Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα και από εμένα!!! Τι κάνετε? Εμείς μια χαρούλα.. Αλεργία μας παιδεύει αλλά κάνουμε υπομονή και οι δύο..Εσείς τι κάνετε?

Καλημερα Νικολ μου!! Αλλεργια εε?? Υπομονη κοριτσακι μου!!

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα και πολυ φρονιμα κοριτσια!! Εδωσε τις κλωτσιες προχθες και απο τοτε παλι ξεκινησε το μπαλετο!!! Αυριο θα παω να την δω την μικρουλα μου!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Μεγάλη μέρα Χαρμάκι αύριο, εεε;;; Η μικρή σου παιδί μου είναι ντελικάτη!!! Δεν κάνουν κώτσίτσες τα κοριτσάκια σκέφτεται και είναι φρόνιμη.

Εμάς πάλι σαν αγοράκι χθες μας έδωσε μια κλωτσίτσα και μετά έδωσε και στον μπαμπά που δεν μας πίστευε! Πρώτη συμμαχία μάνας-γιου! Για να δούμε πως θα συνεχίσει μετά! χεχεχε!

Τι ώρα έχεις αύριο την εξέταση;;;;

Νικόλ περαστικά με την αλλεργία!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!

Καλή βδομάδα να έχουμε!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Μεγάλη μέρα Χαρμάκι αύριο, εεε;;; Η μικρή σου παιδί μου είναι ντελικάτη!!! Δεν κάνουν κώτσίτσες τα κοριτσάκια σκέφτεται και είναι φρόνιμη.

Εμάς πάλι σαν αγοράκι χθες μας έδωσε μια κλωτσίτσα και μετά έδωσε και στον μπαμπά που δεν μας πίστευε! Πρώτη συμμαχία μάνας-γιου! Για να δούμε πως θα συνεχίσει μετά! χεχεχε!

Τι ώρα έχεις αύριο την εξέταση;;;;

Νικόλ περαστικά με την αλλεργία!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!

Καλή βδομάδα να έχουμε!

Εντελακι μου!!! Μεγαλη μερα ναι!!! Φρονιμη σαν την μαμα της ειναι η μικρουλα μας!!! Στις 11 το πρωι ειναι το ραντεβου μας!!! Περναει η ωρα!!!! :) :) :)

Ο κολυμβητης ξεκινησε της μπαλιες στην κοιλιτσα?? Μπραβο σαςςς!!! Εννοειται οτι η συμμαχια θα εχει συνεχεια!!! :) Το αγορι της μαμας θα ειναι!!!! :) Ετσι δεν ειναι ολοι?? χαχχαχαχα

Φιλακια πολλα πολλα απο την αμαζονα να του δωσεις!!!! χχχχ


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντελακι μου!!! Μεγαλη μερα ναι!!! Φρονιμη σαν την μαμα της ειναι η μικρουλα μας!!! Στις 11 το πρωι ειναι το ραντεβου μας!!! Περναει η ωρα!!!! :) :) :)

Ο κολυμβητης ξεκινησε της μπαλιες στην κοιλιτσα?? Μπραβο σαςςς!!! Εννοειται οτι η συμμαχια θα εχει συνεχεια!!! :) Το αγορι της μαμας θα ειναι!!!! :) Ετσι δεν ειναι ολοι?? χαχχαχαχα

Φιλακια πολλα πολλα απο την αμαζονα να του δωσεις!!!! χχχχ

Δεν ξέρω αν θα σε πετύχω αύριο καλή μου!

Καλή επιτυχία, όλα μια χαρά θα είναι με την ντελικάτη δεσποινίς μας, είμαι σίγουρη!

Το ότι μοιάζει στη μαμά είναι γνωστό τοις πάσοι! Θα τη χορτάσεις αύριο!!! :D:D

Φιλιά γλύκα, θα περιμένουμε νεάκια σου...

Πότε πέρασε ο καιρός, που σε πρήζαμε να κάνεις τεστ, μου λες;;;;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! Τι μου κανετε? Οι κοιλιτσες??

Εμεις ειμαστε μια χαρα και σιγουροι οτι ειμαστε ροζ!!!! Καναμε εχθες την Β επιπεδου!!!! Ολα πηγαν μια χαρα δοξα το Θεο!! Η γοργονιτσα μας συνεργαστηκε πολυ καλα!!! Εκανε τις τουμπιτσες της και η μανουλα δεν καταλαβαινε τπτ!!! χαχχααχ

Καναμε ολες τις μετρησεις, ποδαρακια, χερακια.. ολα αναλυτικα!!!

Μας εκανε και γεια σου!!! Το γλυκο μου!!!

Μας την εδειξε και σε 3d και μοιαζουμε νομιζω στην μαμα!!! χαχαχαχα!!!!

Επομενο ραντεβου στις 10/6 που θα μας γραψει και την καμπυλη ζαχαρου!!!

Αυτα τα νεακια μας!!!!

