Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Aν όλα είναι καλά μέχρι τότε μου είπε την 38η στις 26/9. Βέβαια έχω ένα ένστικτο ότι θα γεννήσω στις 21/9 πιο νωρίς που έχουμε επέτειο γνωριμίας. Το δώρο του Νίκου μας σε μένα. Πέρυσι μου είχε φέρει γλυκά στην επέτειο μας. Φέτος που δεν θα είναι εδώ να μου φέρει δώρο μήπως μου το στείλει τότε. Εγώ βέβαια το δέχομαι και καθυστερημένα :P

Aχ κοριτσακι μου!! Καπου διαβασα την ιστορια στο διπλα καφε!! Αν το νιωθεις οτι θα γινει ετσι το ισως εχεις και δικαιο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν είναι τυχαίο που ενω προσπαθούσαμε 6 μήνες ήρθε τότε, που ενώ λέγαμε για κορίτσι είναι αγόραρος και που θα έχει ακριβώς το ίδιο ονοματεπώνυμο..

Πιστεύω είναι το δώρο του γιατί ήξερε πόσο το ήθελα.. :)

Τον αγαπούσα πολυ και μου αποδεικνύει συνέχεια ότι το ίδιο με αγαπούσε και εκείνος..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τυχαίο που ενω προσπαθούσαμε 6 μήνες ήρθε τότε, που ενώ λέγαμε για κορίτσι είναι αγόραρος και που θα έχει ακριβώς το ίδιο ονοματεπώνυμο..

Πιστεύω είναι το δώρο του γιατί ήξερε πόσο το ήθελα.. :)

Τον αγαπούσα πολυ και μου αποδεικνύει συνέχεια ότι το ίδιο με αγαπούσε και εκείνος..

τπτ δεν ειναι τυχαιο!!! Ειναι το δωρο του! Ακριβως οπως το ειπες!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ και εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα για τα μακλαρεν αλλά θυμάσαι που τα κατηγόρησαν ότι πιανόταν το χέρι του μωρού και για ακρωτηριασμό ακόμα;

Το έχω στο μυαλό μου ότι έγινε παλιά αλλά δεν ξέρω τι έγινε μετά απο αυτό..:confused:

Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό για να σου πω την αλήθεια, η εταιρια είναι κολοσσος, την εμπιστεύομαι. Μου ακούγεται πάρα πολύ βαρή αυτό για να συνεχίζει να βγάζει καρότσια... Τώρα η δυσφήμηση ενός προιοντος που σαρώνει είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο και η μακ λαρεν μέχρι και που βγήκαν τα πολυκαρότσια πουλούσε ατελείωτα. Πέραν τουτου μας το έχουν προτείνει πολύ φίλοι μας. Θα το ψάξω όμως...


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό για να σου πω την αλήθεια, η εταιρια είναι κολοσσος, την εμπιστεύομαι. Μου ακούγεται πάρα πολύ βαρή αυτό για να συνεχίζει να βγάζει καρότσια... Τώρα η δυσφήμηση ενός προιοντος που σαρώνει είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο και η μακ λαρεν μέχρι και που βγήκαν τα πολυκαρότσια πουλούσε ατελείωτα. Πέραν τουτου μας το έχουν προτείνει πολύ φίλοι μας. Θα το ψάξω όμως...

Έχεις δίκιο όντως έχουν συμβεί 12 περιστατικά με τραυματισμό ή ακρωτηριασμό δακτύλων.. Φοβερό....

Τα μωρά έβαζαν τα δακτυλακια τους την ώρα που η μαμά έκλεινε το καρότσι, η εταιρεία ανακάλεσε ένα εκατομμύριο παιδικά καρότσια μετά από σχετικό αίτημα της αμερικανική Επιτροπής Ασφάλειας των Καταναλωτών (CPSC).

Αυτό έγινε το 2009. Μετά από αυτό αποκλείεται να συνεχίζουν να πουλάνε επικίνδυνα καρότσια... Τι να πεις...Από που να προφυλακτείς δεν ξέρεις...


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια.

Πως είστε σήμερα;;;

Κασσιόπη μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις το καλύτερο για το παιδάκι σου. Όλες μας δηλαδή. Ειλικρινά το πιστεύω.

