Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

antonia κι εγω στο πρωτο αμυγδαλελαιο εβαζα... αλλα κ ραγαδες εκανα κ τωρα εχω τεραστια κοιλια λες κ ειμαι ηδη 6 μηνων.... λεω να ξεκινησω απλη βαζελινη... ξερω πετρελαιο σκετο ειναι αλλα τιποτε αλλο δεν ενυδατωνει τοσο καλα το δερμα μου. Αγορασα κ το μπιο οιλ αλλα ρε κοριτσια πανακριβο βγαινει γιατι ειναι μια σταλια... 60 ml. Δε ξέρω τι να κανω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Eγώ προσωπικά δεν θα έβαζα βαζελίνη αλλά ούτε και όποιαδήποτε κρέμα περιέχει Parabens αλλά αυτό είναι η γνώμη μου.. Φοβάμαι μην πάθει κάτι το παιδί μου τόσο πολύ που δεν θα το ριψοκινδυνέψω για μερικές ραγάδες στη κοιλιά μου.. :/


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι είναι πιο τραγικό σαν επιλογη κ σκεψη, τα φορμακια για νεογεννητα απο jumbo ή η ''αγνη βαζελινη'' (όπως γραφει... αν κ ξερω οτι ειναι παραγωγο πετρελαιου) στη κοιλια της μαμας. Τέσπα θα ρωτησω τον γιατρο μου τελικα. Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Χάρμα μπράβο για τη Β επιπέδου!στον πρωτο μου που γεννήθηκε 3700 ποτέ δεν του φόρεσα το 0 και κατά τη γνώμη μ τ 3 τα καλύπτει καλύτερα!το 0 θα φορεθεί κάνα 2 φορές!επίσης να ξέρετε πώς του τζαμπο έχουν πιο στενή γραμμη

Εβρι μου ευχαριστουμεεε!! ΜΕ το καλο και η σικη σας β!!

0 νουμερο εχω 6 με κοντο μανικακι!! Δεν αγοραζω αλλα!!

0-3 εχω 5!! Νομιζω ακομα 5-6 να παρω θα ειμαι οκ!! :D:D

Καλησπέρα!!!! Τι ωραια που χαίρεστε με ενθουσιασμό την αναμονή των μωρών :) . Εμένα σχεδον απαρατηρητη περναει η εγκυμοσυνη, με ενα μικρο παιδί ήδη να εχει ολη μερα διαφορες αναγκες. Στις κοιλίτσες βάζετε κάτι κοριτσια? εννοω για ενυδατωση....
Δε ξέρω τι είναι πιο τραγικό σαν επιλογη κ σκεψη, τα φορμακια για νεογεννητα απο jumbo ή η ''αγνη βαζελινη'' (όπως γραφει... αν κ ξερω οτι ειναι παραγωγο πετρελαιου) στη κοιλια της μαμας. Τέσπα θα ρωτησω τον γιατρο μου τελικα. Φιλιά!

Ρια μου και εγω αμυγδαλελαιο βαζω απο τον 4ο μηνα!!

Οσον αφορα τα φορμακια του τζαμπο τα εχεις δοκιμασει και δεν σου αρεσαν??


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

charma.... σκετο πετρελαιο... στον πρωτο μου γιο, μου εφεραν μερικα φανελακια δωρο κ μολις τα επλυνα κ τα σιδερωσα στη πρεσσα ....πιφφφφφ πετρελαιο (κι ας εγραφαν cotton). Εγω μονο mothercare του φορουσα... μακραν το καλυτερο σε ποιοτητα φανελακι κ φορμακι υπνου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΜΑΡΚΩΝ.ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΟΛΑ ΠΛΕΟΝ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΑΒΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΡΟΥΧΟ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑ ΚΛΠ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΧΕΡΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΜΟΔΕΡΚΕΡ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗΣ ΦΙΡΜΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ, ΠΧ. ΜΗ ΤΟΞΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ,ΤΟ ΟΠΟΙΟΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΟ "ΤΕST REPORT" ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ .ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ, ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ-ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ. ΑΥΤΑ ΟΝΤΩΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΕΤΡΑΙΛΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΕΣ ΦΑΤΡΙΕΣ. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ.....ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ "ΠΑΤΗΣΕΙ" ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14

......

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

..Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Πως πάτε σήμερα;;

Εγώ νιώθω αρκετή κούραση και ευτυχώς έρχεται Σαββατοκύριακο να ξεκουραστούμε.

Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε πονάκια περιόδου. Χθες, είχα πολλή δουλειά και στο τέλος της μέρας ένιωσα τέτοια πονάκια κι η κοιλίτσα μου ήταν λίγο σκληρή. Ήμουν ξαπλωμένη βεβαια, αλλά φοβήθηκα λίγο. Ο γιατρός θα έρθει την άλλη εβδομάδα, που έχουμε και ραντεβού, οπότε και θα τον ρωτήσω.

Εν τω μεταξύ έχω παρατηρήσει πως πολλές φορές, σε διαφορετικά σημεία της κοιλίτσας, όταν πάω να χαϊδέψω το μπέμπη πιάνω σφυγμό. Έχει πλάκα, αλλά δεν ξέρω αν είναι ανησυχητικό.

Όσο για τη δημιουργία ραγάδων, είναι στο μεγαλύτερο ποσοστό θέμα δέρματος, σύμφωνα με το γιατρό. Σίγουρα βοηθά η ενυδάτωση, αλλά συζητήστε το με το γιατρό και είμαι σίγουρη πως θα ξέρει μια κρεμούλα να σας προτείνει.

Την καλημέρα μου σε όλες,

Να έχετε μια όμορφη μέρα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Πως πάτε σήμερα;;

Εγώ νιώθω αρκετή κούραση και ευτυχώς έρχεται Σαββατοκύριακο να ξεκουραστούμε.

Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε πονάκια περιόδου. Χθες, είχα πολλή δουλειά και στο τέλος της μέρας ένιωσα τέτοια πονάκια κι η κοιλίτσα μου ήταν λίγο σκληρή. Ήμουν ξαπλωμένη βεβαια, αλλά φοβήθηκα λίγο. Ο γιατρός θα έρθει την άλλη εβδομάδα, που έχουμε και ραντεβού, οπότε και θα τον ρωτήσω.

Εν τω μεταξύ έχω παρατηρήσει πως πολλές φορές, σε διαφορετικά σημεία της κοιλίτσας, όταν πάω να χαϊδέψω το μπέμπη πιάνω σφυγμό. Έχει πλάκα, αλλά δεν ξέρω αν είναι ανησυχητικό.

Όσο για τη δημιουργία ραγάδων, είναι στο μεγαλύτερο ποσοστό θέμα δέρματος, σύμφωνα με το γιατρό. Σίγουρα βοηθά η ενυδάτωση, αλλά συζητήστε το με το γιατρό και είμαι σίγουρη πως θα ξέρει μια κρεμούλα να σας προτείνει.

Την καλημέρα μου σε όλες,

Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Καλημερα Εντελακι μου!!! Μην ανησυχεις!! Δεν ειναι κατι!! Και εγω ειχα ποναλακια και πηγα στον ντοκ και με ειδε!! Συσπασεις δεν ηταν και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι μεγαλωνει η μητρα!!

Προληπτικα ξενκινησα μαγνησιο που βοηθαει στις συσπασουλες!!

Το ποιοτητα δερματος εννοειται οτι ειναι το νουμερο ενα για την δημιουργια ραγαδων!! Εμεις βαζουμε αμυγδαλελαιο καθε βραδυ μετα το μπανακι!! Προς το παρον τα παμε μια χαρα!!!!

Φιλακια πολλα πολλα απο την αμαζονα στον κολυμβητη!!!

Εχθες ξεκινησε το παρτυ στην κοιλιτσα!!!! Και η μαμα απλα την εβλεπε με χαζο υφος και χαμογελουσε!!!

Σας φιλω!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Εντελακι μου!!! Μην ανησυχεις!! Δεν ειναι κατι!! Και εγω ειχα ποναλακια και πηγα στον ντοκ και με ειδε!! Συσπασεις δεν ηταν και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι μεγαλωνει η μητρα!!

Προληπτικα ξενκινησα μαγνησιο που βοηθαει στις συσπασουλες!!

Το ποιοτητα δερματος εννοειται οτι ειναι το νουμερο ενα για την δημιουργια ραγαδων!! Εμεις βαζουμε αμυγδαλελαιο καθε βραδυ μετα το μπανακι!! Προς το παρον τα παμε μια χαρα!!!!

Φιλακια πολλα πολλα απο την αμαζονα στον κολυμβητη!!!

Εχθες ξεκινησε το παρτυ στην κοιλιτσα!!!! Και η μαμα απλα την εβλεπε με χαζο υφος και χαμογελουσε!!!

Σας φιλω!!!!

Κι εμείς γι αυτό είχαμε πάρει άδεια την προηγούμενη βδομάδα, μου είχε πει ο γιατρός να ξεκουραστώ, επειδή είχα πονάκια. Παίρνω και μαγνήσιο τώρα. Φοβάμαι, γιατί έχουμε πιο μικρούλι τράχηλο, αλλά το ξέρουμε από την αρχή και το παρακαλοθούμε.

