Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

κορίτσια ναι αντράκι έχω εγώ...είμαι πολύ χαρούμενη γιατί τώρα έχω αρχίσει κ το αισθάνομαι για τα καλά..εγώ θα γεννήσω στην βιοκλινική στην θεσσαλονίκη..απο πάτρα είμαι αλλά ο άντρας μου είναι απο θεσσαλονίκη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια! Εμεις σημερα πηγαμε για ενα υπερηχο να δουμε το μωρακι μας! Ολο κουνιοτανε!!! Ο γιατρος αλλαξε γνωμη για το φύλλο μας! Τωρα μας βλεπει για κοριτσακι! Θα μας πει σίγουρα στην β επιπεδου σε 21 μέρες! Μας κραταει σε αγωνία το ζουζούνι!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Charma πολύ χάρηκα με τα νέα σας!!! Με το καλό και οι επόμενες Β επιπέδου για όλες κορίτσια! Εμείς είμαστε πολυ μικρούλικο ακόμη... την αλλη εβδομαδα θα το δουμε πριν τη Β επιπέδου. Αυριο θα κάνω κ την καμπύλη. Από κιλά νιωθω πολυ χάλια, γιατι ξεκινησα αρκετα κιλα παραπάνω κ εχω πάρει 4 κιλα κιολας!!! Με έχει ριξει πολυ αυτο αλλα ελπίζω να το παρω αποφαση να σταματησω τις χαζομαρουλες γιατι με βλεπω για κοιλιοπλαστικη μετα τη γεννα! ουφ... αυτα τα νεα μας! φιλια σε όλες τις κοιλιτσες σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κοριτσάκια!! Τι κάνετε; Εμείς πήγαμε χθες για το ραντεβού μας όλα καλά, επίσης πήγα στο ΗΡΑ και έχει προσφορά το inglesina για σήμερα και ισως για όχι αύριο το trilogy από 800 στα 599 θα πάω να το κλείσω σήμερα!!! :D


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κορίτσια! Για τα ρουχαλάκια, να σας πω ότι κι εγώ πήρα ήδη φανελάκια εσωτερικά αλλά μακρυμάνικα. Αν θυμάμαι καλά, επειδή και το πρώτο μου το γέννησα Οκτωβρη, είχα πάρει μόνο με μακρύ μανίκι. Ετσι κι αλλιώς, όσες γεννήσουμε στα μέσα του μήνα, σε δυο βδομάδες θα μπει ο Νιόβρης που συνήθως κάνει κρύο. Τι νομίζετε;


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!! Τι κάνετε; Εμείς πήγαμε χθες για το ραντεβού μας όλα καλά, επίσης πήγα στο ΗΡΑ και έχει προσφορά το inglesina για σήμερα και ισως για όχι αύριο το trilogy από 800 στα 599 θα πάω να το κλείσω σήμερα!!! :D

Γεια σου Αντωνια μου!! Τελικα θα παρεις το τριλοτζι!!;; Πολυ καλη τιμη ειναι!! σουπερ!! 600 ευρω ολα μεσα??

Γεια σας και από μένα κορίτσια! Για τα ρουχαλάκια, να σας πω ότι κι εγώ πήρα ήδη φανελάκια εσωτερικά αλλά μακρυμάνικα. Αν θυμάμαι καλά, επειδή και το πρώτο μου το γέννησα Οκτωβρη, είχα πάρει μόνο με μακρύ μανίκι. Ετσι κι αλλιώς, όσες γεννήσουμε στα μέσα του μήνα, σε δυο βδομάδες θα μπει ο Νιόβρης που συνήθως κάνει κρύο. Τι νομίζετε;

ΒΒκ Εμεις που ειμαστε νοτια λεω μηπως ειναι υπερβολη να φοραει 2 μακρμανικα? Βεβαια εμεις ειμαστε και τελος Σεπτεμβρη.. Μου εχουν παρει 6 με κοντο 0 νουμερο και 4 παλι κοντο 0-3!! Ειναι οκ ή να παρω και αλλα??

Απο το τζαμπο μου τα φερανε και ειναι τελειααα!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.10 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΩΡΟ.ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΑΝΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2-3 ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΤΟΤΕ ΘΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 6-8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΠΛΗΝΤΥΡΙΟ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ,ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΔΙΚΑ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΑΔΕΙΟ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟ Η ΜΑΚΡΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΝΤΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.10 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΩΡΟ.ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΑΝΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2-3 ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΤΟΤΕ ΘΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 6-8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΠΛΗΝΤΥΡΙΟ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ,ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΔΙΚΑ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΑΔΕΙΟ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟ Η ΜΑΚΡΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΝΤΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Κατερινακι και εγω κοντο λεω απο μεσα να της φοραω!!! Εχουμε και καλο καιρο γενικα στην Κρητη μεχρι τελος Οκτωβριου! 10 λες οτι ειναι καλα εε? Δεν θα βαζω και πλυντηρι καθε μερα εννοειται!!

Εχεις χρησιμοποιησει του τζαμπο? Βαμβακερα λεει οτι ειναι! Δεν ξερω αν πινουν στο πλυσιμο ομως...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ JUMBOO.ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΦΟΡΜΑ ΕΝΩ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΝΩ.ΓΕΝΙΚΑ ΜΗ ΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 0 , ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΟΛΕΨΟΥΝ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΗ.ΠΑΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 0-3.ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ.ΟΥΤΕ ΜΑΖΕΒΑΝ ΟΥΤΕ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΣΤΑΜΠΕΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΟΟΟΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΕΠΩΝΥΜΑ .ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ 100% ΒΑΜΒΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ JUMBOO.ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΦΟΡΜΑ ΕΝΩ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΝΩ.ΓΕΝΙΚΑ ΜΗ ΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 0 , ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΟΛΕΨΟΥΝ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΗ.ΠΑΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 0-3.ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ.ΟΥΤΕ ΜΑΖΕΒΑΝ ΟΥΤΕ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΣΤΑΜΠΕΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΟΟΟΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΕΠΩΝΥΜΑ .ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ 100% ΒΑΜΒΑΚΙ

0 νουμερακι εχω 6 δεν περνω αλλα!!!!

0-3 εχω 5!! Νομιζω θα παω να παρω λιγα ακομα!!!

Εννοειται οτι ειναι ολα κινεζικης κατασκευης!! Δεν το συζητω!!!

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΒΡΕ.ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙΣ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ.ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΑΚΟ ,ΔΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΡΔΟΝΙ.ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΑ.ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΥΡΨ ΣΤΑ 30 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΣΩ ΤΟ ΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Nαι το παρήγγειλα!! :D Την τριπλέτα στο marina το χρώμα αυτό άρεσε στο σύζυγο!!!

Πήραμε και εμείς 5-6 φορμάκια από τζάμπο,κάθε φορά θα παίρνω και κάποιο για να φτάσουμε τα 20 για το πρώτο καιρό. Πήρα και 0 και 3 απλά τα 0 είδαμε να είναι τα μεγάλα γιατί είχε και πιο μικρά να δείτε τα εκατοστά.

Αχ είμαι πολύ χαρούμενη σε 2 μήνες μας είπε θα το έχουμε!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...