Χαρμάκι πως είστε κοριτσάκια; Δε νομίζω πως κατάλαβα καλά, θα τα παρηγγείλεις τα πραγματάκια από το μάδερ της Αγγλίας ή θα σου τα φέρει η φίλη σου. Κι εγώ το γλυκοκοιτάζω, γιατί εδώ δεν έχει, αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τα έξοδα αποστολής ακόμη.

Αντωνία πως είστε; Τι λέει ο μικρούλης;;

Σας βλέπω μαζί με τη Χάρμα να μετακομίζετε στο μανούλες Σεπτεμβρίου. Ελπίζω εμείς, οι τελευταίοι, να μη φτάσουμε Νοέμβριο, αν κι ακόμη δεν ξέρω πως θα γεννηθεί ο μικρούλης.

Γενικά έχουμε πολύ ψάξιμο μετά τη Β επιπέδου. Προς το παρόν είμαστε σε αναζήτηση παιδικού σταθμού, τον οποίο πρέπει να κλείσουμε από τώρα μήπως και βρούμε καποια θέση για του χρόνου. Είναι πολύ δύσκολο να βρεις παιδικό κάτω των 2 ετών και οι ιδιωτικοί για φουλ ωράριο είναι απαγορευτικοί σε τιμή.

Έχω την εντύπωση πως αν τελειώσουμε με την εξέταση και είναι όλα καλά θα μου φύγει ένα μεγάλο άγχος.

Σας φιλώ όλες

Καλό ΣΚ να έχουμε.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Πως είστε σήμερα;;;

Κασσιόπη μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις το καλύτερο για το παιδάκι σου. Όλες μας δηλαδή. Ειλικρινά το πιστεύω.

Χαρμάκι πως είστε κοριτσάκια; Δε νομίζω πως κατάλαβα καλά, θα τα παρηγγείλεις τα πραγματάκια από το μάδερ της Αγγλίας ή θα σου τα φέρει η φίλη σου. Κι εγώ το γλυκοκοιτάζω, γιατί εδώ δεν έχει, αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τα έξοδα αποστολής ακόμη.

Αντωνία πως είστε; Τι λέει ο μικρούλης;;

Σας βλέπω μαζί με τη Χάρμα να μετακομίζετε στο μανούλες Σεπτεμβρίου. Ελπίζω εμείς, οι τελευταίοι, να μη φτάσουμε Νοέμβριο, αν κι ακόμη δεν ξέρω πως θα γεννηθεί ο μικρούλης.

Γενικά έχουμε πολύ ψάξιμο μετά τη Β επιπέδου. Προς το παρόν είμαστε σε αναζήτηση παιδικού σταθμού, τον οποίο πρέπει να κλείσουμε από τώρα μήπως και βρούμε καποια θέση για του χρόνου. Είναι πολύ δύσκολο να βρεις παιδικό κάτω των 2 ετών και οι ιδιωτικοί για φουλ ωράριο είναι απαγορευτικοί σε τιμή.

Έχω την εντύπωση πως αν τελειώσουμε με την εξέταση και είναι όλα καλά θα μου φύγει ένα μεγάλο άγχος.

Σας φιλώ όλες

Καλό ΣΚ να έχουμε.

Γεια σου Εντελακι μου!!!

Τι μου κανεις κοριτσι??

Μπορει οπως τα λες να ειμαστε τελικα Μανουλες Σεπτεμβριου ομως δεν παμε πουθενα! Θα μεινουμε εδω παρεακι σας!! Ετσι Αντωνια??

Εγω και το κοριτσακι μου ειμαστε μια χαρα!! Σημερα πηγαμε βολτα με τον μπαμπα μας και πηρε η μαμμυ ενα φορεμα γιατι η γκαρνταρομπα της την εγκαταλειπει σιγα σιγα... χαχαχχαχα

Ευτυχως που ειναι καλοκαιρι και χρειαζομαστε ελαφρια ρουχα!!

Για το μαδερ τωρα!! Δυο ειναι οι τροποι! Η θα μας τα στειλνουν απο εκει οι φιλοι μας ή θα μας τα φερουν! Αρχιζω και ψαχνω καλα καλα το σαιτ για να δω τι θα παραγγειλω!! Ματιες βεβαι ριχνω και σε μαρκς εντ σπενσερ και σε νεξτ!

Στη Γερμανια δεν κανουν αποστολη?

Με το καροτσι τι εκανες τελικα?

