Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καναμε και εμεις την β επιπεδου σήμερα!!! Κ εμεις ημαστε τελικα κοριτσακιι!!!! Μας ταλαιπώρησε η μικρη μας σημερα δεν αφηνε τον γιατρο να κανει την δουλειά του! 2 φορες με έδιωξε να παω βολτα!!! Αλλα τελικα ολα καλά.... εμενα μου φενετε ειναι κ το πιο μικρόσωμο ζυγίζει 470γρ. Αλλα δεν ανησυχώ έμοιασε στην μανουλα της!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια μόλις γυρισαμε απο β επιπεδου...η μπεμπουλα μου ειναι υγειεστατη κ παρα παρα παρα πολυ ζορικη...τρεις φορες εκανα βολτες μπας κ παρει επιθυμτες στασεις...μας χαμογελασε κιολας κ τρελαθηκα....με ζουλουσε απο εδω κ εκει ο γιατρος.χαστουκι μου ρθε ν του δωσω...τι ν κανουμε εχω απαιτητικο κορίτσι. ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Μπραβο για τις Β επιπεδου!!! Μονο χαρες θελω στον καφενε μας!!! Με το καλο και οι υπολοιπες κοιλιτσες!!!!

Αυξανονται και τα κοριτσακιαα!!! σουπερρρ!!! χαχαχαχ


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φεύγω κι εγώ από την όμορφη παρεουλα σας.μόλις πριν από λίγες μέρες αποχαιρέτησα το κοριτσάκι μου,μετά από τα δυσάρεστα αποτελέσματα της αμνιοπαρακεντησης... Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες... Σας εύχομαι ότι καλύτερο για εσάς και τις οικογένειές σας!

Link to comment
Share on other sites

Digine κοριτσι μιυ κι εσυ;;;; κουραγιο κ ευχομαι γρηγορα η κοιλιτσα ν ξαναγεμισει...γενικα δεν ειζα ακουσα κ πολλα μη αναστρεψμα προβλημαρα σε β επιπεδου κι εχω σοκαριστει λιγακι...

Αντζελ εκανα στον καρυδα στην θεσσαλονικη την β...εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dinige λυπαμαι ειλικρινα.. μα γιατι?? Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ παλι.... κουραγιο κοριτσακι μου..

Φιλια σε ολα τα κοριτσακια και σε ολες τις κοιλιτσες... να μου προσεχετε ολες!!!

Θετικες σκεψεις σας παρακαλω.. με το καλο να ερθουν ολες οι Β επιπεδου... Με το καλο ολες να αγκαλιασουμε τα μπεμπακια μας...

Σας φιλω


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που είχα τρελαθεί από τη χαρά μου από τα όμορφα νέα των αποτελεσμάτων.. ήρθε στα μάτια μου το μήνυμά σου dinige... Κορίτσι μου λυπάμαι εύχομαι από καρδιάς να ξαναγεμίσει γρήγορα η κοιλίτσα σου...

Εμείς την Τετάρτη έχουμε την Β΄μας....ανυπομονούμε....


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο dinige... ευχομαι να γεμισει ξανα γρηγορα η ζωουλα σας με ενα θαυματακι. Καληνυχτα


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...