Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Σευχαριστώ charma..Και συ με το καλό to mωράκι σου:P:p:p:p..ααα εμείς τον είδαμε πρόσφατα..μισό κιλό είμαστε:P:p και τώρα περιμένουμε τη β να αρχίσουμε τα ψώνια μας..εννοείται θα ψαξω και σε οσα site λέτε σε προηγούμενα post..

Μπραβο κοριτσακι!! Στειλε στις εταιρειες!! Εγω εχω λαβει αρκετα πραγματακια!!!

Αγορακι περιμενετε; Το πρωτο σας!!! ΜΠραβοοο!!!! Αν θελεις πες μας την πητ σου και που θα γεννησεις να σε βαλουμε στην λιστα μας!!! :D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι!! Στειλε στις εταιρειες!! Εγω εχω λαβει αρκετα πραγματακια!!!

Αγορακι περιμενετε; Το πρωτο σας!!! ΜΠραβοοο!!!! Αν θελεις πες μας την πητ σου και που θα γεννησεις να σε βαλουμε στην λιστα μας!!! :D

Nαι ναι έστειλα σε 3 ήδη,και θα στείλω και σε άλλες..θα ναι τα πρώτα μας δωράκια..:P:p. αγορακι και μεις..φέτος λένε είναι η χρονιά των αγοριών..το πρώτο μας,με την πρώτη εξωσωματική,και πητ 10/10 μας είπε..Στο Ιασω..:P:p:p:p:p


6l7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι ναι έστειλα σε 3 ήδη,και θα στείλω και σε άλλες..θα ναι τα πρώτα μας δωράκια..:P:p. αγορακι και μεις..φέτος λένε είναι η χρονιά των αγοριών..το πρώτο μας,με την πρώτη εξωσωματική,και πητ 10/10 μας είπε..Στο Ιασω..:P:p:p:p:p

Μπραβο κοριτσακι!!! Τελειααα!!! Με το καλο να αγκαλιασετε τον πριγκιπα σας!!!!

Φετος νομιζω οτι η χρονια ειναι μιξ!!! Και αγορια και κοριτσια!!! :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου!!!

Τι κάνετε? Φουσκώνετε...φουσκώνετε???

Εμείς είμαστε μια χαρά..!!!

Άντρια η επιτυχία είναι σίγουρη της Β', περιμένουμε εντυπώσεις!

Καλωσορίζω την καινούργια μανούλα!!! Μπλόντι καλώς ήρθες!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

Να έχετε μια όμορφη μέρα!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι εμεις μετραμε αντίστροφα της μερες για την Β επιπέδου! Σε 5 μέρες θα δω το μωράκι μου κ θα ξερουμε σίγουρα αν ήμαστε τελικά ροζ ή μπλε!

Κλοτσιές πλέον νιωθω καθημερινά! Αυτη τη στιγμη κλοτσαει και στέλνει φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Στα κιλά μου ειμαι σταθερή, προς το παρων πειρα τα κιλα που εχασα στην αρχη τις εγκυμοσύνης και 600 γρ. επιπλέον!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου!!!

Τι κάνετε? Φουσκώνετε...φουσκώνετε???

Εμείς είμαστε μια χαρά..!!!

Άντρια η επιτυχία είναι σίγουρη της Β', περιμένουμε εντυπώσεις!

Καλωσορίζω την καινούργια μανούλα!!! Μπλόντι καλώς ήρθες!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

Να έχετε μια όμορφη μέρα!!!

Σευχαριστώ πολύ πολύ..με το καλό και συ το μωράκι σου..:P:p:p εδώ φουσκώνουμε και ζεσταινόμαστε..;););)


6l7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες!

Τι κάνετε;;

Καλώς ήρθες Μπλόντι! Τελικά τα μωράκια Οκτωβρίου είναι τα περισσότερα μπλε, εεε;;;

Σας ζηλεύω λίγο με τις λιστούλες και τα πραγματάκια που μαζεύετε. Ίσως έχει και εδώ τέτοια, αλλά εφόσον δεν τα γνωρίζω....

Ρε σεις κοριτσάκια, τα ρούχα εγκυμοσύνης σας κάνουν;;; Εμένα μου είναι τεράστια και μου πέφτουν. Και δε θέλω να φοράω και τα παλιά παντελόνια για να μην πιέζουν την κοιλίτσα... Σκεφτομαι σοβαρά να πάρω τιράντες, μιας κι η χρήση της ζώνης, εκτός από διακοσμητική, απαγορεύεται.

