Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Εμένα το babyspace μου είχε στείλει mail ότι θα μου στείλει τα δείγματα το πρώτο δεκαήμερο του μεθεπόμενου μήνα! Απότι θυμάμαι ήταν Μάιος άρα το πρώτο 10ήμερο του Ιούλη....

Charma εσένα έτσι το έκαναν?


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμένα μόνο ηfrezyderm καμιά άλλη. Ούτε απάντηση. Τη βαλίτσα εγώ στον πρώτο λίγο πριν μπω στο μήνα μου την έφτιαξα. Κάπου έχω χαρτί από το νοσοκομείο τι χρειάζεται. Θα το βρω να τα γράψω


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το babyspace μου είχε στείλει mail ότι θα μου στείλει τα δείγματα το πρώτο δεκαήμερο του μεθεπόμενου μήνα! Απότι θυμάμαι ήταν Μάιος άρα το πρώτο 10ήμερο του Ιούλη....

Charma εσένα έτσι το έκαναν?

Κατερινα να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι αν μου εστειλα μειλ!! Εκανε μηνα και να ερθει ομως το πακετακι!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και τι είχε μέσα?? :lol:

Αν θυμαμαι καλα... 1 μπιμπερο νυκ γυαλινο, 1 πιπιλα, επιθεματα, κρεμες φρεζυ για κοιλιτσα, θηλες και για την ευαισθητη περιοχη, ενα ενημερωτικο της φισερ με κουπονια, κρεμα σουντοκριμ... δεν ξερω αν ξεχναω κατι..


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Επειδή εύχομαι να καταφέρω αποκλειστικό θηλασμό δεν σκοπεύω να αγοράσω μπιμπερό οπότε μια χαρά θα είναι για έκτακτη ανάγκη το γυάλινο της nuk γιατί η mam μου έστειλε ένα αλλά είναι πλαστικό... :mad:


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!!!!

Ο στρουμπουλάκος μου είναι τέλειος!!!!! Ζυγίζουμε 531 γραμμάρια!!!!!

Οι μετρήσεις μας πολύ πολύ καλές!!!!!

Τρελαίνομαι!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και την θετική ενέργεια!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!!!!

Ο στρουμπουλάκος μου είναι τέλειος!!!!! Ζυγίζουμε 531 γραμμάρια!!!!!

Οι μετρήσεις μας πολύ πολύ καλές!!!!!

Τρελαίνομαι!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον και την θετική ενέργεια!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Μπράβο ρε Νικόλ!!!! Στρουμπουλάκο στον είπε και σενα ε !!!! Χαχα αντρακια με τα όλα τους !!!! Μπράβο χάρηκα!! :-D


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Νικόλ μου!

Είστε μεγάλα παιδάκια, σχεδόν 100 γραμμάρια μας περνάτε.. Χιχι!

Πλάκα έχουν τα μικράκια μας...

Κοριτσάκια, εγώ δεν ασχολήθηκα με τη λίστα να σας πω την αλήθεια, αλλά ξέρω πως τα μπιμπερό dr browns είναι πολύ καλά και είναι ό,τι πρέπει για κολικούς. Κι εγώ θα ήθελα να θηλάσω, αλλά επίσης θέλω να είμαι προετοιμασμένη για κάθε ενδεχόμενο.

Άσχετη ερώτηση, όταν αγοράζετε ρούχα εγκυμοσύνης, τα αγοράζετε με προοπτική;; Δηλαδή να τα φορέσετε όλο το καλοκαίρι, άρα μεγαλύτερα;; Αγόρασα μια βερμούδα, είναι μεγαλούτσικη με σκοπό να τη φορέσω και τον Αύγουστο και τώρα προβληματίζομαι αν πρέπει να πάρω μικρότερη.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


edel νομίζω καλά κάνεις που την πήρες με σκοπό να την φορέσεις κ τον Αυγουστο... σκεψου ότι τότε θα είμαστε....... μια ομορφιά!!!!!!!! Πρησμένες θα αισθανόμαστε διπλάσιες.... ε αμα δεν μας κανουν και τα ρούχα μας θα τρελαθούμε στο τέλος!!!!

Σας εκανα την καρδια περιβόλι ε !!!!!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε που μας έκανες την καρδιά περιβόλι..

Απλώς προβληματίζομαι.

Προ εγκυμοσύνης φορούσα S και ίσως και ΧS (Στη Γερμανία το ΧS αντιστοιχεί στο ελληνικο S κοκ). Τώρα που είμαστε +2 κιλάκια τι φοράμε στα εγκυμοσύνης;;; Πάλι S;;; Πήρα Μ και μου βγήκε μεγαλούτσικο.. Είπαμε να είμαστε άνετες, αλλά όχι σα τσουβαλάκια....


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια τι κάνετε!!!! :D

edel εχεις πάρει μόνο 2 κιλά???:roll::roll::roll: και είσαι και S μέγεθος!!! Φόρα ότι θες όλα τέλεια θα σου πάνε!!

Εγώ έχω πάρει 9... :( Μέχρι την 21η εβδομάδα ήταν 5,5 κιλά και τα υπόλοιπα τα πήρα σε ένα μήνα!! έτσι χωρίς να αλλάξει κάτι στην διατροφή μου!!!

Καμπύλη ζαχάρου έχει κάνει καμία? Εγώ έκανα πριν 1 βδομάδα και όλα καλά δόξα το Θεό γιατί έτσι που πήρα κ τα κιλά είχα αγχωθεί !!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Νικόλ! Πολύ ευχάριστα τα νέα που μας έγραψες! Να χαίρεστε το αντράκι σας! Άντε, πάμε παρακάτωωωωωωωω!!!! Καλή συνέχεια σε όλες μας!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Πως είστε σήμερα;; Εμείς σπιτάκι μας και ξεκούραση μιας και έχουμε αργία.

Θυμάται καμμιά αν έχουν μείνει αλλά κοριτσάκια για Β επιπέδου;;

Κατερίνα, δεν έχω αλλάξει καθόλου τη διατροφή μου, μόνο γαλατακι πίνω επιπλέον, που το σιχαίνομαι. Δεν ξέρω αν βοηθάει ότι το βράδυνο μας είναι το αργότερο στις 19,00, αλλά πλέον το συνηθίσαμε κι όταν έρχομαι Ελλάδα υποφέρω, οταν τρώω στις 21,00 ή 22,00.

Φιλια σε όλες.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...