Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΔΕΣ.:PΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΠΛΕΣ ΡΟΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΡΟΦΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΔΕΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα μανούλες Οκτωβρίου!Πώς πάτε,οι κοιλιτσες σας,από κιλά για πείτε;edelείμαστε κοντά ποτέ έχεις Β επιπέδου; Εγω καρότσι είχα perego easy drive στο γιο κ είμαι πολύ ευχαριστημένη! Μονές όχι μεγάλες ρόδες!πολύ εύκολο στην οδήγηση! Απέφυγα τις μεγάλες ρόδες γιατί στα πεζοδρόμια μας πολύ απλά υπάρχουν σημεία που δεν χωράνε!

Εγω ακόμη σκιρτήματα μόνο νιώθω!

Δεύτερομανουλες εμένα αυτή η εγκυμοσύνη περνάει απαρατήρητη εσάς;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χάρμα μπράβο για τη Β επιπέδου!στον πρωτο μου που γεννήθηκε 3700 ποτέ δεν του φόρεσα το 0 και κατά τη γνώμη μ τ 3 τα καλύπτει καλύτερα!το 0 θα φορεθεί κάνα 2 φορές!επίσης να ξέρετε πώς του τζαμπο έχουν πιο στενή γραμμη


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τελειαα!! Εμεις πηραμε το καναπα!!!! Μπραβοπ κοριτσακι μου!! Καλοταξιδο!!!

κοριτσια τι κανετε?μεγια τα καροτσακια σας..με το καλο..και εγω γι αυτο το καροτσι ενδιαφερομαι αλλα το βρισκω στην θεσσαλονικη γυρω στα 800..εσεις ποσο το πηρατε?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?μεγια τα καροτσακια σας..με το καλο..και εγω γι αυτο το καροτσι ενδιαφερομαι αλλα το βρισκω στην θεσσαλονικη γυρω στα 800..εσεις ποσο το πηρατε?

Αν έχει ΗΡΑ στη Θεσσαλονίκη τρέχα σήμερα να το παραγγείλεις!!!:tongue:

Το έχει από 800 599 για σήμερα!! Εγώ το έκλεισα ήδη και θα το έχω σε 2 μήνες:rolleyes::rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Edel δεν έχει ΗΡΑ εκεί που είσαι; Που είσαι ακριβώς; Για ρώτα γιατί μου είπαν ότι είναι προωθητική ενέργεια για 2 μέρες και ίσως ισχύει και σε άλλα καταστήματα. :)Αντωνια μου τι κανεις?να σε ρωτησω εσυ απο Αθηνα το πηρες το καροτσι?γιατι εγω ζω θεσσαλονικη και δεν ξερω αν υπαρχει καταστημα Ηρα εδω..
Link to comment
Share on other sites

Edel δεν έχει ΗΡΑ εκεί που είσαι; Που είσαι ακριβώς; Για ρώτα γιατί μου είπαν ότι είναι προωθητική ενέργεια για 2 μέρες και ίσως ισχύει και σε άλλα καταστήματα. :)Αντωνια μου τι κανεις?να σε ρωτησω εσυ απο Αθηνα το πηρες το καροτσι?γιατι εγω ζω θεσσαλονικη και δεν ξερω αν υπαρχει καταστημα Ηρα εδω..

απ οτι εψαξα δεν βλεπω να εχει..τωρα θα δω παλι..σ ευχαριστω πολυ παντως..και παλι καλοταξιδο...:D

Link to comment
Share on other sites

απ οτι εψαξα δεν βλεπω να εχει..τωρα θα δω παλι..σ ευχαριστω πολυ παντως..και παλι καλοταξιδο...:D

Eχει και Θεσσαλονίκη: Βενιζέλου, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

τηλ: (+30)2310 44551

Παρτους ενα τηλ πρώτα να δεις αν ισχύει και εκεί η προσφορά.;)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μου σ ευχαριστω πολυ κ παλι..πηρα αλλα μου ειπαν οτι το φερνουν με παραγγελια και οτι εχει 780 ευρω..δεν το εχουν με προσφορα..τι να κανουμε δεν πειραζει..θα παω παντου να ρωτησω κ οπου συμφερει καλυτερα:)

Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μου σ ευχαριστω πολυ κ παλι..πηρα αλλα μου ειπαν οτι το φερνουν με παραγγελια και οτι εχει 780 ευρω..δεν το εχουν με προσφορα..τι να κανουμε δεν πειραζει..θα παω παντου να ρωτησω κ οπου συμφερει καλυτερα:)

ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ, Η ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ, Η ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ .
Γεια σου Κατερινα:Dλες να γινετε κατι τετοιο?θα περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο την δουλεια και να του το αναφερω..σ ευχαριστω πολυ και σενα για την ιδεα σου..μακαρι να μπορεσουμε:P
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Κατερινα:Dλες να γινετε κατι τετοιο?θα περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο την δουλεια και να του το αναφερω..σ ευχαριστω πολυ και σενα για την ιδεα σου..μακαρι να μπορεσουμε:P

ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΡΙΣΚΟ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ "ΨΙΛΑ" ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ...ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Τι ωραια που χαίρεστε με ενθουσιασμό την αναμονή των μωρών :) . Εμένα σχεδον απαρατηρητη περναει η εγκυμοσυνη, με ενα μικρο παιδί ήδη να εχει ολη μερα διαφορες αναγκες. Στις κοιλίτσες βάζετε κάτι κοριτσια? εννοω για ενυδατωση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...