Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Kασσιόπη καλά θυμόμουν τότε. Μου είχε κάνει τόση εντύπωση όταν το άκουσα αφού όταν είχα πάει για καρότσι λέω στον πωλητή μόνο μακ λάρεν μη μου δείξεις..

Ριγνκ Σλίνγκ θέλω και εγώ αν και δεν ξέρω αν με βολέψει επειδή έχω θέμα με τη μέση..

Κορίτσια όλες θα προσπαθήσουμε για θηλασμό και μακάρι να τα καταφέρουμε αλλά μπορεί και όχι δεν τελειώνει η ζωή ούτε θα είμαστε κακές μητέρες αν δεν γίνει..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανούλες.

Το ρινγκ σλινγκ έχει περίπου 50 Ε ενώ το μάι τάι έχει γύρω στα 60-70. Μπορείτε να το δείτε στο σάιτ που έστειλε η Άντρια, αν πατήσετε αγορά θα σας το δείξει.

Επίσης, είμαι χαρούμενη, καθώς με καθοδήγηση της Άντριας βρήκα το πέρεγκο 150 Ε πιο κάτω, από όσο στο πραμς.νετ. Όποια θελει της λέω με πμ. Αντριάκι σε ευχαριστώ και πάλι!

Μετα τη Β επιπέδου θα κάνουμε την πρώτη μας αγορά.

Καλή Κυριακή σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανούλες.

Το ρινγκ σλινγκ έχει περίπου 50 Ε ενώ το μάι τάι έχει γύρω στα 60-70. Μπορείτε να το δείτε στο σάιτ που έστειλε η Άντρια, αν πατήσετε αγορά θα σας το δείξει.

Επίσης, είμαι χαρούμενη, καθώς με καθοδήγηση της Άντριας βρήκα το πέρεγκο 150 Ε πιο κάτω, από όσο στο πραμς.νετ. Όποια θελει της λέω με πμ. Αντριάκι σε ευχαριστώ και πάλι!

Μετα τη Β επιπέδου θα κάνουμε την πρώτη μας αγορά.

Καλή Κυριακή σε όλες!

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Εύχομαι να είσαστε όλες καλά!!:)

Την Τριτη πάω για β' επιπέδου και η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!

edelακι θα μου στείλεις το σαιτ σε παρακαλώ.:)


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Εύχομαι να είσαστε όλες καλά!!:)

Την Τριτη πάω για β' επιπέδου και η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!

edelακι θα μου στείλεις το σαιτ σε παρακαλώ.:)

Καλημέρα κοριτσάκια.

Καλή επιτυχία κασσιοπη μου,ολα καλα θα είναι,θα το δεις. Το σάιτ θα στο στείλω εντός της ημέρας σε πμ. Τωρα είμαι από κινητό στο διαδίκτυο.

Φιλια σε όλες, περιμένουμε στο γιατρό για εξέταση και να κλείσουμε τη Β επιπέδου.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και πάλι μανούλες και ζουζούνια!

Μόλις γυρίσαμε και έχουμε κεφαλουριαίο μήκος 15 εκατοστά!!! Είμαστε κανονικά για την εβδομάδα μας, χωρίς καμμία παρέκλιση! Τσιμπήσαμε και ένα κιλάκι. Ο σίδηρος λίγο χάλια, αλλά στα κατώτατα φυσιολογικά.

Β επιπέδου έχουμε σε 2 εβδομάδες! :)

Ανυπομονώ να δω το μπέμπη μας, να είναι καλά, να ηρεμήσουμε και να πάρω το πράσινο φως για τα πρώτα μας ψώνια!!!! Καροτσάκι και ντουλαπάκι για τα ρουχαλάκια του!

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εντελακι κ κασσιοπακι μ το καλο οι β επιπεδου σας...ειναι ονειρεμενη εξεταση....εμεις εχουμε την αλλη τεταρτη...θετικη ενεργεια κ ολα θ ειναι οκ....

