Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Κατερινα καλως ορισες στο παρεακι!!!

Νικολ μου καλη επιτυχια αυριο!!! Περιμενουμε τα νεακια σας!!!!

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Edel μου το κλείσαμε τη Δευτέρα το χειρουργείο απλά ήθελα να πω στην evri για την παραπληροφόρηση του ιντερνετ. Σε πεθαίνει σε χρόνο 0.

Εγώ πήγα πάλι για κούνιες σε 2-3 ακόμα μαγαζιά, δεν βρήκα κάτι με περισσότερα από 5 τελικά επίπεδα που είχα δει στο πρώτο, όλοι είχα 2-3 το πολύ, και με χοντρα κάγκελα και οχι πολύ λεπτά που δεν μ αρέσουν αισθητικά.

Είδε και η αδερφούλα μου το λίκνο που θα μου πάρει δώρο της άρεσε και εκείνης και οπότε στις εκπτωσεις το κλείνουμε που θα έχει δώρο το στρώμα (δεν άντεξα και ρώτησα τι θα κάνουν) :P

Επίσης έχω ερωτευτεί το ρηλάξ mamaroo αλλά είναι απαγορευτικό γαμώτο για εμάς!! :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες....

evri χαλαρα κοριτσι μου, δεν ειναι κατι σοβαρο.

Ολες ψωνακια για τα μπεμπακια.. μπραβο σας.. αλλα δεν χρειαζεται και τα πιο ακριβα, να ειναι ποιοτικος καλα και να πληρουν τις προδιαγραφες για ασφαλεια και υγιεινη. Εξαλλου μεγαλωνουν τα μικρα τοσο γρηγορα. Σιγα σιγα να κανουμε και την λιστα για τα πραγματα που θα χρειαστουμε στο μαιευτηριο (για την μαμα και το μωρο) καπου την ειχα ετοιμη αλλα δεν την βρισκω. Ειναι καλο στον 7ο να ετοιμαζουμε την βαλιτσουλα μας.


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Evri όπως σου έχουν πει και οι κοπέλες να είσαι αισιόδοξη. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!!!! Έχω διαβάσει τόσες και τόσες περιπτώσεις που τους βρήκαν κάτι στη β' επιπέδου, αλλά στο τέλος ήταν όλα μα όλα μια χαρά.

Νικολ, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα στη β' επιπέδου και να χορτάσεις το μωράκι σου. Φαντάζομαι πόσο θα το πεθύμησες μετά από έναν ολόκληρο μήνα που έχεις να το δεις. Κι εγώ τρελαίνομαι στον μήνα, νιώθω ότι είναι ολόκληρος αιώνας. Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου!

Katerinan, καλώς ήλθες στην παρέα μας! Έχουμε τόσα να μοιραστούμε! Δεν θυμάμαι αν μας έγραψες, αγόρι ή κορίτσι περιμένετε;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. .μ το καλο κ οι τελευταιες τις β επιπεδου. ....

Για διακοπες σκεφτήκατε; ;; εμεις κλεισαμε γ κερκυρα μια βδομαδα τον αυγουστο..μολις θ μπαινω στον 8ο...σε ξενοδοχειο μ all inclusive .για ν μην εχουμε ν τρεχουμε πουθενα κ πανω στην θαλασσα γ ν παιζει ο παναγιωτης. ..εσεις θ πατε καπου; α πηρα κ το οκ του γιατρου ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. .μ το καλο κ οι τελευταιες τις β επιπεδου. ....

Για διακοπες σκεφτήκατε; ;; εμεις κλεισαμε γ κερκυρα μια βδομαδα τον αυγουστο..μολις θ μπαινω στον 8ο...σε ξενοδοχειο μ all inclusive .για ν μην εχουμε ν τρεχουμε πουθενα κ πανω στην θαλασσα γ ν παιζει ο παναγιωτης. ..εσεις θ πατε καπου; α πηρα κ το οκ του γιατρου ..

Θα πάμε μια βδομάδα στο βουνό μέσα Ιουλίου. Καθαρός αέρας, φύση, πράσινο, περπάτημα.


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Πως είστε σήμερα;;

Αντωνία μου πολύ χαίρομαι που δρομολογήθηκε το θέμα. Νόμισα πως απλά διάβαζε η μανούλα σου στο ίντερνετ, χωρίς να το παίρνει απόφαση να το αντιμετωπίσει.

Πραγματικά Άντρια πρέπει να αρχίσει η οργάνωση σιγά σιγά. Γενικότερα.

Αρχίσαμε να ψάχνουμε ήδη για παιδικό σταθμό, έχουμε ένα ραντεβού σήμερα. Τώρα άρχισα να ψάχνω και όλη τη γραφειοκρατία και γονικό επίδομα, άδεια λοχείας και μητρότητας, επίδομα παιδιού κλπ...Έχω χαθεί στη μετάφραση. Χεχεχε!

Για τη βαλίτσα έχουμε ακόμη 2 μηνάκια εμείς, είμαστε μικρούληδες ακόμη...

