Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Nαι το παρήγγειλα!! :D Την τριπλέτα στο marina το χρώμα αυτό άρεσε στο σύζυγο!!!

Πήραμε και εμείς 5-6 φορμάκια από τζάμπο,κάθε φορά θα παίρνω και κάποιο για να φτάσουμε τα 20 για το πρώτο καιρό. Πήρα και 0 και 3 απλά τα 0 είδαμε να είναι τα μεγάλα γιατί είχε και πιο μικρά να δείτε τα εξατοστά.

Αχ είμαι πολύ χαρούμενη σε 2 μήνες μας είπε θα το έχουμε!

Τελειαα!! Εμεις πηραμε το καναπα!!!! Μπραβοπ κοριτσακι μου!! Καλοταξιδο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.kinderland.com.gr/full_product.php?prod_id=1362508188&page=1&cat_id=668&cf=607

ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.ΑΝ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΓΟΡΑΣΕ 2-3.ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ .

Κατερινακι μου σε ευχαριστω πολυ!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!

Πως πάνε τα μπεμπακια;;;;

Αντωνία τρέξε να προλάβεις, είναι τέλεια η τιμή του! Εγώ εδώ δεν το βρίσκω δυστυχώς και είναι πανάκριβο στο ίντερνετ σε σχέση με το πέρεγκο. Οπότε μάλλον στο δεύτερο καταλήγω... Βέβαια έχουμε πολύ μέλλον ακόμη για να αποφασίσω τελεσίδικα.

Ακούω για ρουχαλάκια, εεε;; Τι καλά κορίτσια! Εμείς δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη. Θα μας δώσει η συνυφάδα μου πολλά, έχει κι αυτή αγοράκι και δεν τα χρειάζεται πια. Θα δω τι θα έχω όταν θα έρθουν στα χέρια μου και βλέπω τι θα αγοράσω επιπλέον, αν χρειαστώ κάτι.

Χαρμάκι, εδώ που είμαστε δε συζητάω καν για κοντομάνικα φανελάκια.

Έχετε κοιτάξει για έπιπλα μήπως;; Δυστυχώς είμαστε περιορισμένοι από άποψη χώρου, αλλά κάτι έχουμε βρει για να βάζουμε τα ρουχαλάκια του μπέμπη. Για κούνια θα κοιτάξω αργότερα.

Είμαστε και οι μικρότεροι εμείς μωρέ.. Τελευταίοι στη λιστούλα.. Η μαμά όλο λέει πως έχουμε χρόνο, χιχι..

Ποια έχει σειρά για την εξέταση Β επιπέδου τώρα;;

Φιλιά σε όλες, να περνάτε όμορφα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nαι το παρήγγειλα!! :D Την τριπλέτα στο marina το χρώμα αυτό άρεσε στο σύζυγο!!!

Πήραμε και εμείς 5-6 φορμάκια από τζάμπο,κάθε φορά θα παίρνω και κάποιο για να φτάσουμε τα 20 για το πρώτο καιρό. Πήρα και 0 και 3 απλά τα 0 είδαμε να είναι τα μεγάλα γιατί είχε και πιο μικρά να δείτε τα εκατοστά.

Αχ είμαι πολύ χαρούμενη σε 2 μήνες μας είπε θα το έχουμε!

Με 'γεια Αντωνία μου!

Καλοτάξιδο και καλώς να έρθει ο μπέμπης σας να χορτάσει βόλτες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.kinderland.com.gr/full_product.php?prod_id=1362508188&page=1&cat_id=668&cf=607

ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.ΑΝ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΓΟΡΑΣΕ 2-3.ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ .

Γεια σας κούκλες!

Πως πάνε τα μπεμπακια;;;;

Αντωνία τρέξε να προλάβεις, είναι τέλεια η τιμή του! Εγώ εδώ δεν το βρίσκω δυστυχώς και είναι πανάκριβο στο ίντερνετ σε σχέση με το πέρεγκο. Οπότε μάλλον στο δεύτερο καταλήγω... Βέβαια έχουμε πολύ μέλλον ακόμη για να αποφασίσω τελεσίδικα.

Ακούω για ρουχαλάκια, εεε;; Τι καλά κορίτσια! Εμείς δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη. Θα μας δώσει η συνυφάδα μου πολλά, έχει κι αυτή αγοράκι και δεν τα χρειάζεται πια. Θα δω τι θα έχω όταν θα έρθουν στα χέρια μου και βλέπω τι θα αγοράσω επιπλέον, αν χρειαστώ κάτι.

Χαρμάκι, εδώ που είμαστε δε συζητάω καν για κοντομάνικα φανελάκια.

Έχετε κοιτάξει για έπιπλα μήπως;; Δυστυχώς είμαστε περιορισμένοι από άποψη χώρου, αλλά κάτι έχουμε βρει για να βάζουμε τα ρουχαλάκια του μπέμπη. Για κούνια θα κοιτάξω αργότερα.

