Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Προσπάθησε να κάνεις θετικές σκέψεις καλή μου, μη στενοχωριέσαι και στενοχωρείς και το μικράκι σου. Είναι οριακό, θα το παρακολουθείτε, όλα θα πάνε κατ΄ ευχήν! Μην αρχίσεις και ψάχνεις στο ίντερνετ και αποτρελαθείς. Σα συμβουλή στο λέω, την πάτησα με ένα θέμα υγείας που είχα και τελικά δεν ήταν τίποτα!

Σε φιλώ!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να κάνεις θετικές σκέψεις καλή μου, μη στενοχωριέσαι και στενοχωρείς και το μικράκι σου. Είναι οριακό, θα το παρακολουθείτε, όλα θα πάνε κατ΄ ευχήν! Μην αρχίσεις και ψάχνεις στο ίντερνετ και αποτρελαθείς. Σα συμβουλή στο λέω, την πάτησα με ένα θέμα υγείας που είχα και τελικά δεν ήταν τίποτα!

Σε φιλώ!

Σε ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια είναι πως το ίντερνετ σε τρελαίνει. Όχι οτι θέλω και πολύ


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Άσε το ίντερνετ και άκου το γιατρό σου καλή μου!

Να σκέφτεσαι πως το ίντερνετ δε σπούδασε ιατρική, ούτε έχει εμπειρία στο θέμα - σε αντίθεση με το γιατρό!

Ο καθένας μας (και δυστυχώς πολλοί άσχετοι) μπορεί να γράψει τη γνώμη του και μετά να μας τρελάνει.

Υπομονούλα και θετική σκέψη! :)

Άλλωστε είμαστε εντός ορίων :) :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εβρι μου ολα θα πανε καλα!! Να μου εισαι αισιοδοξη και ηρεμη!! Συμφωνω απολυτα με το Εντελακι!! Μακρια απο το ιντερνετ!! Θα σε τρελανει!!!

Εντελακι μου στελνεις και τις τιμουλες? Θελω να τις συγκρινω με το μαγαζι εδω που εχει τα μαμας εντ παπας!!

Εντομετακυ προχθες που πηγα και τα ειδα τα κρεβατακια ξεχασα να σας πως οτι η συγκεκριμενη εταιρια δινει δωρο το στρωμα αυτη την περιοδο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εβρι μου ολα θα πανε καλα!! Να μου εισαι αισιοδοξη και ηρεμη!! Συμφωνω απολυτα με το Εντελακι!! Μακρια απο το ιντερνετ!! Θα σε τρελανει!!!

Εντελακι μου στελνεις και τις τιμουλες? Θελω να τις συγκρινω με το μαγαζι εδω που εχει τα μαμας εντ παπας!!

Εντομετακυ προχθες που πηγα και τα ειδα τα κρεβατακια ξεχασα να σας πως οτι η συγκεκριμενη εταιρια δινει δωρο το στρωμα αυτη την περιοδο!!!

Τις εστειλα στο φβ γιατί εδώ χαλούσε η λίστα και έβγαλα άλλα αντί άλλων...Σου έστειλα ένα word file ;)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Έβρι κοριτσάρα μου όλα θα πάνε μια χαρά!!!! Μην ανησυχείς απλά κάτσε και χάιδευέ την!!!!

Συμφωνώ με τα κορίτσια μην αρχίζεις να ψάχνεις στο ιντερνετ γιατί υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση. Το γιατρό σου και το ένστικτό σου να εμπιστεύεσαι!!!!

Εγώ κορίτσια αύριο πάμε για την β'!!!! Περιμένω να δω το μικρούλη στρουμπουλάκο μου...έχω σχεδόν ένα μήνα να τον δω....