Βλεπω ψωνιζετε ολες σιγα σιγα....μεγιαααα

Εγω σαν φοβιτσιαρα θ τα αφησω γ αργοτερα.ν πανε ολα καλα στην β επιλεδου κ απο ιουλιο θ επανδρωθουμε.ε ν εχει κ εκπτώσεις. .εμεις αλλωστε δεν θελουμε κ πολλα...εναν μαρσιπο θελω γ μπεμπα κανα κοριτσιστικο ρουχακι κ ενα κρεβατι γ παναγιωτη....ζιπουνακια κ συναφη εχω απο μεγάλο. .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!:):):)

pharmacy..Που να πάω για κανένα ρουχαλάκι για εμένα στη Θεσσαλονίκη? το ειτζ εν εμ το βαρέθηκα και τα γνωστά πρεναταλ και μαδερκερ είναι πανάκριβα..έχεις κάτι υπόψη σου?


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανουλες!Πώς είστε; Κ εγω ενδιαφέρομαιγια σλινγκ αστεράκι! Λέω τωρα με το δεύτερο να χω πιο ελεύθερα χέρια! Γύρω στα 45 ευρώ στοιχίζουν από όσο είδα! Την Πέμπτη θα πάω να δω το μπέμπη κ ανυπομονω! Στις 17 έχω Β επιπέδου!!από κιλά πως πάτε;κοιλιτσες;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια... για το μει ται που ρωτησατε το χρησιμοποιεις απο νεογεννητο αλλα το βαζεις στα πλαγια... χαιρομαι που σας βοηθησα με το σαιτ...

Για βλαστοκυταρα κοιταξατε κατι? εγω στον πρωτο τα φυλαξα στην steam health αλλα οι τιμες τοτε ητανε πολυ υψηλες.. τωρα λιγο που ειδα εχουν πεσει παρα πολυ..


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσακια μου!!! Τι μου κανετε?? Οι κοιλιτσες μας κλωτσανε και οι μανουλες χαμογελανε??

Εμεις ειμαστε μια χαρα!! Αν και μας τα χαλασε εδω η Κυρια καιρος (Εντελακι) και φορεσαμε παλι φορμουλες!!! Θελουμε θαλασσααα!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα!! Την αλλη εβδομαδα εχουμε ραντεβου με την αμαζονα μας και ανυπομονουμεε!! Λογικα θα μας γραψει και την καμπυλη ζαχαρου στο επομενο ραντεβου!!!

Εντελακι μου Μπραβοο!! Μεγαλωσε ο κολυμβητης μαςςς!!!! Τα φιλια μας και την αγαπη μας!!!

Αντρια μου ευχαριστουμε παρα πολυη για ολες τις πληροφοριες!! Για τα βλαστοκυτταρα ακομα δεν εχουμε καταληξει αλλα μαλλον θα κανουμε δωρεα στην δημοσια τραπεζα! Ακομα βεβαια το σκεφτομαστε!! Θα το συζητησουμε και με τον ντοκ μας πιο μετα να μας πει και αυτος!!

Αντωνια τελειωσες με την δουλιτσα??

Φιλενια περιμενουμε τα νεα απο τον γαμο!!!

Φαρμαση με το καλο η Β!!!!

Νικολ, Κασσιοπη,Ρια, Κατερινα, Εβρι και οποιο αλλο κοριτσακι ξεχναω φιλακια πολλα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας γραψω οτι σημερα μου ηρθε το πακετο απο το mynewbaby.gr!

Εχει μεσα κανονικες συσκευασιες σερβιετες και σερβιετακια λιμπρες,14 πανε λιμπερο, μωρομαντηλα, ενα πακετο χαρτομαντηλα, ενα αυτοκολλητο για το αυτοκινητο και εκπτωτικα κουπονια!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας γραψω οτι σημερα μου ηρθε το πακετο απο το mynewbaby.gr!

Εχει μεσα κανονικες συσκευασιες σερβιετες και σερβιετακια λιμπρες,14 πανε λιμπερο, μωρομαντηλα, ενα πακετο χαρτομαντηλα, ενα αυτοκολλητο για το αυτοκινητο και εκπτωτικα κουπονια!

Πώς σου τα έστειλαν αυτά charma?


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...