στη ζωη μ

Αχ Αγγελακι μου!!! Με συγκινεις!!!!

Κανε το οπως νιωθετε!!! Ας ακουσει το δευτερο το ονομα του να το φωναζεις και να χαμογελας με την καρδουλα σου!!!!

Οσο αφορα το ονομα της μαμας εσυ να σκεφτεσαι οτι ειναι το ονομα της καλης μας Παναγιτσας!!!

Μακαρι η μπεμπα να μοιαζει στον παππου!!!! Μακαρι!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


To zippy free έχει τις διπλές ρόδες, το τρίλοτζι έχει μονές και λίγο μεγαλύτερες. Και βγαίνει σε πιο ουδέτερα χρώματα.

Εγώ πάλι το πήρα σε προσφορά 2 ημερών στα 599 από 799!! Α δεν σας είπα και τι μου είπε η κοπέλα!! Την ώρα που το έκλεισα έστειλαν μέιλ και τους είπαν τέλος η προσφορά!! Πρόλαβα για λίγα λεπτά!! :P

Υπάρχει καθισματάκι 0-9 και 0-13. Το τρίλοτζι επίσης έχει το μεγαλύτερο πορτ μπεμπέ τριπλου :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω μονο για το inglesina ..... Αλλα για ολα αυτα τα καθησματακια όλων των εταιριών ειναι πανω κατω τα ιδια ..... Εγω βέβαια ρώτησα για την τιμή χωρις αυτο το καθησματακι και η διάφορα ειναι ελάχιστη αξίας 20? ..... Η αδερφη μου λέει οτι το πόρτ μπέμπη την εχει βολέψει επιστευτα .....

Οσο για την μάρκα δεν θυμάμαι αυτήν την στιγμή να σου πω .... (Εχω ενα θεμα με τα ονόματα) ..... Παντως δεν ήταν αξίας 700? .....αλλα γύρω στ 400

Δεν παιζει ρολο το κοστος!! Το θεμα ειναι να βολευει την καθε μανουλα!!!

Το εξτρα μαξιλαρακι το εβγαλε που ειναι για τα νεογεννητα..?? μηπως για αυτο δεν χωραε το μωρο..?

Εγω τον Αύγουστο κλείνω τα 21

Η μικρουλα της παρεας!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πρέπει να είμαι η μεγάλη της παρέας :rolleyes:

Angel εγώ πάλι λέω ο γιος μου να μην είναι τόσο καλός όσο ο θείος του που δυστυχώς δεν θα γνωρίσει γιατί θα είναι πάντα το καλό παιδί που όλοι θα το εκμεταλεύονται..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Αγγελακι μου!!! Με συγκινεις!!!!

Κανε το οπως νιωθετε!!! Ας ακουσει το δευτερο το ονομα του να το φωναζεις και να χαμογελας με την καρδουλα σου!!!!

Οσο αφορα το ονομα της μαμας εσυ να σκεφτεσαι οτι ειναι το ονομα της καλης μας Παναγιτσας!!!

Μακαρι η μπεμπα να μοιαζει στον παππου!!!! Μακαρι!!!!

Πολυ σωστα τα λες Χαρμάκι!!! Μακάρι!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τον Αύγουστο κλείνω τα 21

βρηκαμε την πιο μικρη νομιζω!!!

charma ευχαριστω για τα καλα σ λογια... εγω λεω οτι η μικρή μου ειναι δώρο απο τον μπαμπα μου οτι εκεινος μου την εστειλε οποτε θα εχει και τα χαρισματα του!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...