Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Mπράβο κοριτσάκι!! Όλα καλά!!

Ρε κορίτσια εσείς βλέπετε την κοιλιά σας να ανεβοκατεβαίνει και να κλωτσάνε τα μπεμπε; εμένα ίσως επειδή τώρα είμαι πιο χαλαρή με το που ξαπλώνω αρχίζει το ποδοβολητό. Μήπως το παιδί μου έχει λόξυγκα ή είναι κλωτσιές;

κλοτσιές ειναι και οι κινήσεις του μωρου! εμενα καμια φορά η κοιλία κάνει και κυματάκια! εχει πολυ πλάκα!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αντωνία μου εμείς δεν έχουμε φτασει σε τέτοιο επίπεδο.

Μια φορά μόνο πρέπει να έκανε τουμπίτσα και νόμιζα πως θα μου αλλάξει θέση τα ζωτικά μου όργανα! Αλλά όταν κλωτσάει κάνει βουναλάκι κάποιες φορές.

Χάρμα μου ευχαριστούμε πολύ...

Λοιπόν σήμερα παραγγείλαμε καρότσι του κολυμβητή, ντουλαπάκι για τα ρουχαλάκια του και προίκα (είναι τόσο γλυκάααα!). Η μαμά μας είχε πολλή πολλή χαρά και ό,τι καταπίεζε τόσο καιρό της βγήκε σε κατανάλωση!

Καλό βράδυ κοριτσάκια.

Φιλιά πολλά!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς ένιωθα και εγώ πριν καμμιά βδομάδα. Την τελευταία κουνιέται και το πάνω μέρος της κοιλιάς. Ο μπαμπάς μας έχει ξετρελαθεί χθες του μιλούσε και του λεγε κάτσε ήρεμα ρε θηρίο μην κουνιέσαι τόσο πολύ.. χαχαχχα

Εμείς ακόμα δεν έχουμε πάρει τίποτα, κάνουμε έρευνα αγοράς και θα τα παραγγείλουμε μετά τις 14/7 μήπως και με τις εκπτώσεις πέσουν οι τιμές :rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο κοριτσάκι!! Όλα καλά!!

Ρε κορίτσια εσείς βλέπετε την κοιλιά σας να ανεβοκατεβαίνει και να κλωτσάνε τα μπεμπε; εμένα ίσως επειδή τώρα είμαι πιο χαλαρή με το που ξαπλώνω αρχίζει το ποδοβολητό. Μήπως το παιδί μου έχει λόξυγκα ή είναι κλωτσιές;

Θα συμφωνησω και εγω!! Κλωτσιες ειναι!!! Κανουνε παρτυ στην κοιλιτσα και ευτο ειναι υπεροχοοοοοοοοοοοοοοο!! Καθομαι συνεχεια και τη χαζευω!!:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντωνία μου εμείς δεν έχουμε φτασει σε τέτοιο επίπεδο.

Μια φορά μόνο πρέπει να έκανε τουμπίτσα και νόμιζα πως θα μου αλλάξει θέση τα ζωτικά μου όργανα! Αλλά όταν κλωτσάει κάνει βουναλάκι κάποιες φορές.

Χάρμα μου ευχαριστούμε πολύ...

Λοιπόν σήμερα παραγγείλαμε καρότσι του κολυμβητή, ντουλαπάκι για τα ρουχαλάκια του και προίκα (είναι τόσο γλυκάααα!). Η μαμά μας είχε πολλή πολλή χαρά και ό,τι καταπίεζε τόσο καιρό της βγήκε σε κατανάλωση!

Καλό βράδυ κοριτσάκια.

Φιλιά πολλά!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Ποσο χαιρομαι για σας!!!! Μια χαρα το κανει η μαμα!!! Και εμεις κανουμε λιγακι υπομονη για να τα παρουμε στις εκπτωσεις!!!

Φιλακια πολλα πολλα!!!!

Καλο βραδυ!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Μόλις γυρίσαμε από το γιατρό (μίνι Β επιπέδου). Είμαστε καλά, σχεδόν μισό κιλό, μάλλον μεγαλύτεροι στις μετρήσεις μας για την εβδομάδα μας, αν και μας είπε πως έχουμε φυσιολογικό μέγεθος, αγαπάμε να βάζουμε τα χέρια μας στη μούρη μας και να πιπιλάμε τα δαχτυλάκια μας και είμαστε βέβαιοι πια πως είμαστε μπλε!

Ραντεβού σε 2 εβδομάδες πάλι.. :)

Σας φιλώ όλες,

εύχομαι καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες!

Μπράβο για τα καλά νέα, μεγεια τα ψώνια.

Εμείς αύριο πρωί πρωί έχουμε β επιπεδου. Έχω αγωνία. Εγώ βρε κορίτσια το νιώθω ελάχιστα και έχω αγχωθει πολύ


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! Τι μου κανετε κοιλιτσες??

Εμεις μολις φαγαμε μαρμελαδα φραουλα και κλωτσαμε δυνατα!! :)

Β επιπεδου καναμε ολες?

Σας φιλω!!!

Μπράβο για τα καλά νέα, μεγεια τα ψώνια.

