Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω γι αυτό ρωτάω το μωρό μου είναι το πρώτο της οικογένειας, δεν έχω τίποτα ούτε απο μωρουδιακά και κανείς δεν ξέρει τίποτα.. :P

Καλα το κανεις κοριτσακι μου!!!

Βεβαια οι δευτερομανουλες της παρεας θα μας πουν καλυτερα!!!

Απο μωρουδιακα σιγα σιγα θα τα παρετε ολα!! :D:D:D:D:D:D

εμεις μπορει να εχουμε διαφορα αλλα δεν εχουμε ψωνισει τπτ!! Ολα ειναι δωρακια!! Ευτυχως του γουστου μας!!! :) :) :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eμεις ακόμα δεν έχουμε λάβει δωράκια.. Μάλλον νομίζουν όλοι ότι είναι νωρίς μόνο εγώ βιάζομαι να τα πάρω :P Νομίζω ότι δεν θα προλάβω να τα έχω όλα..

Ολα θα τα προλαβουμε κοριτσακι μου!!

Τελος του μηνα δεν σταματας την δουλιτσα?

Οτι μεχρι αρχες Αυγουστου το αργοτερο πρεπει να ειμαστε ετοιμες!!!

Οποτε εχουμε 2 γεματους μηνες!!!

Αρχες του μηνα θα ξεκινησουμε και εμεις να βλεπουμε κουνιες!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα τα προλαβουμε κοριτσακι μου!!

Τελος του μηνα δεν σταματας την δουλιτσα?

Οτι μεχρι αρχες Αυγουστου το αργοτερο πρεπει να ειμαστε ετοιμες!!!

Οποτε εχουμε 2 γεματους μηνες!!! Ο

Αρχες του μηνα θα ξεκινησουμε και εμεις να βλεπουμε κουνιες!!:D:D:D

Τέλος του μήνα ναι.. Θέλω να Βάψω και το δωμάτιο του άρα θα έχουμε εργασίες, βάλε και 3 βδομάδες που θελουμε να πάμε διακοπές που έχουμε λόγω συγκυριών να πάμε 2 χρόνια.. Ασε που μου είπαν στο ΗΡΑ Ότι τα εργοστάσια κλείνουν τον Αύγουστο.. Διαβάζω τι χρειάζεται τα γράφω και θέλω να προλάβω να είναι όλα έτοιμα!!θελω να είναι όλα διαλεγμένα με το γούστο μας και όχι από άλλους :tongue:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα συμφωνησω πως ολες οι ποιοτητες δεν ειναι ιδιες. Στον μικρο μου φορεσα και φορμακια απο το τζαμπο αλλα τα περισσοτερα απο το μαδερ της αγγλιας τα ειχα παρει πολυ φθηνα μεω ιντερνετ(δυστυχως δεν στελνουν πλεον ελλαδα) και ειναι σαν καινουργια και για το δευτερο. Αχ μην αγχωνεστε εχουμε καιρο για τις ετοιμασιες. Ξεχνατε Οκτωμβριο γενναμε. Διακοπες κανονισατε καπου? Εγω κοιταω προς πρεβεζα και ψαχνω κατι σε all inclusive.... εχετε καμια εμπειρια?


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου!

Λίγο άσχετο αλλά θα το γράψω μιας και λέγατε για ποιοτητα ρούχων να πω και εγώ τον πόνο μου...

Πήρα παντελόνι εγκυμοσύνης από το ειτζ εν εμ το οποίο ήταν 100% cotton...το έχω πλύνει μέχρι στιγμής 3 φορές και ακομα μυρίζει ''χημεία''!!! Την πρώτη φορά που το έπλυνα μου έκανε εντύπωση που συνέχιζε να μυρίζει και είδα στα καρτελάκια που δεν τα είχα πετάξει ακόμα να αν αναφέρει πως απαγορεύεται να κάθεσαι σε ανοιχτόχρομα καθίσματα γιατί μπορεί να ξεβάψει(??????):shock: Δηλαδή οπωσδήποτε θα ξεβάψει στα μπούτια μου και αν το φορέσω μετά το μπάνιο μου που είναι ανοιχτοί οι πόροι έχω πάρει όλη τη χημεία. Με λίγα λόγια δεν αρκεί να είναι κότον ένα ρουχο για να το θεωρήσουμε ασφαλές, τα χρώματα είναι εξίσου ανθυγιεινα με το ναιλον εαν δεν είναι καλής ποιότητα.


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα φοράμε και πριν τους 3 μήνες; Λέω μήπως δεν είναι για το πρώτο καιρό :P

Στα νεογεννητα κ γενικα τα βρεφη τουλαχιστον μεχρι 6-7 μηνων, δεν αρεσουν καθολου τα τζινακια και γενικα τετοιου ειδους ρουχαλακια.... δε τα βολευουν τιποτα οσο ενα μαλακο φορμακι.... νομιζω σκετη ταλαιπωρια ειναι κ μονο φιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια με μαγιό τι θα κάνουμε? Ψαχνω για εγκυμοσυνης αλλά βλέπω πολύ λίγες επιλογές....

Εγώ λέω να πάρω ένα από πάνω γιατί τα περσινά δεν μου κάνουν με τίποτα, έχω ανεβεί 3 νούμερα σε σουτιέν :oops::oops: και από κάτω να βάλω το περσινό μου.. Το είχα πάρει μαύρο αλλωστε:tongue:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες! Καλή βδομάδα να έχουμε. Στο πρώτο μου μωρό πήρα τα ρουχαλάκια του από Mothercare και από δική μου εμπειρία λέω ότι είναι καλύτερης ποιότητας από του τζαμπο, τα οποία μου είχαν φέρει δώρο. Πήρα και από Πρενατάλ μερικά, αλλά βρίσκω ότι του mothercare ειναι πιο ανθεκτικά και ειμαι πολύ ευχαριστημένη. Η αλήθεια είναι ότι πληρώνεις κάτι παραπάνω, αλλά νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Αυτά βέβαια είναι θέμα προσωπικό της καθεμίας. Απλά καταθέτω και τη δική μου εμπειρία στο θέμα ρουχισμού των μωρών.

Κατά τα άλλα όλα κάλά, δόξα τω Θεώ. Αρχισα να σκέφτομαι και λίγο το θέμα της γέννας.......... Εσείς το σκέφτεστε καθόλου; Το πρώτο μου μωρό το γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο και όλα πήγαν καλά. Εντάξει, ο πόνος είναι πόνος, δεν το συζητώ, αλλά ευτυχώς δεν ταλαιπωρήθηκα πολλές ώρες. Και τώρα σκέφτομαι αν θα πάνε πάλι όλα καλά, αν θα χρειαστώ επισκληρίδιο και τέτοια..... Μήπως είναι νωρίς που το σκέφτομαι;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...