Καλά να περασετε το τρήμερο! Ελπίζω να έχετε όμορφο καιρό, εδώ περιμένουμε καύσωνα (για τα δεδομένα μας). Κρίμα να μην έχει θάλασσα, θα κολυμπούσαμε με το μπεμπάκο.

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες!

Τι κάνετε;;

Καλώς ήρθες Μπλόντι! Τελικά τα μωράκια Οκτωβρίου είναι τα περισσότερα μπλε, εεε;;;

Σας ζηλεύω λίγο με τις λιστούλες και τα πραγματάκια που μαζεύετε. Ίσως έχει και εδώ τέτοια, αλλά εφόσον δεν τα γνωρίζω....

Ρε σεις κοριτσάκια, τα ρούχα εγκυμοσύνης σας κάνουν;;; Εμένα μου είναι τεράστια και μου πέφτουν. Και δε θέλω να φοράω και τα παλιά παντελόνια για να μην πιέζουν την κοιλίτσα... Σκεφτομαι σοβαρά να πάρω τιράντες, μιας κι η χρήση της ζώνης, εκτός από διακοσμητική, απαγορεύεται.

Καλά να περασετε το τρήμερο! Ελπίζω να έχετε όμορφο καιρό, εδώ περιμένουμε καύσωνα (για τα δεδομένα μας). Κρίμα να μην έχει θάλασσα, θα κολυμπούσαμε με το μπεμπάκο.

Φιλιά σε όλες!

Γεια σου edel..σευχαριστώ πολυ..με το καλό και συ το μωράκι σου..και γω αυτό βλέπω και ακούω..αγοράκια παντου..

χμμμ εμένα οριακα μου μπαίνουν 2 παντελόνια..οι βερμούδες που πήρα μια χαρά είναι..πήρες κάποια συγκεκριμένη μάρκα?γιατι αυτή που πήρα εγώ έχει στενές γραμμές..δε λες που καλοκαιριάζει κ θα φοράμε φορεματάκια..σωθήκαμε.;);););)

και μεις εδώ σήμερα πολύ ζέστη,πάλι καλά μας τρέλανε στη λάσπη τις προηγ.μέρες


6l7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ εκεί είχα ποντάρει να βάλω τα μακρυά μου φορέματα.. Αλλά ρε κορίτσια έβαλα ένα χθες και πήρε ύψος το στήθος βάλε και τη κοιλιά βάλε και ότι έχω παχύνει τα φορέματα μου είναι λες και τα έκοψε το τρένο!! :P

Eυτυχώς έχω κάτι βερμούδες με λάστιχο και ένα σορτσάκι που πήρα εγκυμοσύνης και θα το βγαλω μάλλον το καλοκαίρι...


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ολα πηγαν τελεια με την β επιπεδου. Ο μπεμπης ειναι αρκετα μεγαλος 680 γρ και μας αλλλαξε και την πητ νωριτερα. Τωρα θελω να κανονισω λιγες μερες διακοπες για αρχες ιουλιογ γιατιδεν αντεχω αλλο με τοση δουλεια. Θελω να παμε παλι πρεβεζα και αρχιζω το ψαξιμο. Εσεις εχετε παει? Γενικα κανονισατε για διακοπες? Ειναι καλοκαιρακι αν και ο καιρος δεν βοηθαει


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας εύχομαι όλες μέσα από την καρδιά μου καλά αποτελεσματα με την β΄. Επίσης, σας ευχομαι μέσα από την καρδια μου να κρατησετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας.

Για εμένα τελείωσε νωρίς το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας,..Δεν θα ξανά μπω στο φορουμ κοριτσάκια μου, είναι δυσβαστακτο..

Δεν θα την ξεχασω ποτε....


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κασσιοπη το μήνυμα σου με πάγωσε.. :(:(

Τι άραγε να μην πήγε καλα;

Να είσαι καλα κοριτσάκι μου και με το καλό να έρθει ένα μωράκι στην αγκαλιά σου..

Ειλικρινά δεν βρίσκω λόγια παρηγοριας... Μόνο ότι λυπάμαι..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κασσιόπη μου έχω μουδιάσει κι εγώ, δεν ξέρω τι να σου πω καλή μου.

Μόνο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να αναρρώσεις γρήγορα, σωματικά και κυρίως ψυχολογικά καλή μου.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κασσιοπακι δεν εχω λόγια. ..παγωσα ..τι εγινε ομως; εδειξε κατι η β επιπεδου??? Κοριτσαρα μου θα κανεις αλλο μωρακι κ η αδρλφουλα του θ το προσεχει απο ψηλα..ειναι πολυ δυσκολο..κουραγιο..αν κ δεν σε ξερω εισαι θεσσαλονικια κ σε νιωθω πολυ κοντα μου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...