Εμείς αύριο πρωί πρωί έχουμε β επιπεδου. Έχω αγωνία. Εγώ βρε κορίτσια το νιώθω ελάχιστα και έχω αγχωθει πολύ

Εβρι μου περιμενουμε νεακια!!! Ολα θα ειναι σουπερ στην β!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα σας. Κι εμείς κάναμε τη β επιπέδου πριν καμια εβδομάδα και όλα πήγαν καλά με τη βοήθεια του Θεού! Νιώθω κι εγώ την μπουμπού μου να κλωτσά και να κάνει τα δικά της, κάποιες φορές άμα είμαι ξαπλωμένη βλέπω και την κοιλιά που κινείται πέρα δώθε. Πράγματα για το μωρό δεν θα χρειαστούμε να αγοράσουμε ιδιαίτερα, έχουμε από το πρώτο μωρό. Απλά συγυρίσαμε λίγα ερμάρια και κάναμε χώρο για να βαλουμε τα βρεφικά όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα. Το μόνο που με προβληματίζει ακόμη είναι αν θα βάλω το βρεφάκι σε καλάθα ή απευθείας στο κρεβατάκι του... Καλάθα δεν έχω, στο πρώτο μωρό είχα δανειστεί και τώρα πάλι μου είπε μια φίλη ότι μπορεί να μου δανείσει τη δική της. Εσείς πού σκέφτεστε να βάλετε το μωρό;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα σας. Κι εμείς κάναμε τη β επιπέδου πριν καμια εβδομάδα και όλα πήγαν καλά με τη βοήθεια του Θεού! Νιώθω κι εγώ την μπουμπού μου να κλωτσά και να κάνει τα δικά της, κάποιες φορές άμα είμαι ξαπλωμένη βλέπω και την κοιλιά που κινείται πέρα δώθε. Πράγματα για το μωρό δεν θα χρειαστούμε να αγοράσουμε ιδιαίτερα, έχουμε από το πρώτο μωρό. Απλά συγυρίσαμε λίγα ερμάρια και κάναμε χώρο για να βαλουμε τα βρεφικά όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα. Το μόνο που με προβληματίζει ακόμη είναι αν θα βάλω το βρεφάκι σε καλάθα ή απευθείας στο κρεβατάκι του... Καλάθα δεν έχω, στο πρώτο μωρό είχα δανειστεί και τώρα πάλι μου είπε μια φίλη ότι μπορεί να μου δανείσει τη δική της. Εσείς πού σκέφτεστε να βάλετε το μωρό;

Καλημερα Βκκ!!! Μπραβο για τη β!!! Τελεια τα νεακια σας!!!

Εμεις λεμε να την εχουμε διπλα στο πορτ μπεμπε τα βραδια αλλα καποιες ωρες της μερας να κοιμαται και στο κρεβατι της!!!

Βεβαια αυτο θα το δουμε και στην πραξη αν βολευει!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες!

Έβρι μου καλή επιτυχία σήμερα!!!! :)

Βκκ284 μπράβο για την εξέτασή σας. Καλή συνέχεια να έχουμε όλες τώρα!.. Η αλήθεια είναι πως στο 2ο μωράκι, πιστεύω κι εγώ πως θα έχουμε πολλά πράγματα. Στην αρχή λέω (δεν ξέρω πως θα μου έρθει) να τον κοιμίζω στο πορτ μπεμπέ του καροτσιού. Γι αυτό παρήγγειλα χθες σεντονάκια καροτσιού και πορτ μπεμπέ. Κούνια θα πάρουμε, ίσως αργότερα.

Όσον αφορά τα ψωνάκια μας, στην Αγγλία που παρήγγειλα τη λεγόμενη προίκα έχουν τώρα εκπτώσεις και το καρότσι ήταν ήδη σε προσφορά. Η ντουλαπίτσα μας είχε 30 Ε έκπτωση και την παρήγγειλα κι αυτή. Οπότε δεν κρατιόμουν. Τώρα αναμένω παράδοση! :)

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Έβρι μου καλή επιτυχία σήμερα!!!! :)

Βκκ284 μπράβο για την εξέτασή σας. Καλή συνέχεια να έχουμε όλες τώρα!.. Η αλήθεια είναι πως στο 2ο μωράκι, πιστεύω κι εγώ πως θα έχουμε πολλά πράγματα. Στην αρχή λέω (δεν ξέρω πως θα μου έρθει) να τον κοιμίζω στο πορτ μπεμπέ του καροτσιού. Γι αυτό παρήγγειλα χθες σεντονάκια καροτσιού και πορτ μπεμπέ. Κούνια θα πάρουμε, ίσως αργότερα.

Όσον αφορά τα ψωνάκια μας, στην Αγγλία που παρήγγειλα τη λεγόμενη προίκα έχουν τώρα εκπτώσεις και το καρότσι ήταν ήδη σε προσφορά. Η ντουλαπίτσα μας είχε 30 Ε έκπτωση και την παρήγγειλα κι αυτή. Οπότε δεν κρατιόμουν. Τώρα αναμένω παράδοση! :)

Φιλιά σε όλες!

Εντελακι καλημερα!!! Στειλε το σαιτ που παραγγειλες αν θελεις!!!

Φιλια πολλα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντελακι καλημερα!!! Στειλε το σαιτ που παραγγειλες αν θελεις!!!

Φιλια πολλα!!!

Καλημέρα θεία Χάρμα και .. γκχχμμμμ...ωραία μου δεσποινίς!!! Τα σέβη μας!

Το σάιτ για την προίκα λες;;;;

Ευχαρίστως!

http://www.mamasandpapas.com/cat/coordinating-collections/

(εμείς πήραμε πραγματάκια από τη συλλογή ''once upon a time unisex'' κυρίως, αλλά και κάποια άλλα από Pixie&Finch boy).

Τιμές δεν έχει, αλλά αν θες μπορώ να σου προωθήσω το μαιλ μου με τον εξυπηρετικότατο κυριούλη για να δεις πάνω κάτω.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...