Βάζω κι εγώ αμυγδαλέλαιο και πρωί-βράδυ μια κρέμα της frezy..rm. Σε λίγο καιρό θα ξεκινήσω και κρέμα λανολίνης, αν δεν κάνω λάθος, στο στήθος. Αυτό μου το συνέστησε ο Έλληνας γιατρός.

Η μικρη μου γοργονίτσα άρχισε τα κόλπα να ξετρελαίνει μαμά και μπαμπά. Εμ είναι ναζιάρικο το μικρό χαρμάκι...Ο κολυμβητής δηλώνει ενθουσιασμένος με τις εξελίζεις και τις φιγούρες της γοργόνας..

Σας φιλούμε και εμείς..


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να δημιουργούνται έρωτες...εεε χαρμάκι-εντελάκι?

Ένα καλό κορίτσι και γι τον γιο μου....!!χιχχιχιχιχιιχ

Βλέπω συζητήσεις για ρουχαλάκια και άλλα πολλά...

Εγώ του έχω πάρει δύο φορμάκια (κοντομάνικα 0 νούμερο) από H&M και μια πυτζαμούλα του SPINTERMAN....χιχιχιχιχχιιχιχχι!!!!

Τα υπόλοιπα σίγουρα θα του τα πάρω μεγαλύτερο νούμερο...για καρότσι δεν έχουμε κλείσει ακόμη αλλά μας αρέσει και εμάς το inglesina trilogy.

Εδω στα στη περιοχή μας (Κιάτο Κορινθίας) έχει αρχίσει η ζέστη....λέω να ξεκινήσω τα μπανάκια μου...

Φιλια σε όλες.....!!!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Edelaki κοιτα τα συστατικά της frez... γιατί έχει parabens μου είχε δώσει και εμένα δείγματα το γιατρός μου αλλά δεν την έβαλα ποτέ.. Εχω μια τρέλα να κοιτάω τα συστατικά σε ότι βάζω πάνω μου. Παιδιά όλα φτιάχνονται στη Κίνα, εδώ ολόκληρο iphone αξίας 740? είναι made in china. Kαι από το h&m που πήρα είναι made in bagladesh. Επίσης τα ίδια φορμάκια τα είδα στο chinawholesale.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΜΑΡΚΩΝ.ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΟΛΑ ΠΛΕΟΝ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΑΒΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΡΟΥΧΟ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑ ΚΛΠ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΧΕΡΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΜΟΔΕΡΚΕΡ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗΣ ΦΙΡΜΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ, ΠΧ. ΜΗ ΤΟΞΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ,ΤΟ ΟΠΟΙΟΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΟ "ΤΕST REPORT" ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ .ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ, ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ-ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ. ΑΥΤΑ ΟΝΤΩΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΕΤΡΑΙΛΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΕΣ ΦΑΤΡΙΕΣ. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ.....ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ "ΠΑΤΗΣΕΙ" ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.:tongue:

Όχι δε μιλάω για συνοικιακά μαγαζάκια ..μιλαω για το γνωστο καταστημα παιχνιδιών. Ε, οχι δε δεχομαι οτι ειναι το ίδιο σε ποιοτητα όλα... μη τρελαθούμε κιόλας!!! Και δεν αναφερομαι σε φιρμες ετσι γιατι το ενα λεγεται ετσι κ το αλλο αλλιως, αλλα σε ποιοτητα , με κομμένες τις ετικετες! Το που ραβονται είναι πλεον γνωστο για όλα... αλλα συγγνωμη δεν ειναι ολα αξιας 50 λεπτων...

Link to comment
Share on other sites

Αντωνία δεν το κοίταξα, αλλά σε ευχαριστώ πολύ, θα το ελέγξω.

Νικόλ μου, εφόσον η γοργονίτσα της Χάρμα μας δίνει φιλάκια, είμαστε απόλυτα γοητευμένοι και ανταποδίδουμε.. Άλλωστε η γοργόνα μας με τον κολυμβητή γνωρίστηκαν πολύ νωρίς, από τη μέρα των τεστ - έχουμε δείξει αδυναμίες, το παραδέχομαι. Αλλά ο κολυμβητής στέλνει τα χαιρετίσματα του σε όλους του τους φίλους και τις φίλες. Τώρα που έφαγε κιόλας ουουου!! Μη σας πω θα σας φωνάξει να παίξετε ή να σας κάνει επίδειξη ασκήσεων! χεχε!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...