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

OΛα καλά θα πάνε!! Έβρι μη διαβάζεις το ίντερνετ. Η μάνα μου έχει ένα ογκίδιο στην ωοθήκη ακόμα δεν το έχει βγάλει να κάνει βιοψία, οι καρκινικοί δείκτες στον πάτο και ήρθε σήμερα να με βοηθήσει με τις δουλειές και μου είπε οτι διάβασε στο ίντερνετ ότι έχει 6 μήνες ζωή!!! Της λέω και εγώ όλοι θα πεθάνουμε κάποια στιγμή θα προλάβεις να δεις και το εγγόνι :P

Mη με πείτε γαιδούρα αλλά η μάνα μου έχει αρρωστοφοβία!! :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Μόλις γύρισα αλλά είμαι αγχωμένη. Του βρήκαν ήπια διαταση νεφρού.θα την παρακολουθουμε. Λογικά δεν είναι τίποτε. Έχει ακούσει κάποια κάτι ?

Μανούλες Οκτωβρίου γειά σας και από μένα!! Σας παρακολουθώ από τον Φεβρουάριο καθημερινά και αισθάνομαι σαν να σας ξέρω!

Χαίρομαι με τα ευχάριστα νέα σας, στεναχωρήθηκα πολύ με τα άσχημα, αγωνιώ με τις αγωνίες σας (τις περισσότερες φορές ταυτίζομαι απόλυτα μαζί σας!) Δεν ξέρω γιατί δεν το έπαιρνα απόφαση να συμμετέχω στην παρέα σας... μάλλον αισθανόμουν ήδη μέλος δεν ξέρω....

Σχετικά με μένα είμαι και εγώ έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι διανύω την 25η εβδομάδα ΠΗΤ έχω στις 2 Οκτωβρίου και περιμένω αγοράκι!

Το έναυσμα να γραφτώ ήταν η evri γιατί είδα ότι αγχώθηκε και ήθελα να της πω να μην αγχώνεται καθόλου 99% μέχρι να γεννήσεις θα είναι μια χαρά και το πιστεύω γιατί 2 φίλες μου και 1 συνεργάτης είχαν την ίδια διάγνωση στην β επιπέδου στα αγοράκια τους και οι 2 μέχρι να γεννήσουν ήταν μια χαρά τελικά και η 3η γέννησε πήρε το μωρό αντιβίωση, έκανε υπέρηχους ανα λίγους μήνες και τώρα 12 μηνών ακριβώς είναι πολύ πολύ καλύτερα!

Επίσης και στην δική μου β επιπέδου είχαμε την ίδια διάγνωση για ήπια διάταση αριστερού νεφρού και όταν πήγα στην γιατρό μου μου λέει:" αγοράκι δεν είναι? το κάνουν πολύ συχνά τα αγοράκια μην ανησυχείς θα περάσει μέχρι να γεννήσεις" θα πάω πάλι στον 8ο για υπέρηχο (σαν τον β) για να δούμε πως θα είναι! Αυτά ελπίζω να μην σας κούρασα και να με δεχτείτε στην παρέα σας!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Οκτωβρίου γειά σας και από μένα!! Σας παρακολουθώ από τον Φεβρουάριο καθημερινά και αισθάνομαι σαν να σας ξέρω!

Χαίρομαι με τα ευχάριστα νέα σας, στεναχωρήθηκα πολύ με τα άσχημα, αγωνιώ με τις αγωνίες σας (τις περισσότερες φορές ταυτίζομαι απόλυτα μαζί σας!) Δεν ξέρω γιατί δεν το έπαιρνα απόφαση να συμμετέχω στην παρέα σας... μάλλον αισθανόμουν ήδη μέλος δεν ξέρω....

Σχετικά με μένα είμαι και εγώ έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι διανύω την 25η εβδομάδα ΠΗΤ έχω στις 2 Οκτωβρίου και περιμένω αγοράκι!

Το έναυσμα να γραφτώ ήταν η evri γιατί είδα ότι αγχώθηκε και ήθελα να της πω να μην αγχώνεται καθόλου 99% μέχρι να γεννήσεις θα είναι μια χαρά και το πιστεύω γιατί 2 φίλες μου και 1 συνεργάτης είχαν την ίδια διάγνωση στην β επιπέδου στα αγοράκια τους και οι 2 μέχρι να γεννήσουν ήταν μια χαρά τελικά και η 3η γέννησε πήρε το μωρό αντιβίωση, έκανε υπέρηχους ανα λίγους μήνες και τώρα 12 μηνών ακριβώς είναι πολύ πολύ καλύτερα!

