Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Αντωνια, επειδη κ εγω δεν παιρνω τον γιατρο μου ευκολα, ειδικα στη πρωτη εγκυμοσυνη ολα τα επεξεργαζομουν μονη κ τρελαινομουν (ειχα δυσκολοτερη εγκυμοσυνη) εβαλα μυαλο! γι αυτο εχουμε τους γυναικολογους μας!!! για τις εγκυμοσυνες κυριως... ε ποσες θα εχουμε στα τοσα χρονια συνεργασιας , 2-3 συνηθως το πολυ.... παρτον τηλεφωνο! οχι τιποτε αλλο αλλα για να ηρεμισεις κουκλα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας μελουσες μανουλες Οκτωβρίου ! ! εύχομαι να δέχεστε μανουλες ακομα; Εμένα μου εχει πει τελευταία ημερομηνία 25 Οκτωβρίου. .Έχουμε κοριτσάκι , , έχουμε κανει την β-επίπεδου κ ολα καλα .κ θα γεννησω πρωτα ο θεός στο Ρεα!Ειστε πολύ ωραία παρέα κ πριν λιγο καιρό σας ανακάλυψα κ πειρα το θάρρος να μπω κ εγω στην μανουλοπαρεα σας!!! ! εύχομαι καλη λευτεριά σε ολες σας!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μελουσες μανουλες Οκτωβρίου ! ! εύχομαι να δέχεστε μανουλες ακομα; Εμένα μου εχει πει τελευταία ημερομηνία 25 Οκτωβρίου. .Έχουμε κοριτσάκι , , έχουμε κανει την β-επίπεδου κ ολα καλα .κ θα γεννησω πρωτα ο θεός στο Ρεα!Ειστε πολύ ωραία παρέα κ πριν λιγο καιρό σας ανακάλυψα κ πειρα το θάρρος να μπω κ εγω στην μανουλοπαρεα σας!!! ! εύχομαι καλη λευτεριά σε ολες σας!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ .ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ρενάτα με την κορη! Καλώς μας ήρθες! Με το καλό το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης εύχομαι και όλα να πάνε καλά!

Έχεις ΠΗΤ στις 25;; Εμείς στις 26! Εξακολουθούμε να είμαστε οι τελευταίοι στη λιστούλα (θα σε βάλει και εσένα το Χαρμάκι μας σύντομα στη λίστα με την ΠΗΤ). Ααα, εμείς εχουμε αγοράκι :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ρενάτα με την κορη! Καλώς μας ήρθες! Με το καλό το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης εύχομαι και όλα να πάνε καλά!

Έχεις ΠΗΤ στις 25;; Εμείς στις 26! Εξακολουθούμε να είμαστε οι τελευταίοι στη λιστούλα (θα σε βάλει και εσένα το Χαρμάκι μας σύντομα στη λίστα με την ΠΗΤ). Ααα, εμείς εχουμε αγοράκι :)

Ευχαριστώ πολύ για την ωραία υποδοχή! ! Με το κολο να το δεχτεις το αγορακι σου !Εσυ που θα γεννήσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ .ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΜΑΣ

Σε ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα!!! Χτες το βραδυ ο μπαπακας μας είδε την κοιλιτσα μας επιτελους που κουνιοταν και ενθουσιαστικε!!! Κοιτουσαμε κ για καροτσακια... το καροτσι που μας αρεσει κ στους δυο ειναι τριροδο με μεγαλες ροδες οτι πρέπει για τους δρομους μας εδω που μένω... και μετατρεπετε κ σε προτ μπεμπε! τι γνωμη εχετε για τα chipolino? Διαβασα οτι ειναι απο Βουλγαρία, ειναι αραγε καλα;

Εγω εχω κλείσει ειδη το inglesina zippy pro , ειχα ακούσει πολυ καλά λογια , τωρα μακάρι να βγουν αληθινα κ να αξίζει την τιμη του!! Αν ενδιφερεσε γνωστή αλυσίδα το έχει το σετ στα 600 ε απο 700 το σετ! Αν χρειαστείς παρα πανω πληροφορίες πες μου!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες Ρενάτα! Εγώ πάλι γεννάω 25/9 με καισαρική αλλά ΠΗΤ έχω 10/10 και είμαι εδώ από την αρχή. Εγώ με τη χάρμα παλεύουμε για την κορδέλα :P

Mε το καλό το κοριτσάκι σου, εμείς έχουμε αγόραρο!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω κλείσει ειδη το inglesina zippy pro , ειχα ακούσει πολυ καλά λογια , τωρα μακάρι να βγουν αληθινα κ να αξίζει την τιμη του!! Αν ενδιφερεσε γνωστή αλυσίδα το έχει το σετ στα 600 ε απο 700 το σετ! Αν χρειαστείς παρα πανω πληροφορίες πες μου!!:wink:

Καλώς ήρθες στη παρεα μας ρενατα! Με το καλο η μπεμπουλα σας!

Βασικα εγω ενδιαφερομαι για σκετο κροτσι γιατι τα αλλα θα μας τα κανουν δωρο κ θέλουμε να ειναι κ οικονομικο! Στην αρχη εβλεπα το ινγκλεσινα τριλοτζι σκετο καροτσι αλλα μετα σκευτικαμε να ειναι με πιο μεγάλες ροδες το καροτσι γιατι εδω που μενω οι δρομοι ειναι άθλιοι! Κ να μπορω να το παρω κ στην παραλια το καλοκαιρι.. το ινγκλεσινα θα λοιπομουν να το βαλω στην αμμο! Βρηκα ενα της chipolino που εχει οτι ακριβως θελω σε ενα καροτσι αλλα δεν ξερω απο ποιότητα πως ειναι...


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρενατα Καλως ορισες στο παρεακι μας!!! Με το καλο η κορουλα σας!!!!

Οι υπολοιπες κοιλιτσες τι κανετε??

Αντωνια μου και η δικια μου την προηγουμενη εβδομαδα εδινε κατι κλωτσιες χαμηλα.. πολυ δυνατες!! Δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο!! Μιλα με τον ντοκ σου ομως για να ηρεμησεις αν το νιωθεις ακομα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Yποχώρησε οπότε δεν πήρα το γιατρό, με έχει καταλάβει ότι είμαι τρελή μην με στείλει και στο δαφνί στο τέλος :P

Charma ήρθε το καρότσι σας; Το δικό μας το παραλάβαμε χθες είναι πολύ ωραίο :D


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Yποχώρησε οπότε δεν πήρα το γιατρό, με έχει καταλάβει ότι είμαι τρελή μην με στείλει και στο δαφνί στο τέλος :P

Charma ήρθε το καρότσι σας; Το δικό μας το παραλάβαμε χθες είναι πολύ ωραίο :D

Εχει ερθει εδω και 20 μερες απλα δεν το εφερα στο σπιτι γιατι μαζευομαστε για μετακομιση!! Θα παει στο νεο σπιτακι κατευθειαν!!!!

Ειναι τελειο εε?? Για πες εντυπωσεις??!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...