Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Αντωνια περιμενω τα νεακια σου! Ολα θα ειναι τελεια!!!!

Κατερινακι μπραβο για την β!!

Εμεις πηγαμε σημερα και ειδαμε την μικρουλα μας!! Ολα ειναι μια χαρα!!! Μεγαλωσαμε πολυ!! Επομενο ραντεβου σε 3 εβδομαδες!!!! Σε 2 εβδομαδες θα κανουμε την καμπυλη!

Φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμείς Πρέβεζα θα πάμε Αύγουστο μάλλον. Που πηγαίνετε;

Εχουμε γυριασει πολυ σε εκεινα τα μερη, πρεβεζα , συβοτα, παργα αλλα με τον μικρο βρηκαμε τελεια παραλια στην Λουτσα (Βραχος) και ενω εχει πολυ κοσμο εχει τοσο μεγαλη παραλια που παντα βρισκουμε μπροστα να καθισουμε. Τα δωματια ολα ειναι μπροστα στην παραλια, εχει πολυ καλο φαγητο αλλα αρχισαν να τσιμπανε λιγο τις τιμες. Ειχα δει μια προσφορα περσι για το πρεβεζα sunset beach αλλα δεν την προλαβα. τωρα μολις ειδα οτι δωσανε παλι προσφορα με ημιδιατροφη 190 ευρω για δικλινο δωματιο για 3 βραδια. το ξενοδοχειο περυσι το ειδα απο εξω μου φανηκε καλο και ηταν πληρες... αλλα διαβασα αρκετα ασχημα σχολια στο ιντερνετ. βεβαια με αυτην την τιμη δεν βρισκεις τιποτα και ειμαι στην σκεψη τωρα, να το κλεισω? :roll:


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλες μου...πολλα πολλα μπραβο γ τις καλες β επιπεδου κ μ το καλο οσες επονται...εμεις ςχουμε αυριο το απόγευμα. ..ανυπομονω ν την δω κ ν ειναι ολα καλα...οσο γ διακοπες εμεις λεμε κερκυρα η λευκαδα. .προτινετε σε αυτα κατι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλες μου...πολλα πολλα μπραβο γ τις καλες β επιπεδου κ μ το καλο οσες επονται...εμεις ςχουμε αυριο το απόγευμα. ..ανυπομονω ν την δω κ ν ειναι ολα καλα...οσο γ διακοπες εμεις λεμε κερκυρα η λευκαδα. .προτινετε σε αυτα κατι?

Λοιπον λευκαδα ειναι ωραια λογω της εγκυμοσυνης γιατι δεν παιρνεις καραβι και οτι ωρα θες φευγεις...εκει ειχαμε μεινει στι ιονιαν αλλα δεν ειχαμε παραλια μπροστα μας. Οσο για την κερκυρα ειναι τεραστια..... και να υπολογιζεις κανα 2ωρο στο καραβι συν τις καθυστερησεις. Στην κερκυρα εξαρταται τι θες. Εχουμε παει σε πολλα μερη της αλλα περσι για τον μικρο κοιτουσα προς βορεια που εχει ενα τεραστιο water park. Εσυ τι ψαχνεις?


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μόλις μπήκα σπίτι.. Όλα καλα!! Δόξα τω Θεω!! Είμαι πολυ χαρούμενη και πολυ ξαλαφρωμένη μαζί!!! Ο μικρός 539γρ τεράστιος!! Είμαστε καλό μωρό και πάλι!! Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις μπήκα σπίτι.. Όλα καλα!! Δόξα τω Θεω!! Είμαι πολυ χαρούμενη και πολυ ξαλαφρωμένος μαζί!!! Ο μικρός 539γρ τεράστιος!! Είμαστε καλό μωρό και πάλι!! Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.[/quote

Μπράβο κορίτσι μου!!! Υπέροχο νέο!!!!

Πόση ώρα διέρκησε? Πως ήταν?

Εμείς έχουμε ραντεβού την επόμενη Τετάρτη και περιμένουμε με αγωνία...


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ..... Πως πανε οι κοιλίτσες ..???? πως σας φαίνονται που ειναι μεγάλες ...????

Ειμαι στην 23w ..... Και το μωρο μου ζυγίζει 670gr .... Που πριν ακριβώς μια βδομάδα ήταν 500gr .... Δλδ μεσα σε μια εβδομάδα πήρε 170gr ...... Πολλά μου φαίνονται ....

Εγω ειμαι +6 κιλα ....... Και το μεγαλο γεγονός ειναι οτι εν τέλη περιμουμε ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑ ....... την β' επιπέδου την εχω το Σάββατο ..... ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ........

εύχομαι και στις υπόλοιπες με το καλο στην β' επιπέδου ....... Ουφφφφφ .....!!!!! Πολυ γρήγορα περνάει ο καιρος ......

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Αντωνία μου!