Από την άλλη μπορεί να παραγγείλαμε κάποια πράγματα, αλλά ουσιαστικά δεν έχουμε τίποτα στα χέρια μας, ούτε ένα φορμάκι. Ανυπομονώ όμως! Τώρα έχω ψάξιμο για την κούνια.. Αλλά θα το αναβάλω για λίγο ακόμη.

Σας φιλώ όλες,

να έχετε μια όμορφη μέρα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ μου καλή επιτυχία σήμερα!!!

Αναμένουμε τα νεάκια σου κοριτσάκι μου!

Διακοπούλες ακούω και ζηλέυω. Μπραβο κοριτσάκια μου! Η Κέρκυρα είναι πολύ όμορφη και μεγάλη, μπορείς να κάνεις πολλά πραγματάκια. Το βουνό από την άλλη είναι ιδανικό για το καλοκαίρι και τον καύσωνα..

Δυστυχώς εμείς δε θα πάμε φέτος διακοπούλες. Έχουμε δυσάρεστες εμπειρίες με ταξίδια και εγκυμοσύνη και θα μείνουμε παρεούλα στο σπιτάκι μας.

Του χρόνου όμως θα βγάλω το άχτι μου (έτσι λέω).


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

νκκ284 καλώς σας βρήκα! :P Κορίτσια αντέχετε την ζέστη?? Εγώ ειλικρινά ζορίζομαι πολύ και σκέφτομαι τι θα γίνει αργότερα!!! Από το σπίτι βγαίνω αργά το απόγευμα πλέον!!

Για τα ψώνια που λέτε, θέλω να ξεκινήσω να κοιτάω κούνιες κλπ και το αναβάλλω κάθε μέρα με την ελπίδα ότι αυριο θα έχει λιγότερη ζέστη και θα βγω!!! Ευτυχώς έχω ασχοληθεί πολύ μέσω internet και έτσι έχω μια ιδέα του τι παίζει!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koρίτσια άσχετο αλλά έχει λάβει κάποια δείγματα από όλες αυτές τις εταιρείες που υποτίθεται ότι στέλνουν ή μόνο εγώ περιμένω ακόμα;;;

Εκτός από το φάκελο της Nutricia, κάτι δείγματα frezyderm, μία πιπίλα από το Λητώ και 2 πάνες nannys δεν μου έστειλε κανείς τίποτα!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακι μου!!! Μα τι ζεστη ειναι αυτη σημερα!! Εχω λιωσει... ευτυχως που το πρωι την βγαλαμε στην παραλια.. Πως θα αντεξουμε τον Αυγουστο!!!;;;;;

Διακοπουλες εμεις δεν εχουμε κανονισει.. μαλλον θα μεινουμε εντος κρητης!! Παιζει μονο να πεταχτουμε κανενα 2μερο Σαντορινη και αν!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!!!

Αντρια και υπολοιπες δευτερομανουλες θα θελουμε την βοηθεια σας για τη βαλιτσουλα του μαιευτηριου!!! Περιμενουμε λοιπον τα φωτα σας!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια άσχετο αλλά έχει λάβει κάποια δείγματα από όλες αυτές τις εταιρείες που υποτίθεται ότι στέλνουν ή μόνο εγώ περιμένω ακόμα;;;

Εκτός από το φάκελο της Nutricia, κάτι δείγματα frezyderm, μία πιπίλα από το Λητώ και 2 πάνες nannys δεν μου έστειλε κανείς τίποτα!

Αντωνια μου εγω εχω λαβει απο:

νουτριτσια, μαμ, λητω, babyspace, caredirect, newbaby, σουντοκριμ, bebae... πρεπει να ξεχναω και καποιες,, σε οσες εστειλα ή μου απαντησαν αρνητικα ή μου εστειλαν,, μονο η ικεα φαρμ δεν μου απαντησε.. θα ξαναστειλω..

Επισης η babylino μου απαντησε οτι θα μου στειλει το πακετο μολις μπω στον μηνα μου!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μου εγω εχω λαβει απο:

νουτριτσια, μαμ, λητω, babyspace, caredirect, newbaby, σουντοκριμ, bebae... πρεπει να ξεχναω και καποιες,, σε οσες εστειλα ή μου απαντησαν αρνητικα ή μου εστειλαν,, μονο η ικεα φαρμ δεν μου απαντησε.. θα ξαναστειλω..

Επισης η babylino μου απαντησε οτι θα μου στειλει το πακετο μολις μπω στον μηνα μου!!

Α ναι και από μαμ πήρα ένα μπιμπερό, από caredirect περιμένω, babyspace πήρες τηλ; και η bebae μου είχε στείλει mail ότι δεν έχουν δείγματα:(


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α ναι και από μαμ πήρα ένα μπιμπερό, από caredirect περιμένω, babyspace πήρες τηλ; και η bebae μου είχε στείλει mail ότι δεν έχουν δείγματα:([/QUOT

Στο babyspace μονο εγγραφη εκανα! Στην caredirect πηρα τηλ και στην newbaby!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...