Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσάκια..

Ελπίζω να είστε όλες καλά..

Για θυμήστε μου, ποια έχει Β αύριο..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Εμείς από βδομάδα.

Για όποια ενδιαφέρεται, έψαξα Πατσούρου στο διαδίκτυο και έβγαλε ένα συνδεσμο με σεμινάριο θηλασμού 1.5 ώρα στο youtube. Κάποια που λέει είναι καλα, ιδίως για μας που δεν εχουμε δυνατότητα μαθηματων.

Καλό ΣΚ να έχουμε..

φιλιά σε όλες...


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοιλιτσες!! Τι κανετε μανουλες?

Εμεις σημερα πηγαμε παλι για κουνιες... πολυ μπερδεμα.. τωρα πρεπει να τα δω ολα αναλυτικα και να αποφασισω!!! Μου ειπαν καλο ειναι μεχρι 15-20 Ιουλιου γιατι τα περισσοτερα εργοστασια ειναι κλειστα τον Αυγουστο!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!! Σημερα πηραμε και κοντο παντελονακι απο τα πρεναταλ! Εχει 30% μεχρι την δευτερα!

Σας φιλω ολες!!

υ.γ μην ξεχασετε τη γιορτη του Πατερα την Κυριακη!!! :) :) :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοιλιτσες!! Τι κανετε μανουλες?

Εμεις σημερα πηγαμε παλι για κουνιες... πολυ μπερδεμα.. τωρα πρεπει να τα δω ολα αναλυτικα και να αποφασισω!!! Μου ειπαν καλο ειναι μεχρι 15-20 Ιουλιου γιατι τα περισσοτερα εργοστασια ειναι κλειστα τον Αυγουστο!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!! Σημερα πηραμε και κοντο παντελονακι απο τα πρεναταλ! Εχει 30% μεχρι την δευτερα!

Σας φιλω ολες!!

υ.γ μην ξεχασετε τη γιορτη του Πατερα την Κυριακη!!! :) :) :)

Koριτσάκι εγώ έχω αποφασίσει για την κούνια ήδη από που θα την πάρω..;)

Εμένα μου είπε κιόλας να πάω στις εκπτώσεις μήπως έχει καλύτερη τιμή.. Δεν βιάζομαι κιόλας γιατί πρώτα θα τον βάλω σε λίκνο αν και ούτε αυτό το έχω το οποίο θα το πάρω από το ίδιο κατάστημα με τη κούνια:roll:

Με κέρδισε ότι είναι πολύ ψείρες στο θέμα ασφάλειας δλδ όλα να είναι καλυτερα από τα στάνταρντς. Δηλαδή πιο χοντρά κάγκελα ενώ σε άλλα μαγαζιά είχε πολύ λεπτά. Να φαίνεται το ξύλο ρε παιδί μου!;)

Και αυτή που διάλεξα ενω είχε 4 επίπεδα τώρα θα την κάνουν με 5 μου είπε. Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό θα μάθω.. χαχχαχα

Η μόνη απορία που έχω ακόμα είναι αυτή του στρώματος..:rolleyes:

Διάβασα καλύτερα είναι λάτεξ αλλά εκείνος μου είπε ότι στο γιο του που πήρε μουχλιασε από τον ιδρώτα του μωρου!!:o

Μου είπε επίσης εγώ κερδίζω να σου πουλήσω ένα στρώμα 150 ευρώ αλλά δεν θέλω να έρθεις και να μου πεις ότι δεν στο είπα!!

Αυτά από τα κρεβατάκια!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκι εγώ έχω αποφασίσει για την κούνια ήδη από που θα την πάρω..;)

Εμένα μου είπε κιόλας να πάω στις εκπτώσεις μήπως έχει καλύτερη τιμή.. Δεν βιάζομαι κιόλας γιατί πρώτα θα τον βάλω σε λίκνο αν και ούτε αυτό το έχω το οποίο θα το πάρω από το ίδιο κατάστημα με τη κούνια:roll:

Με κέρδισε ότι είναι πολύ ψείρες στο θέμα ασφάλειας δλδ όλα να είναι καλυτερα από τα στάνταρντς. Δηλαδή πιο χοντρά κάγκελα ενώ σε άλλα μαγαζιά είχε πολύ λεπτά. Να φαίνεται το ξύλο ρε παιδί μου!;)

Και αυτή που διάλεξα ενω είχε 4 επίπεδα τώρα θα την κάνουν με 5 μου είπε. Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό θα μάθω.. χαχχαχα

Η μόνη απορία που έχω ακόμα είναι αυτή του στρώματος..:rolleyes:

Διάβασα καλύτερα είναι λάτεξ αλλά εκείνος μου είπε ότι στο γιο του που πήρε μουχλιασε από τον ιδρώτα του μωρου!!:o

Μου είπε επίσης εγώ κερδίζω να σου πουλήσω ένα στρώμα 150 ευρώ αλλά δεν θέλω να έρθεις και να μου πεις ότι δεν στο είπα!!