Είμαστε και οι μικρότεροι εμείς μωρέ.. Τελευταίοι στη λιστούλα.. Η μαμά όλο λέει πως έχουμε χρόνο, χιχι..

Ποια έχει σειρά για την εξέταση Β επιπέδου τώρα;;

Φιλιά σε όλες, να περνάτε όμορφα.

Εντελακι μου πιο ακριβο το ιγκλεζινα απο το μπουκ?? Ποσο το βρισκεις δηλαδη??

Για κουνια εμεις θα παμε απο την αλλη εβδομαδα να κοιταξουμε!!!

Θελω μεχρι τελη Ιουλιου να τα εχω ψιλο ετοιμα!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι βολευει οντως ομως? Για αρχη ειναι αυτα μονο φανταζομαι...

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ.ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΑ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΕ "ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ " ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕΙΣ, ΕΧΕΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΕΓΩ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΥΠΝΟ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ Η ΑΛΛΑΓΗ.

Link to comment
Share on other sites

Εντελακι μου πιο ακριβο το ιγκλεζινα απο το μπουκ?? Ποσο το βρισκεις δηλαδη??

Για κουνια εμεις θα παμε απο την αλλη εβδομαδα να κοιταξουμε!!!

Θελω μεχρι τελη Ιουλιου να τα εχω ψιλο ετοιμα!!!!

Αγγίζει τα 950 Ε, μιλάω για το τρίλοτζυ, ενώ το μπουκ μονόχρωμο έχει 630 χωρίς μεταφορικά και παράδοση σε 2-3 βδομάδες. Το δίχρωμο μπουκ μπορεί να έχει από 750 περίπου έως και 850. Επίσης, για το πέρεγκο έχω βρει και την υποδοχή για το κάθισμα του αυτοκινήτου (νομίζω αυτό που πήρες δώρο με το καρότσι), η οποία παραμένει σταθερή, αλλάζει μόνο το κάθισμα μετά τους 9 μήνες με 1 χρόνο για μεγαλύτερα παιδάκια.

Κρίμα, γιατί το είδα σε φωτό και σε βίντεο και φαίνεται πολύ εύκολο στο χειρισμό και έχει και ωραίο design.

Καλά κάνεις με τις ετοιμασίες, εγώ απο δουλειά τελειώνω τέλη Ιουλίου με μέσα Αυγούστου, δεν ξέρω ακόμη πότε ακριβώς - και θέλω τέλη Αυγούστου να έχω τελειώσει.

Ήδη λαχανιάζω και ζεσταίνομαι πολύ και ακόμη είμαι στα ίδια κιλά, μισό κιλό πάνω. Που να βαρύνω κιόλας. Έχουμε και πολλή ζέστη εδώ αυτές τις μέρες. Μπορεί να φταίει κι αυτό.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Edel δεν έχει ΗΡΑ εκεί που είσαι; Που είσαι ακριβώς; Για ρώτα γιατί μου είπαν ότι είναι προωθητική ενέργεια για 2 μέρες και ίσως ισχύει και σε άλλα καταστήματα. :)

Ευχαριστώ Αντωνία μου, αλλά είμαι Γερμανία και δεν έχει καν μαδερκερ..

Απελπισία! Άσε!

Και όλοι προτείνουν τα καταστήματα που πουλούν χρησιμοποιημένα.

Δεν έχω πρόβλημα με χρησιμοποιημένο, ιδιώς για ρουχαλάκια που τα καλοπλένεις, αρκεί να είναι από άτομα που ξέρω (π.χ. συνυφάδα μου, αδέρφια μου, φίλοι). Έτσι χύμα δεν μπορώ.. Αλλά εδώ έτσι λειτουργεί το σύστημα δυστυχώς.

Ευχαριστώ πάντως...


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

A ναι άλλες τιμές εκεί. Μα λέω και εγώ τόση διαφορά τιμής.. Δες και στο prams.net που στέλνει χωρίς μεταφορικά σε όλη την Ευρώπη και στη Γερμανία σε λίγες μέρες. Οι τιμές του είναι καλές.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

A ναι άλλες τιμές εκεί. Μα λέω και εγώ τόση διαφορά τιμής.. Δες και στο prams.net που στέλνει χωρίς μεταφορικά σε όλη την Ευρώπη και στη Γερμανία σε λίγες μέρες. Οι τιμές του είναι καλές.

Ααα ευχαριστώ, θα το ελέγξω!

Τέλεια!

Σας αφήνω, άρχισε να κλωτσάει ο κύριος, θέλει μάλλον βόλτα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/297695/Peg-Perego-Pliko-P3-Compact-Completo.html

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΠΛΑΣΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΑΝΤΟΧΗΣ, ΒΟΛΙΚΟ,ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΕΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΠΟΡΤΠΑΓΚΑΖ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ (ΤΥΡΚΟΥΑΖ ΤΟ ΕΧΩ) .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...