Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Μα τι ειναι αυτα που διαβαζωωω?? Κασσιοπακι μου εχω στεναχωρηθει δεν μπορεις να φανταστεις ποσο.. Κουραγιο γλυκο μου.. συντομα θα ερθει το νεο μωρακι στην κοιλιτσα... Τι πηγε στραβα?? Εχω μεινει αφωνη...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαιρετω τα κοριτσακια της παρεας

Να μου ειστε ολες καλα και να μου προσεχετε τις κοιλιτσες...

Αντρια μου Μπραβο για την Β!! Μεγαλος ο μπεμπης!!!

Με το καλο ολες οι Β!!! Ποτε ειναι η επομενη??

Αντωνια 10 αν θυμαμαι καλα!!!??

Σας φιλω!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι χαρμακι εγω είμαι αύριο στις 5 έχω αγχωθει πολυ και είμαι και χάλια και με τη Κασσιοπη.. Φοβάμαι μη δεν παει καλα και πανε άδικα όλα μου τα όνειρα.. Ελπίζω αύριο να έχω καλα νέα..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι χαρμακι εγω είμαι αύριο στις 5 έχω αγχωθει πολυ και είμαι και χάλια και με τη Κασσιοπη.. Φοβάμαι μη δεν παει καλα και πανε άδικα όλα μου τα όνειρα.. Ελπίζω αύριο να έχω καλα νέα..

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!! Περιμενω τα νεακια σου αυριο!!!

Να μου εχεις θετικη σκεψη!

Φιλια


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Κασσιοπη λυπαμαι πολυ.... να εχεις δυναμη να το αντιμετωπισεις για να ερθουν πολλα μωρακια στην ζωη σας. Και εγω αγχωθηκα πολυ αλλα δυστυχως συμβαινουν. Θετικη σκεψη για τα μωρακια μας, επηρεαζονται. Τα ονειρα πρεπει να συνεχιζονται.


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κασσιόπη μου σου εύχομαι ολόψυχα καλή σωματική και ψυχολογική ανάρρωση. Έχε κουράγιο και πίστη και θα ξαναγεμίσει σύντομα η κοιλίτσα σου..Λυπάμαι ειλικρινά.


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΟΜΟΛΟΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ(ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ) ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΣΣΙΟΠΗ,ΛΥΠΑΜΑΙ,ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΚΛΑΨΕ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ,ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ.ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ..ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΕΙΣΑΙ...ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ .

Link to comment
Share on other sites

Κασσιόπη μου μόλις διάβασα δυστυχώς τα νέα σου. Εύχομαι να είσαι πολύ δυνατή και σύντομα ένα νέο μωράκι να βρεθεί στην κοιλίτσα σου.

Καλώς ορίζω και εγώ τη νέα μανούλα. Με το καλό.

Την Πέμπτη έκανα και εγώ υπέρηχο και είμαστε μια χαρά 300 γρ. Στις 17 έχουμε β επιπεδου και ανυπομονώ.


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Κασσιοπη λυπαμαι πολυ.... να εχεις δυναμη να το αντιμετωπισεις για να ερθουν πολλα μωρακια στην ζωη σας. Και εγω αγχωθηκα πολυ αλλα δυστυχως συμβαινουν. Θετικη σκεψη για τα μωρακια μας, επηρεαζονται. Τα ονειρα πρεπει να συνεχιζονται.

Και εμείς Πρέβεζα θα πάμε Αύγουστο μάλλον. Που πηγαίνετε;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια είμαι έτοιμη και περιμένω τον αντρούλη μου να πάμε για την εξέταση!! Προσευχηθείτε να είναι όλα καλά!! Θα σας ενημερώσω το βραδάκι!!

Εχω τρελαθεί από το άγχος :rolleyes:

Eφαγα και 3 κουταλιές μερέντα για να κινείται ο πασάς και να μη μας ταλαιπωρείσει..:tongue:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια είμαι έτοιμη και περιμένω τον αντρούλη μου να πάμε για την εξέταση!! Προσευχηθείτε να είναι όλα καλά!! Θα σας ενημερώσω το βραδάκι!!

Εχω τρελαθεί από το άγχος :rolleyes:

Eφαγα και 3 κουταλιές μερέντα για να κινείται ο πασάς και να μη μας ταλαιπωρείσει..:tongue:

Όλα να είναι τέλεια


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...