Αυτά από τα κρεβατάκια!

Αντωνια απο ποιο μαγαζι ειναι η κουνια? 4 επιπεδα για το στρωμα? Οσες εχω δει εχουν 3 ή ακομα και 2!

Στρωμα εμεις το πιθανοτερο να παμε σε μιντια στρομ στο σμαιλ!

Μας εχουν πει τα καλυτερα!! Κοιμομαστε και εμεις σε μιντια οποτε εχουμε μια ιδεα!! χαχα

Εγω εχω αύριο την β' επιπέδου......

Φιλενια μου με το καλο!!! Περιμενουμε τα ομορφα νεακια σου!!! Φιλια!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Από το excellent στη Ν. Ιωνία. Έχει πολύ πρωτότυπα σχέδια, αυτό με κέρδισε στην αρχή και μετά η ποιότητα. Αυτό για τα επίπεδα θα ρωτήσω και τη μάνα μου γιατί εκείνη το συγκράτησε.. :P Εγώ είχα χαζέψει.

Και επίσης σου κάνουν ζωγραφιά ανάμεσα από χιλιάδες ή ότι θες εσυ!!

Έχει και ιστοσελίδα excellent.gr


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από το excellent στη Ν. Ιωνία. Έχει πολύ πρωτότυπα σχέδια, αυτό με κέρδισε στην αρχή και μετά η ποιότητα. Αυτό για τα επίπεδα θα ρωτήσω και τη μάνα μου γιατί εκείνη το συγκράτησε.. :P Εγώ είχα χαζέψει.

Και επίσης σου κάνουν ζωγραφιά ανάμεσα από χιλιάδες ή ότι θες εσυ!!

Έχει και ιστοσελίδα excellent.gr

Ωραια!! Θα μπω να το ψαξω!! Εμεις δεν θελουμε σχεδια στην κουνια!! Σκετη!! Ευτυχως συμφωνουμε με τον μπαμπα μας!!!!

Λογικα θα ειναι ή 3 ή 2 θεσεων... οπου πηγα αυτο μου ελεγαν.. εμεις ειμαστε αναμεσα σε 3 κουνιες.. 1 μια στα μαδερ και οι αλλες 2 στο λητω!!

Που θα παει θα βρουμε την τυχερηη!!! χαχαχαχαα:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eπικοινώνησα με τη μαμά :)

Είναι 3 θέσεων και τώρα από 25/7 θα τις κάνουν 4. Δεν θυμόμουν καλά..:oops:

Και εμένα ο άντρας μου δεν ήθελε σχέδιο αλλά θα βάλω κάτι μικρό και διακριτικό..:tongue:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eπικοινώνησα με τη μαμά :)

Είναι 3 θέσεων και τώρα από 25/7 θα τις κάνουν 4. Δεν θυμόμουν καλά..:oops:

Και εμένα ο άντρας μου δεν ήθελε σχέδιο αλλά θα βάλω κάτι μικρό και διακριτικό..:tongue:

Τελειααα!!!

Στρωμα ποιο σου προτειναν?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε να πάρω το απλό του κοκοφοίνικα αλλά λέω για 20 ευρώ να πάρω κοκοφοίνικα με λατεξ.;)

Συμφωνω απολυτα!!! Πολυ καλα θα κανεις!!:D:D:D

Θα κανεις και λιστα στο συγκεκριμενο μαγαζι..

Εγω πρεπει να αποφασισω απο που θα παρω το κρεβατι για να την κανω στο ιδο καταστημα!!!

:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λίστα;

Θα πάρω μόνο το κρεβάτι, τη συρταριέρα και το λίκνο από εκεί, καθώς και τα στρωματάκια τους. Έχω βρει και από που θα πάρω τη προίκα αλλά θα περιμένω τις εκπτώσεις.

Σεντονάκια και τέτοια από αλλού. Αύριο θα πάω και στο πρενατάλ έχει προσφορά το μπανάκι αλλαξιέρα με 50 ευρώ και έχει κ το 30% να δω τι να παρω.. :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λίστα;

Θα πάρω μόνο το κρεβάτι, τη συρταριέρα και το λίκνο από εκεί, καθώς και τα στρωματάκια τους. Έχω βρει και από που θα πάρω τη προίκα αλλά θα περιμένω τις εκπτώσεις.

Σεντονάκια και τέτοια από αλλού. Αύριο θα πάω και στο πρενατάλ έχει προσφορά το μπανάκι αλλαξιέρα με 50 ευρώ και έχει κ το 30% να δω τι να παρω.. :)

Εμεις θα κανουμε λιστα γεννησης! Θα επιλεξουμε εμεις τι θελουμε και πηγαινουν οι συγγενεις και σου αγοραζουν αυτο που εχει διαλεξει! Συνηθως ρωτανε οι στενοι συγγενεις και φιλοι!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...