Επίσης και στην δική μου β επιπέδου είχαμε την ίδια διάγνωση για ήπια διάταση αριστερού νεφρού και όταν πήγα στην γιατρό μου μου λέει:" αγοράκι δεν είναι? το κάνουν πολύ συχνά τα αγοράκια μην ανησυχείς θα περάσει μέχρι να γεννήσεις" θα πάω πάλι στον 8ο για υπέρηχο (σαν τον β) για να δούμε πως θα είναι! Αυτά ελπίζω να μην σας κούρασα και να με δεχτείτε στην παρέα σας!!

Καλώς όρισες στην παρέα μας, με το καλό το μωράκι σου να και να σου πω πως με ηρεμησες λίγο!

Κορίτσια σας ευχαριστώ. Είναι ωραίο τελικά να έχεις κάπου να απευθύνεσαι :-)


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Οκτωβρίου γειά σας και από μένα!! Σας παρακολουθώ από τον Φεβρουάριο καθημερινά και αισθάνομαι σαν να σας ξέρω!

Χαίρομαι με τα ευχάριστα νέα σας, στεναχωρήθηκα πολύ με τα άσχημα, αγωνιώ με τις αγωνίες σας (τις περισσότερες φορές ταυτίζομαι απόλυτα μαζί σας!) Δεν ξέρω γιατί δεν το έπαιρνα απόφαση να συμμετέχω στην παρέα σας... μάλλον αισθανόμουν ήδη μέλος δεν ξέρω....

Σχετικά με μένα είμαι και εγώ έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι διανύω την 25η εβδομάδα ΠΗΤ έχω στις 2 Οκτωβρίου και περιμένω αγοράκι!

Το έναυσμα να γραφτώ ήταν η evri γιατί είδα ότι αγχώθηκε και ήθελα να της πω να μην αγχώνεται καθόλου 99% μέχρι να γεννήσεις θα είναι μια χαρά και το πιστεύω γιατί 2 φίλες μου και 1 συνεργάτης είχαν την ίδια διάγνωση στην β επιπέδου στα αγοράκια τους και οι 2 μέχρι να γεννήσουν ήταν μια χαρά τελικά και η 3η γέννησε πήρε το μωρό αντιβίωση, έκανε υπέρηχους ανα λίγους μήνες και τώρα 12 μηνών ακριβώς είναι πολύ πολύ καλύτερα!

Επίσης και στην δική μου β επιπέδου είχαμε την ίδια διάγνωση για ήπια διάταση αριστερού νεφρού και όταν πήγα στην γιατρό μου μου λέει:" αγοράκι δεν είναι? το κάνουν πολύ συχνά τα αγοράκια μην ανησυχείς θα περάσει μέχρι να γεννήσεις" θα πάω πάλι στον 8ο για υπέρηχο (σαν τον β) για να δούμε πως θα είναι! Αυτά ελπίζω να μην σας κούρασα και να με δεχτείτε στην παρέα σας!!

Καλώς την και ας άργησε....!!!!!!

Ωραίο μήνυμα... εύχομαι με το με το καλό και το δικό σου οκτωβριανό μωράκι!!!

:D:D:D


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ μου καλή επιτυχία αύριο!

Κατερίνα καλώς ήρθες, με το καλό ο γιοκαρίνος σου!

Εβρι μου μάλλον είναι πολύ σύνηθες τελικά και χαίρομαι που σε ξεαγχώσαμε λιγάκι.

Αντωνία να πεις στη μαμά σου να πάει να το βγάλει το πραγματάκι που δεν το θέλουμε, γιατί θα τη χρειαστείς να σε βοηθήσει με το μπεμπούλη και θα πρέπει να έχει αναρρώσει πλήρως ως τότε. Πιάσ'τη με το μαλακό και στο φιλότιμο.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...