Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Οκτωμπερ μαμμις!!! Καλο μηνα να εχουμε!!! Με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια μας!!!!

Τι μου κανετε κοιλιτσες!!;;

Ρια μου πηρες τα αποτελεσματα?? Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Για πες?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Charma μου! καλο μηνα!!!

πριν λιγο με πηρε τηλεφωνο ο γιατρος μου ναι, τα πρωτα βγηκαν πολυ καλα!!!!

Τι αγωνια ηταν αυτη Θεε μου!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!! Και τα υπολοιπα πολυ καλα θα βγουνεεε!!!! Αισιοδοξο να μου εισαι!!!!

:D:D:D:D:D Σουπερ!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ρία μου μπράβο! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Τα περιμέναμε αγωνιωδώς! Με το καλό να κυλήσει το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης για όλες μας!

Πως είστε οι μανούλες;;

Κοριτσάκια έχετε συσπάσεις;; Χθες με ξύπνησαν πόνοι περιόδου και μετά από λίγο ένιωσα, χωρίς πόνο αυτή τη φορά, να συσπάται η κοιλίτσα. Ίσως είναι φυσιολογικό, αλλά το σκέτομαι, γιατί έχουμε μικρούλι τράχηλο εμείς και πρέπει να προσέχουμε. Θα ρωτήσω το γιατρό σήμερα.

Για πρήξιμο δε θυμάμαι ποια ρώτησε, δεν έχω ακόμη κάτι, αλλά παρατηρώ πως τα κιλάκια πια μπάινουν μπαμ μπαμ αν και η ζυγαριά ανεβοκατεβαίνει. Μια μέρα ένα κιλό κάτω, μια μέρα πάνω είμαστε +3 και,.. δηλαδή +4 μάλλον. Είμαστε όμως και οι πιο μικροί της παρέας και από εδω και πέρα αρχίζει το γλέντι.

Πάντως που και που με ενοχλεί λίγο η μέση, σα να ανοίγει από ψηλά στην πλάτη. Όμως δεν είναι κάτι το οποίο είναι επώδυνο.

Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια και τα μικράκια!

Να έχουμε ένα όμορφο μήνα, χωρίς εκπλήξεις και μόνο με όμορφες καταστάσεις (και εξετάσεις) για όλες μας!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα edel ! Εγω αν δεν παιρνω το μαγνησιο και το utrogestan εχω! Εχω απο την αρχη!

Στο ραντεβου στην 20η εβδομαδα με ενημερωσε πως απο δω και περα επειδη χτυπαει το μωρο στην μητρα δικαιολογουνται 3-4 συσπασεις (στιγμιαια σφιξιματα) αλλά θα σε ενημερωσει ο γιατρος σου καταλληλα για την περιπτωση σου!:wink:


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΧΘΕΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ "ΠΕΠΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ" ΟΠΩΣ ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ 786 ΓΡΑΜ.ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΠΥΛΗ .ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΕΙ ΙΝΣΟΥΛΙΝΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ....ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΕ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΕΧΕΤΕ ΨΑΧΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ? ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ +9 (25η ΕΒΔΟΜΑΔΑ +3 ΗΜΕΡΕΣ).ΑΠΟ ΠΡΟΙΞΙΜΑΤΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ, (2 ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ),ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΩ:ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ, ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΑΤΙ, ΚΡΥΟ ΠΟΔΟΛΟΥΤΡΟ,ΕΛΑΦΡΥ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ (ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΠΛΗΝΤΥΡΙΑ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΣΩΘΗΚΑ!ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ,ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ...ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:D

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μην είναι τίποτα οι συσπάσεις Κατερίνα μου.

Αγχώθηκα λίγο το ομολογώ. Το απόγευμα όμως θα ξέρουμε.

Καλώς την και την άλλη Κατερίνα.

Άντε με το καλό οι ετοιμασίες σας για τη μπεμπούλα.

Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό με το μεγαλύτερο νούμερο παπούτσι στην εγκυμοσύνη. Εμένα με βοηθάει πάρα πολύ το αθλητικό παπουτσι, που ούτως ή αλλως το παίρνω ένα νούμερο μεγαλύτερο. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο το αντέχει κανείς στον καύσωνα, είμαστε τυχεροί από άποψη θερμοκρασίας.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΤΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΧΩ ,ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΣΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΣΙΔΗΡΟ ,ΑΣΒΕΣΤΙΟ,ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΚΑΙ ΣΑΛΟΣΠΙΡΙΝΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΥΗΣΗ, ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΠΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα αν δουλεύεις σε γραφείο, δεν είναι ό,τι καλύτερο το σπορτεξάκι με το λινο φορεματάκι ή την ωραία παντελόνα κλπ. Έχει να κάνει και με τη δουλειά πάντα. Ευτυχώς στη δουλειά μου μπορείς να κυκλοφορείς με φόρμες άνετα και σχεδόν απαγορεύεται το ανοικτό παπούτσι όσο είσαι με τα χημικά στο εργαστήριο για λόγους ασφαλείας.

Από χάπια πήραμε κι εμείς πολλά στην αρχή, τώρα κόψαμε το σίδηρο για 2 εβδομάδες μιας και με πείραζε, αλλά από σήμερα ξαναρχίζουμε και συνεχίζουμε κανονικά με μαγνήσιο, φολικό οξύ και αντιπηκτικές ενέσεις. Ασβέστιο δε μου έδωσε ο γιατρός, είπε καλύτερα να πίνω γάλα και να τρώω γαλακτοκομικά γενικότερα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...