Σας φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΛΟΓΩ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.CHARMA ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ,ΚΡΑΤΗΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ....ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΟΛΟ ΦΙΟΓΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ.....ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΩ ΤΗ "ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ" ΧΑ ΧΑ.ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΨΩΝΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Πως είστε σήμερα;;; Εμάς η καιρός απίθανη, βάλαμε αμάνικα και χαιρόμαστε!

Βικτώρια καλώς μας ήρθες! Με το καλό το νινάκι σου!

Κατερίνα κοιτούσα κι εγώ τις προάλλες ρουχαλάκια και για τα κοριτσάκια είχε τόσα χαριτωμένα! Μούρλια! Να κάνεις όπως θες εσύ, κανείς δε λέει όχι σε έγκυο! Εκμεταλλεύσου το!

Καλημερα κοριτσακια μου!! Τι μου κανετε? Οι κοιλιτσες??

Εμεις ειμαστε μια χαρα και σιγουροι οτι ειμαστε ροζ!!!! Καναμε εχθες την Β επιπεδου!!!! Ολα πηγαν μια χαρα δοξα το Θεο!! Η γοργονιτσα μας συνεργαστηκε πολυ καλα!!! Εκανε τις τουμπιτσες της και η μανουλα δεν καταλαβαινε τπτ!!! χαχχααχ

Καναμε ολες τις μετρησεις, ποδαρακια, χερακια.. ολα αναλυτικα!!!

Μας εκανε και γεια σου!!! Το γλυκο μου!!!

Μας την εδειξε και σε 3d και μοιαζουμε νομιζω στην μαμα!!! χαχαχαχα!!!!

Επομενο ραντεβου στις 10/6 που θα μας γραψει και την καμπυλη ζαχαρου!!!

Αυτα τα νεακια μας!!!!

Σας φιλω!!

Που σαι βρε Χαρμάκι μας και όλο κοιτούσα χθες. Όμως ήμουν βέβαιη πως όλα πήγαν καλά!

Μπράβο το κοριτσάκι μας που είναι καλό παιδί. Σίγουρα θα έμοιαζε στη μαμά. τι λες τώρα; Από την 8η βδομάδα το ξέρουμε! :tongue::tongue: Σε χαιρετάει από τώρα το μικράκι;; Χε.. και που σαι όταν θα σου χαμογελάσει πρώτη φορά....Μεγαλώνουν μωρέ τα νινάκια μας.

Εμάς ο μικρούλης κάθε βράδυ που ξυπνάω κάνει γυμναστική. Δεν τον καταλαβαίνω όσο κοιμάμαι, αλλά επειδή ξυπνάω, γιατί ζορίζομαι που κοιμάμαι μπρούμυτα, είναι εκεί, συνεπής στις ασκήσεις του. Όταν μεγαλώσει λίγο ακόμη θα κοιμόμαστε καθόλου ή από τώρα έχει προσωπικότητα και κάνει ό,τι θέλει;;;

Την καλημέρα μου σε όλες!

Να έχετε μια όμορφη μέρα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

EDEL ΑΥΤΟ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΙΚΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ....CHARMA ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

Που σαι βρε Χαρμάκι μας και όλο κοιτούσα χθες. Όμως ήμουν βέβαιη πως όλα πήγαν καλά!

Μπράβο το κοριτσάκι μας που είναι καλό παιδί. Σίγουρα θα έμοιαζε στη μαμά. τι λες τώρα; Από την 8η βδομάδα το ξέρουμε! :tongue::tongue: Σε χαιρετάει από τώρα το μικράκι;; Χε.. και που σαι όταν θα σου χαμογελάσει πρώτη φορά....Μεγαλώνουν μωρέ τα νινάκια μας.

Εμάς ο μικρούλης κάθε βράδυ που ξυπνάω κάνει γυμναστική. Δεν τον καταλαβαίνω όσο κοιμάμαι, αλλά επειδή ξυπνάω, γιατί ζορίζομαι που κοιμάμαι μπρούμυτα, είναι εκεί, συνεπής στις ασκήσεις του. Όταν μεγαλώσει λίγο ακόμη θα κοιμόμαστε καθόλου ή από τώρα έχει προσωπικότητα και κάνει ό,τι θέλει;;;

Την καλημέρα μου σε όλες!

Να έχετε μια όμορφη μέρα!

Εντελακι μου, βαλαμε τα καλοκαιρινα μας σημεραα!! Σουπερ!!!! Μια χαρα ο κολυμβητης!!! Πολυ fit!! Οσον αφορα το τελευταιο ερωτημα... νομιζω οτι κραταω τη δευτερη απαντηση!!! Ετοιμασου για τρεξιμοοο!!! :)

Η μικρη μας ναι μας χαιρετησε!!! Εχω τρελαθει Εντελακι μου!! Την αγαπωωωω!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου και στην δικια σας β!!

Σας φιλω!!

EDEL ΑΥΤΟ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΙΚΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ....CHARMA ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

Κατερινακι μου κρατησε καποια για υπνο και σπιτακι και αγοραστε τα πιο ροζουλια για τις εξοδους σας!!!!! :)

Εχθες ο υπερηχος μας εβγαλε 20 και 6!!

Βαση αυχενικης ειναι το τικερακι μου!!

Φιλακια!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...