Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω όσον αφορά την ποιότητα ανεξαρτήτως χώρα κατασκευής. Δεν συγκρίνω με τίποτα το iphone με κάποιο κινητό που φτιάχνεται επίσης στην Κίνα. Απλά μην καταδικάζουμε τα προϊόντα από τη χώρα κατασκευής. Και εγώ πήρα φαρμάκια από το εν λόγω κατάστημα αλλά οχι των 50 λεπτών. Όπως επίσης δεν θα έπαιρνα καρότσι, κάθισμα αυτοκινήτου γιατί πιστεύω ότι πληρώνεις παίρνεις..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

KAI ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ (ΑΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΛΙΚΑ) ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΦΙΡΜΑΤΟ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΟ....ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΙ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ.ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ,ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ PRESTIGE ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟ ΦΙΡΜΑΤΟ ΡΟΥΧΟ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΣΕΙ,ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΩΝΥΜΟ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΕΙΓΗΘΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΦΙΡΜΑΤΑ.ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ , ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΚΙΣ ΤΣΕ... (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ) .ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΞΕΘΩΡΙΑΣΕ.ΑΣΦΑΛΩΣ ΕΙΧΕ ΠΛΥΘΕΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΛΥΣΙΜΑΤΟΣ....ΟΜΩΣ....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ Α' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω όσον αφορά την ποιότητα ανεξαρτήτως χώρα κατασκευής. Δεν συγκρίνω με τίποτα το iphone με κάποιο κινητό που φτιάχνεται επίσης στην Κίνα. Απλά μην καταδικάζουμε τα προϊόντα από τη χώρα κατασκευής. Και εγώ πήρα φαρμάκια από το εν λόγω κατάστημα αλλά οχι των 50 λεπτών. Όπως επίσης δεν θα έπαιρνα καρότσι, κάθισμα αυτοκινήτου γιατί πιστεύω ότι πληρώνεις παίρνεις..

ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ( ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 5 ΧΡΟΝΩΝ ,ΤΑ ΚΟΦΤΑ ΔΗΛΑΔΗ) ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ, ΜΑΡΚΑΣ FISHER PRICE, ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΣΤΟ 1/3 ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ -ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ, ΠΙΠΙΛΕΣ, ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ,ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΔΙΟΔΙ ΤΑ ΙΔΙΑ (ΜΑΡΚΕΣ) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΕΠΩΝΥΜΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ.ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΑΛΑΤΟΣ CHICO.ΛΗΤΩ:7,30 ΕΥΡΩ, ΤΖΑΜΠΟ 6,00 ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ 8,90. (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ)

Link to comment
Share on other sites

To δικό μας δεν έχει μάρκες. Εννοείται αν είναι κάτι μάρκα το παίρνω.. Τα φορμάκια που πήρα ήταν όλα disney δεν νομίζω μία τόσο μεγάλη εταιρεία να βάζει την επωνυμία της σε κάτι που δεν είναι πιστοποιημένο. Εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι μπορείς να βρεις οικονομικά και ποιοτικά πράγματα στο εν λόγω κατάστημα..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς γι αυτό είχαμε πάρει άδεια την προηγούμενη βδομάδα, μου είχε πει ο γιατρός να ξεκουραστώ, επειδή είχα πονάκια. Παίρνω και μαγνήσιο τώρα. Φοβάμαι, γιατί έχουμε πιο μικρούλι τράχηλο, αλλά το ξέρουμε από την αρχή και το παρακαλοθούμε.

Βάζω κι εγώ αμυγδαλέλαιο και πρωί-βράδυ μια κρέμα της frezy..rm. Σε λίγο καιρό θα ξεκινήσω και κρέμα λανολίνης, αν δεν κάνω λάθος, στο στήθος. Αυτό μου το συνέστησε ο Έλληνας γιατρός.

Η μικρη μου γοργονίτσα άρχισε τα κόλπα να ξετρελαίνει μαμά και μπαμπά. Εμ είναι ναζιάρικο το μικρό χαρμάκι...Ο κολυμβητής δηλώνει ενθουσιασμένος με τις εξελίζεις και τις φιγούρες της γοργόνας..

Σας φιλούμε και εμείς..

Να μην φοβασαι καθολου καλο μου!!! Να εισαι προσεκτικη με οτι κανεις και οχι βαρη!! Ποσο ειναι το μηκος του τραχηλου?

Ποτε θα ξεκινησεις την κρεμα λανολινης?

Βλέπω να δημιουργούνται έρωτες...εεε χαρμάκι-εντελάκι?

