Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Κατερινακι μου κρατησε καποια για υπνο και σπιτακι και αγοραστε τα πιο ροζουλια για τις εξοδους σας!!!!! :)

Εχθες ο υπερηχος μας εβγαλε 20 και 6!!

Βαση αυχενικης ειναι το τικερακι μου!!

Φιλακια!!!

ΚΡΑΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (ΛΟΓΙΚΑ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ)....ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΒΟΛΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ..ΚΑΙ ΑΛΛΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΡΟΥΧΑ....ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑΞΥ 22-23η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 20η , ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ.

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου κρατησε καποια για υπνο και σπιτακι και αγοραστε τα πιο ροζουλια για τις εξοδους σας!!!!! :)

Εχθες ο υπερηχος μας εβγαλε 20 και 6!!

Βαση αυχενικης ειναι το τικερακι μου!!

Φιλακια!!!

ΚΡΑΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (ΛΟΓΙΚΑ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ)....ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΒΟΛΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ..ΚΑΙ ΑΛΛΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΡΟΥΧΑ....ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΟΥ.

Και καλα το κανεις!! Να δουμε και τι καιρο θα μας κανει!!! Αν ειναι ο χειμωνας οπως ο περσινος ολα βολτα θα ειμαστε!! Βεβαια ειμαστε και νοτια εμεις!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑΞΥ 22-23η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 20η , ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ.

21 και 1 την εκανα!! Την ημερομηνια μου την εδωσε ο γιατρος που καναμε την αυχενικη! Απο τοτε ειναι κλεισμενο το ραντεβου!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο χαρμακι! Συγχαρητηρία για την β΄ και την κούκλα σου!!!

Και εγώ κορίτσια δεν θα μπορέσω να μην πάρω και ρόζ....

Κοριτσάκι είναι να μην έχει τα λουλουδάκια της και τα ροζάκια της???


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ.ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΣΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ( ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑΣ-ΓΙΟΣ) ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ.ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΣΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ( ΜΑΜΑ-ΜΠΑΜΠΑΣ-ΓΙΟΣ) ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ.

Κατερινακι ρωτησε τον καλυτερα!! Εμεις οταν πηραμε τα αποτελεσματα της αυχενικης μας εδωσε και το ραντεβου της Β!

Μπράβο χαρμακι! Συγχαρητηρία για την β΄ και την κούκλα σου!!!

Και εγώ κορίτσια δεν θα μπορέσω να μην πάρω και ρόζ....

Κοριτσάκι είναι να μην έχει τα λουλουδάκια της και τα ροζάκια της???

Πολυ ροζ εχει γεμισει το συρταρι Κασσιοπακι μου!!! Να ειμαστε καλα να αγορασουμε καινουρια αν το επομενο ειναι αγορι!!!

Τα εσωρουχακια μας ειναι λιγακι πιο ουδετερα!! Οχι ομως ολα!!!

Ερωτηση κοριτσακια κοντομανικα εσωρουχακια βαζουμε ετσι?? Νομιζω ειναι υπερβολη και μακρυ μανικακι στο εσωρουχακι και το φορμακι απο πανω!! Εδω βεβαια εχει και ζεστη ακομα τον Οκτωβριο!!! Εσεις πως το σκεφτεστε?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι χάρμα μου συμφωνώ, αν και εμείς είμαστε στην άλλη άκρη...Πολύ βόρια...Γνωρίζω πως οι παιδίατροι δεν θέλουν να φοράμε πολλά ρουχαλάκια στα μωρά μας. Εμείς δεν έχουμε κάνει ακόμα τίποτα, ούτε και έχω αγοράσει κάτι ακόμα, προχθές όμως πήραμε το πρώτο μας δώρο..2 φουστανάκια μούρλια!!!!:tongue::tongue::tongue: ΝομίζΑ πως είναι για τις κούκλες μου :lol::lol::lol::lol::lol:


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εχουμε γεμισει 3 συρταρια με διαφορα!! Απο γιαγιαδες και στενους συγγενεις!!! Βεβαια εχουμε και απο την κορη μια φιλης μου μερικα!! Εμεις δεν εχουμε παρει ακομα κατι!! Εκτος απο 2 εσωρουχακια!!! :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βικτωρια καλωςορισες στο παρεακι!!! Θα σε βαλω στην λιστουλα μας!! Πες μας αν ειστε ροζ ή μπλε!!! Με το καλο το μωρακι σας!!!

καλώς σας βρήκα κορίτσια..εμείς είμαστε μπλέ..εσείς τι είστε?χαίρομαι πολύ που θα τα λέμε...:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες φουσκωτές κοιλίτσες μου!!!! Τι υπέροχη μέρα...για μπανάκι!!!!

Victoria καλώς όρισες είμαστε ωραία παρεούλα θα δεις...αντράκι και εσυ..εεεε??? Μπράβο μπράβο!!!!!

Χαρμάκι μου γλυκο συγχαρητήρια για την Β. Είσαι η πρώτη...πές μας εμπειρία...


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες φουσκωτές κοιλίτσες μου!!!! Τι υπέροχη μέρα...για μπανάκι!!!!

Victoria καλώς όρισες είμαστε ωραία παρεούλα θα δεις...αντράκι και εσυ..εεεε??? Μπράβο μπράβο!!!!!

Χαρμάκι μου γλυκο συγχαρητήρια για την Β. Είσαι η πρώτη...πές μας εμπειρία...

Νικολ μου ειναι απιστευτη η Β!!! πατουσακια να κλωτσανε, δαχτυλακια, χερακια ανοιχτα αλλα και κλειστα, το φυλο φαινεται ξεκαθαρα και πολλα αλλα!!! 30 λεπτα κρατησε η εξεταση περιπου!!!! Ειδαμε και την φατσουλα της σε 3d!!! Ο γιατρος μας εδωσε μικρες φωτογραφιες και dvd!!!

Με το καλο κοριτσακια μου ολες οι Β!!!

Αχ πως θα αντεξω εως το επομενο ραντεβου!! Θελω να την βλεπω συνεχειααα!!!!:P:p:p:p


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικολ μου ειναι απιστευτη η Β!!! πατουσακια να κλωτσανε, δαχτυλακια, χερακια ανοιχτα αλλα και κλειστα, το φυλο φαινεται ξεκαθαρα και πολλα αλλα!!! 30 λεπτα κρατησε η εξεταση περιπου!!!! Ειδαμε και την φατσουλα της σε 3d!!! Ο γιατρος μας εδωσε μικρες φωτογραφιες και dvd!!!

Με το καλο κοριτσακια μου ολες οι Β!!!

Αχ πως θα αντεξω εως το επομενο ραντεβου!! Θελω να την βλεπω συνεχειααα!!!!:P:p:p:p

Αχ ματάκια μου...τι ωραία!!! Μπράβο μπράβο. Σου λείπει ήδη εεε?? Εγω τι να πω που θα τον ξαναδώ το αντράκο μου στις 18 Ιουνίου που θα κάνουμε και εμείς τη β.? Ααααααχ τι ωραία εμπειρία τελικά να κουβαλάς μέσα σου ένα πλασματάκι..!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...