Φιλια πολλα πολλα στον κολυμβητη!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποσα γραψατε? Δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα...... καποια κοπελα ρωτουσε για αστερακι σλινγκ. Εχω εχω απο τον μικρο και με βολεψε παρα πολυ. Καλο βραδυ και καλο σ/κ.


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Ποσα γραψατε? Δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα...... καποια κοπελα ρωτουσε για αστερακι σλινγκ. Εχω εχω απο τον μικρο και με βολεψε παρα πολυ. Καλο βραδυ και καλο σ/κ.

Αντρια μου εγω ρωτησα για το αστερακι!!! Σκεφτομαι πολυ να το παραγγειλω!! Το κλασσικο σχεδιο εχεις ε? Με τον κρικο?

Καλο βραδυ κοριτσι!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει κάτι άλλο κοριτσάκια μου.. θα ήθελα τη βοηθεια σας αν γνωρίζετε κάποιο ελαφρύ που να ανοιγοκλείνει εύκολα. Την συγκεκριμένη εταιρία μου την σύστησαν φίλοι και υπήρξε ομοφωνία...Αύριο θα τους πάρω έναν έναν να τους πω για αυτό που διάβασα. Η ξαδέλφη μου το χρησιμοποιει αυτή την περίοδο στο δεύτερο μωράκι της...

Όντως εντελάκι κάτι θα βρω που να με βολεύει, έχουμε καιρό άλλωστε.


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Ρινγκ σλινγκ θελουμε κι εμείς!!!! Το είχα δει από καιρό και μου άρεσε πολυ. Το καρότσι Χαρμα μου θα το παραγγείλω λίγο αργότερα, αλλά αποφάσισα για το πέρεγκο. Για ρουχαλακια κλπ θα δω τι θα μάζεψω,προς το παρόν αρκετά, αλλα δεν τα έχω στα χέρια μου και θα παραγγειλω από την Αγγλία. Το μαρκς δεν το είχα σκεφτεί, θα το κοιτάξω κι αυτό. Αντρια εσύ δεν είχες παραγγείλει από το ΝΕΤ καρότσι; Θυμάσαι από που;;; Σας καλημέριζω όλες. Να έχετε όμορφο ΣΚ.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αντρια μου εγω ρωτησα για το αστερακι!!! Σκεφτομαι πολυ να το παραγγειλω!! Το κλασσικο σχεδιο εχεις ε? Με τον κρικο?

Καλο βραδυ κοριτσι!!

Δεν εχω παρει με τον κρικο αλλα το mai tai, νομιζω ετσι γρφετε, γιατι η κοπελα απο το αστερακι ειναι και αυτη αστερι.... μιλησα μαζι της και μου προτεινε τον συγκεκριμενο γιατι επειδη μενω στην επαρχια δεν υπηρχε δυνατοτητα να παρακολουθησω καποιο "μαθημα" της αλλα ουτε και ειχα καποιον να μου δειξει. Μου ειπε οτι αυτος με τον κρικο ειναι ο πιο βολικος και για θηλασμο αλλα επρεπε καποιος απο κοντα να μου δειξει. Ενω για αυτον που πηρα τον εμαθα αμεσως. Μου ειχε στειλει και αναλυτικες οδηγιες με φωτο αλλα και απαντουσε σε ολα τα εμαιλ μου αμεσωα. Τα χρωματα και η ποιοτητα τελεια. Πηρα τζιν με χρωματα ουρανιου τοξου. Πρεπει να τα βρω σιγα σιγα. Επισης κοριτσια εγω δεν ειχα παρει κανενα μπουκαλι , ουτε αποστειρωτη ουτε τιποτα απο αυτα και ετρεχε ο αντρας μου να τα παρει. Ηθελα να θηλασω αποκλειστικα αλλα αργησε το γαλα και επρεπε το μωρο μου να φαει. Και το παλεψα πολυ, με μαια με συμβουλο θηλασμου με χαπια μαγιας για εχω γαλα με εργοστασιακο θηλαστρο μεντελα γιατι τα αλλα δημιουργουν μαστιτιδα. Αλλα ειχα εναν αγοραρο 4 κιλα σχεδον στην κλινικη και ετρωγε 150 ml απο τις πρωτες 2 μερες. Δεν μπορουσα να τον χορτασω. Εκανα προσπαθεια 3 μηνες και μετα ακομη και η συμβουλος θηλασμος μου ειπε να χαλαρωσω


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...