Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

To έχω ακόμα στο αμάξι γιατί το πήρα χθες και ο άντρας μου δεν το ανέβασε πάνω από το γκαράζ αλλά είδα το χρώμα και το χρώμα του σκελετου και μ άρεσε ακόμα περισσότερο :P

Eν τω μεταξύ με άγχωσαν που δεν έχω κλείσει ακόμα κούνια και λίκνο γιατί τον Αυγουστο είναι όλα κλειστά και δεν θα προλάβω αν χτύπα ξύλο γεννήσω με το που μπω στον 9ο.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

To έχω ακόμα στο αμάξι γιατί το πήρα χθες και ο άντρας μου δεν το ανέβασε πάνω από το γκαράζ αλλά είδα το χρώμα και το χρώμα του σκελετου και μ άρεσε ακόμα περισσότερο :P

Eν τω μεταξύ με άγχωσαν που δεν έχω κλείσει ακόμα κούνια και λίκνο γιατί τον Αυγουστο είναι όλα κλειστά και δεν θα προλάβω αν χτύπα ξύλο γεννήσω με το που μπω στον 9ο.

Τελειαα!!!

Πρεπει να τις κλεισουμε τις κουνιες!!! Και εμεις δεν εχουμε καταληξει ακομα!!Μαλλον πως θα την παρουμε απο το Λητω αλλα ειμαστε αναμεσα σε 2!! Πρεπει να αποφασισουμε!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πειτε μου τη γνωμη σας γιατι... δε ξερω τι να κανω... Ο γιος μου γεννηθηκε πριν 6,5 χρονια και εχω κουνια απο τοτε... με το στρωματακι τι λετε να κανω? Ειναι ολοκαινουριο το στρωμα αυτο με την εννοια οτι πολυ λιγο κοιμηθηκε , ουτε λερωθηκε κτλ... αλλα το εχω αποθηκευσει απο τοτε.... μηπως να παρω καινουριο?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πειτε μου τη γνωμη σας γιατι... δε ξερω τι να κανω... Ο γιος μου γεννηθηκε πριν 6,5 χρονια και εχω κουνια απο τοτε... με το στρωματακι τι λετε να κανω? Ειναι ολοκαινουριο το στρωμα αυτο με την εννοια οτι πολυ λιγο κοιμηθηκε , ουτε λερωθηκε κτλ... αλλα το εχω αποθηκευσει απο τοτε.... μηπως να παρω καινουριο?

Ριακι μου γνωμη μου ειναι να παρεις ενα καινουριο στο μπεμπη!!! Ειναι αρκετα τα χρονια που εχει αποθηκευτει!!! Εγω στην θεση σου αυτο θα εκανα!!

Εχει πολυ οικονομικα και καλα στρωματα!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Charmaki κι εγω αυτο σκεφτομαι ....περιπου ποσο κοστιζει?

εξαρταται απο τις διαστασεις!!

Εμεις θα παρουμε εξαιρετικο στρωμα απο μιντια στα 110ε 140χ70!

Εχει και πιο οικονομικα η γκρεκο στρομ που ειναι επισης πολυ καλη!!!

Νομιζω στις διαστασεις που σου ειπα το πιο οικονομικο της γκρεκο ειναι στα 75ε!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πειτε μου τη γνωμη σας γιατι... δε ξερω τι να κανω... Ο γιος μου γεννηθηκε πριν 6,5 χρονια και εχω κουνια απο τοτε... με το στρωματακι τι λετε να κανω? Ειναι ολοκαινουριο το στρωμα αυτο με την εννοια οτι πολυ λιγο κοιμηθηκε , ουτε λερωθηκε κτλ... αλλα το εχω αποθηκευσει απο τοτε.... μηπως να παρω καινουριο?