Άντε και ανυπομονούσα να διαβάσω νέα σου!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν;;;

Με το καλό Φιλένια μου και εσυ το Σάββατο, εμείς έχουμε την άλλη εβδομάδα.

Ομολογώ πως έχω άγχος, αλλά προς το παρόν το ελέγχω.

Καλημέρα σε όλες.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!! Τι μου κανετε κοιλιτσες;;

Εμεις ειδαμε εχθες την νεραιδουλα μας!!! Ολα ειναι μια χαρα!!! Ξεχασα να σας πω πως ειμαστε μεγαλα κοριτσια!! 750 γρ!!!:) Την αγαπω!!!

:D:D:D:D:D

Κοριτσάκια μόλις μπήκα σπίτι.. Όλα καλα!! Δόξα τω Θεω!! Είμαι πολυ χαρούμενη και πολυ ξαλαφρωμένη μαζί!!! Ο μικρός 539γρ τεράστιος!! Είμαστε καλό μωρό και πάλι!! Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Μπραβο Αντωνια μου!!! Τελεια ολα!!! Μεγαλη ανασα η β επιπεδου!! Με το καλο η καμπυλη τωρα! Σου ειπε ποτε να την κανεις?

Μπράβο βρε Αντωνία μου!

Άντε και ανυπομονούσα να διαβάσω νέα σου!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν;;;

Με το καλό Φιλένια μου και εσυ το Σάββατο, εμείς έχουμε την άλλη εβδομάδα.

Ομολογώ πως έχω άγχος, αλλά προς το παρόν το ελέγχω.

Καλημέρα σε όλες.

Εντελακι μου!!! Να μην μου αγχωνεσαι!! Ο κολυμβητης μας ειναι μια χαρα!!!!

Τι λεει η καιρος προς τα εκει..? Εδω μας κανει ναζια.. ας αποφασισει επιτελους.. ζεστη, συννεφια, αερας... γυναικεςςς!!! Οτι και να πεις ειναι λιγοο!!! χαχαχαχαχααχα

Κορίτσια ..... Πως πανε οι κοιλίτσες ..???? πως σας φαίνονται που ειναι μεγάλες ...????

Ειμαι στην 23w ..... Και το μωρο μου ζυγίζει 670gr .... Που πριν ακριβώς μια βδομάδα ήταν 500gr .... Δλδ μεσα σε μια εβδομάδα πήρε 170gr ...... Πολλά μου φαίνονται ....

Εγω ειμαι +6 κιλα ....... Και το μεγαλο γεγονός ειναι οτι εν τέλη περιμουμε ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑ ....... την β' επιπέδου την εχω το Σάββατο ..... ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ........

εύχομαι και στις υπόλοιπες με το καλο στην β' επιπέδου ....... Ουφφφφφ .....!!!!! Πολυ γρήγορα περνάει ο καιρος ......

Φιλενια μου κοριτσακι τελικα;; Μπραβοοο!! Με το καλο η Β!!!

Ο γαμος εγινε ή ακομα?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις μπήκα σπίτι.. Όλα καλα!! Δόξα τω Θεω!! Είμαι πολυ χαρούμενη και πολυ ξαλαφρωμένη μαζί!!! Ο μικρός 539γρ τεράστιος!! Είμαστε καλό μωρό και πάλι!! Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Μπράβο για την βεπιπεδου με το καλό να γεννηθεί τώρα.

Φιλενάδα μπράβο σας. Μέχρι τώρα σας έλεγαν αγοράκι ή δε φαινόταν;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Tα μωρά του Οκτωβρίου είναι μεγαλόσωμα όλα!! Αγοράκι φαινόμασταν από την αρχή!!

Τώρα θα συνεχίσω τα ψώνια αν και έχω βρει σχεδόν όλα που θα πάρω και από που.. ;)

επίσης από χθες ρε κορίτσια κινείται συνέχεια και νιώθω τη κοιλιά μου να κάνει μπουρμπουλήθρες!! Αχ πήραμε και dvd και φώτο 4d και ναι το παιδί μου μοιάζει :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έγινε .... Στις 1/6 ..... Και χορέψαμε και ξανα χορεψαμεεεεεεε και μόλις καθομουν κλοτσουσε σαν να έλεγε σήκω να συνεχεισουμε ..... Αχ.!!!! Λατρεύω την κλωτσιά τωρα ...... Γιατι σε καθε κλωτσιά κΑνει βουναλακι η κοιλια μου .......

Link to comment
Share on other sites

Η μπουμπου μου χθες στη β ηταν 479 γραμ.και η μετρηση εγινε 22 εβδ. και 3 γημερες.αλλα και ο γιος μου ακριβως το ιδιο βαρος ειχε στις 22+5 κΙ γενηθηκε 3150.η μετρηση λενε δεν εχει και πολλη αξια τωρα που ειναι μικρα.μετα τις 34 εβδομαδες ειναι πιο αξιοπιστες.οσο και να γενηθουν σημασια εχει να ειναι γερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...