Ένα καλό κορίτσι και γι τον γιο μου....!!χιχχιχιχιχιιχ

Βλέπω συζητήσεις για ρουχαλάκια και άλλα πολλά...

Εγώ του έχω πάρει δύο φορμάκια (κοντομάνικα 0 νούμερο) από H&M και μια πυτζαμούλα του SPINTERMAN....χιχιχιχιχχιιχιχχι!!!!

Τα υπόλοιπα σίγουρα θα του τα πάρω μεγαλύτερο νούμερο...για καρότσι δεν έχουμε κλείσει ακόμη αλλά μας αρέσει και εμάς το inglesina trilogy.

Εδω στα στη περιοχή μας (Κιάτο Κορινθίας) έχει αρχίσει η ζέστη....λέω να ξεκινήσω τα μπανάκια μου...

Φιλια σε όλες.....!!!!!!!

Νικολ μου η μαμα του κολυμβητη μας ξερει απο τοτε που ειμασταν μια μικρη μικρη κουκιδιτσα τοση δα στην κοιλιτσα!! Αξεχαστα περιμενε πως και πως το θετικο μας τεστακι!! Το ιδιο και εμεις!!!! χαχχαχαχα:D:D:D:D:D

Ειμαστε ολοι ομως μια μεγαλη και ομορφη παρεα!!! :D:D:D:D:D

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ, ΠΙΠΙΛΕΣ, ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ,ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ?ΔΙΟΔΙ ΤΑ ΙΔΙΑ (ΜΑΡΚΕΣ) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΕΠΩΝΥΜΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ.ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΑΛΑΤΟΣ CHICO.ΛΗΤΩ:7,30 ΕΥΡΩ, ΤΖΑΜΠΟ 6,00 ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ 8,90. (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ)

Κατερινακι μου εμεις εχουμε παρει ηδη μπιμπερο της νυκ!

Ειχαμε κουπονακια 1 συν 1 δωρο και τα πηραμε απο φαρμακειο της κυπρου!!

Μια φιλη δουλευει δε κλινικη εκει και στην βαλιτσα με τα δειγματακια που δινουν εκει ειχε τα κουπονακια αυτα!!!

Το ιδιο και οι πιπιλες μας!!!

Τα μπιμπερο μας ειναι απο την σειρα ντισνει!

Οσον αφορα κοριτσακια τις ποιοτητες σαφως δεν ειναι ολα ιδια!!

Πιστευω ομως οτι μπορεις να βρεις οικονομικες λυσεις και δεν χρειαζεται να τα χρυσοπληρωσεις!!

Εχουμε και φορμακια μαδερ απο οικογενειακη φιλη που το παιδακι της ειναι 4 ετων και οντως δεν εχουν παθει τπτ! Ειναι σαν καινουρια!!

Βεβαια ειναι και το τι σηκωνει η καθε τσεπη!!

Εμεις εχουμε 10 φορμακια ηδη απο το καταστημα παιχνιδιων και τα υπολοιπα θα τα παραγγειλω απο το νετ!! Μια φιλη παραγγελνει απο εκει και ειναι πολυ ευχαριστημενη!!! Τα 5 φορμακια 7 εως 9 λιρες αγγλικες!!!

Οποτε μαλλον θα τα δοκιμασουμε!!!

Ρουχαλακια εξοδου εχουμε απο το πρενατ!

Και αυτα μας τα πηρανε δωρακι παππουδες γιαγιαδες στην χειμερινες εκπτωσεις!!! Απο 25 ευρω στα 7!!

Σαφως πρεπει να τα ψαχνουμε καλα αυτα που θα βαλουμε στα νινακια μας!!

Δεν μπορω ομως να κατακρινω το φθηνο ρουχο και να πω οτι το ακριβο ειναι και καλυτερο!! Δεν ισχυει παντα αυτος ο κανονας!!!

Στο θεμα καροτσι τωρα!! Εκει συμφωνο με την Αντωνια!! Οτι πληρωνεις παιρνεις!!! Ειναι μια αγορα που αξιζει να δωσεις το κατι παραπανω!!

Ολες μας βλεπω με ενα τριλοτζι στο χερι παντως!!!

Για διαφημιση της εταιριας μας βλεπω αν θα συναντηθουμε απο κοντα με τα μπεμπακια μας!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eπίσης να ρωτήσω κάτι άλλο η άσχετη; Στην αρχή τους φοράμε μόνο φορμάκια όταν βγαίνουν έξω; Εχει κάτι ωραία βρεφικά αλλά όλα είναι 3-6..

Ζιπουνακι απο μεσα (το εσωρουχακι) και φορμακι απο πανω!!

Τα 3-6 που ειδες ειναι εσωτερικα?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...