Το στρωμα ειναι καινουργιο και επειδη κοιμηθηκε λιγο αλλα και λογω του οτι το βαρος των μωρων δεν το επηρεαζει! Εφόσον το στρωμα ειναι καλής ποιοτητας και εφοσον εχει αποθηκευτει σωστα για ποιον λογο να παρεις αλλο?

Τα δικα μας στρωματα που ειναι επισης καλα ορθοπεδικα κλπ τοσα χρονια αντεχουν το καθημερινο βαρος μας και παραμενουν ιδια.. ενος μωρου γιατι να φθαρει?

Αυτη ειναι η γνωμη μου βεβαια !!;)


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλίτσες!!!!!!

Τελευταία δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω.....

Καλωσορίζω την Οκτωβριανή μανούλα Ρενάτα με την Οκτωβριανή μπεμπούλα της!!!!!!

Ρία και εγώ εάν ήμουν στη θέση σου θα έπαιρνα ένα καινούργιο στρωματάκι...το αξίζει άλλωστε!!!!! Όσο για το άλλο κάπου θα φανεί χρήσιμο πιστεύω...


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Charma!!! Katerina... το λεω για λογους υγιεινης.... αν αναπτυσσονται μικροοργανισμοι με τα χρόνια αναρρωτιεμαι, παρολο που ειναι αεροστεγως αποθηκευμένο.

Αν ειναι αεροστεγως μην φοβασαι! Οι μικροοργανισμοί αναπτυσονται πιο ευκολα οταν το χρησιμοποιουμε!

Εφοσον το εχεις αεροστεγως δεν εχει πρόβλημα θα το αερισεις, θα το λιάσεις, θα πάρεις ενα καλό κάλυμμα στρωματος και δεν υπάρχει θέμα!

Στο λεω εγώ που είμαι υποχόνδρια και εχω θεμα με την καθαριοτητα και τα μικροβια! Το σπιτι μου εχει διπλα στην εισοδο αντισηπτικο για οποιον μπει μεσα και πολλα αλλα που καλυτερα μη σου πω!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελειαα!!!

Πρεπει να τις κλεισουμε τις κουνιες!!! Και εμεις δεν εχουμε καταληξει ακομα!!Μαλλον πως θα την παρουμε απο το Λητω αλλα ειμαστε αναμεσα σε 2!! Πρεπει να αποφασισουμε!

Εγω ξερω ποια θα πάρω αλλά έλεγα να τα κλείσω στις εκπτωσεις:rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Charma!!! Katerina... το λεω για λογους υγιεινης.... αν αναπτυσσονται μικροοργανισμοι με τα χρόνια αναρρωτιεμαι, παρολο που ειναι αεροστεγως αποθηκευμένο.

ρια ειμαι σιγουρη οτι η αποθηκη σου εχει λιγοτερα μικρονια και οργανισμους απο τηναποθηκη του καταδτηματος.ασε που δεν ξερεις ποσο καιρο πριν το εχουν αποθηκη στο καταδτημα.και εγ στο γιο μου πριν 6 χρομια το σγορασα και σχεδον αχρησιμοποιξτο ειναι.σκεφτομαι να το σαπουνησω με ζεδτο νερο και μωρουδιακο απορρυπσντικο και να μεινει στον ηλιο.

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχει γινει σωστα η αποθηκευση και γινει και σωστα το "ξεπακεταρισμα" του ειναι κριμα να πεταχτει χωρις λογο ουσιαστικα.. και τα 100 - 120 ευρω που κανει για τους περισσοτερους δεν ειναι αμελητεο ποσο ειδικα μπροστα στο βουνο των εξοδων ενος μωρου!

Η μονη περιπτωση που θα το πετουσα ειναι αν υπαρχει εστω και λιγη υγρασια εκει που φυλάσεται..

Αν παρολαυτα μια μαμα αισθανεται οτι θελει να το αντικαταστησει κι ας μην εχει θεμα το στρωμα να το κανει καλυτερα εχει σημασια πως "καθεται" κατι μεσα μας!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...