Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!! Τι μου κανετε??

Εμεις μετραμε τις μερες για την Β!!!

Αχ θελω πολυ να ειμαι σιγουρη για τις κινησεις τις μπεμπας!!!Πολυ φρονιμο μωρακι ειναι!!!! :) :) :)

Πιστευω παντως οτι πριν την Β θα την καταλαβω με πολυ σιγουρια!!!

Βεβαια μπορει να επηρεαζει και η θεση του πλακουντα!!

Κατα τα αλλα σημερα ο καιρος εδω ειναι μεν καλοκαιρινος αλλα εχει εναν τρελοαερα!!!

Αντε μπειτε να πουμε νεακια!!

Φιλακιααα!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου καλησπερα!ειμαι μονουλα οκτωβριου 2013,συγκεκριμενα γεννησα με καισαρικη την ζωη μου στις 23/10/2013 και απο τοτε αλλαξε η ζωη μου(εξου και το ονομα της).να σας ευχηθω να εχετε υπεροχες ,ροδοστρωμενες ,τελειομηνες εγκυμοσυνες.να απολαυσετε τη καθε στιγμη,το καθε λεπτο γιατι αυτο που ζητε ειναι μοναδικο.θα περασει πολυ γρηγορα ο καιρος και θα παρετε τα θαυματακια σας αγκαλια (υπεροχη στιγμη χωρις λογια).να ειστε ολες καλα και αν θελε μια συμβουλη βγαλτε οσες περισσοτερες φωτο και βιντεο τη κοιλιτσα σας σε καθε αλλαγη της και κινηση του μωρου αργοτερα γιατι οταν περασει ο καιρος και τα βλεπετε θα σας συγκινουν και θα σας ταξιδευουν,οπως και εμενα,στην αρχη του πιο ομορφου ταξιδιου της ζωης μας.φιλια πολλα σε ολες και σε ολα τα μπεμπακια.

Ζωη ευχαριστουμε πολυ για τις ομορφες ευχουλες!! Να χαιρεστε την μικρουλα σας!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ..!!!!...!!!! Η σημερινή ημέρα θα μου μείνει αξέχαστη .....

Εκεί που καθόμουνα στον καναπέ καταλαβενω κατω χαμηλά το μωρό μου να κλωτσάει ...... Και ακουμπάω σε εκείνο το σημείο για να το χαηδεψω ..... Και μετα απο λιγο αφου ειχα ξεχαστεί και ενώ ειχε παραμείνει η παλάμη μου στο σημείο της κλωτσιας ....... Με ξανα κλωστα αλλα αυτήν την φορά την κατάλαβα και στο χέρι μου ........ Ανυπομονώ να ξανα κλωτσήσει να βάλει και ο μπαμπάς το χέρι του ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Οκτωβριανες Μανουλες!!

Τι μου κανετε?? Οι κοιλιτσες μας??

Εμεις εχθες νιωσαμε την πρωτη κλωτσια!!! Φιλενια ακριβως οπως το περιγραφεις!! Εκλαψα απο την χαρα μου!!!

Σας φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!

Διανύω τις καλύτερες μερες τις εγκυμοσύνης μου..

Προχθές άκουσα το αστέρι μου....Υ Π Ε Ρ Ο Χ Η εμπειρία!!!!!

Επίσης......ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ...βγήκε αληθινό!!!!!

Α Γ Ο Ρ Α Ρ Ο Σ ! ! ! !

Εγώ βέβαια το είχα σίγουρο και μιλούσα πάντα για ΤΟΝ που έχω μέσα μου...και όλοι με ρωταγανε το έχεις δει? Είναι αγόρι..? Και τους έλεγα όχι αλλά είμαι σίγουρη ότι είναι αγόρι!!!!

Κορίτσια τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!

Διανύω τις καλύτερες μερες τις εγκυμοσύνης μου..

Προχθές άκουσα το αστέρι μου....Υ Π Ε Ρ Ο Χ Η εμπειρία!!!!!

Επίσης......ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ...βγήκε αληθινό!!!!!

Α Γ Ο Ρ Α Ρ Ο Σ ! ! ! !

Εγώ βέβαια το είχα σίγουρο και μιλούσα πάντα για ΤΟΝ που έχω μέσα μου...και όλοι με ρωταγανε το έχεις δει? Είναι αγόρι..? Και τους έλεγα όχι αλλά είμαι σίγουρη ότι είναι αγόρι!!!!

Κορίτσια τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Καλημερα Νικολ μου!!! Μπραβο σας!!!! Εδωσε το παρον ο γιος??

Τελειαααα!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

Κασσιόπη............. 11/10/14

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

dinige 23..............18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

edel84................ 26/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες..

Τα αγοράκια αυξάνονται στη λιστούλα μας!

Άρχισαν και οι κλωτσίτσες, εεε;; Εμείς όχι ακόμη... μόνο κάνουμε μπουρμπουληθράκια σα φάει μαμά. Και κάποιες φορές τον καταλαβάινω που είναι, κάτι πιάνω πιο σκληρό στην κοιλίτσα. Ο μπαμπάς μας όμως όχι, δεν του έχει κάνει ακόμη τη χάρη.

Εμάς ο μπεμπούλης μοιάζει στο μπαμπά, είμαι πεπεισμένη πλέον. Προχθές φάγαμε σοκολάτα, ένα κομματάκι, δεν προλαβα να την καταπιώ κι άρχισε τη γυμναστικη ο ζουζούνος. Τη σοκολάτα σχεδόν την απεχθάνομαι, ενώ ο μπαμπάς μας τη λατρεύει (μετά το μεσημεριανό ύπνο όμως ήθελα γλυκό). Μακάρι να του μοιάζει, θα έχω 2 αντράκια να λατρεύω. :)

Φιλιά πολλά σε όλες :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Επανέρχομαι μετά από πολύ καιρό απουσίας εδώ. Με τη βοήθεια του Θεού όλα πάνε καλά. Χαίρομαι πολύ για όλες σας! Εμείς περιμένουμε κοριτσάκι :) Η κορούλα μου θα έχει αδελφούλα και είμαι τόσο χαρούμενη γι' αυτό. Από κλωτσιές ακόμη δεν καταλαβαίνω και πολλά, μόνο κάτι πεταλουδίσματα ακόμη, κάπου-κάπου. Ανυπομονώ κι εγώ να φάω κλωτσιά και μπουνιά!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!

Χαιρομαι πολύ που είστε όλες καλά!!:):):)

Και εμείς μια χαρά είμαστε! Πήγαμε την τρίτη στον γιατρό, οι μετρήσεις ήταν τέλειες και η καρδούλα μας, ήμαστε 20 εκατοστά!!! Μεγαλώσανε τα μωρά μας κορίτσια...:D:D:D:D:D:D:D:D

Τώρα περιμένουμε με αγωνία την Β΄.

Φιλάκια :-* :-* :-*


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Επανέρχομαι μετά από πολύ καιρό απουσίας εδώ. Με τη βοήθεια του Θεού όλα πάνε καλά. Χαίρομαι πολύ για όλες σας! Εμείς περιμένουμε κοριτσάκι :) Η κορούλα μου θα έχει αδελφούλα και είμαι τόσο χαρούμενη γι' αυτό. Από κλωτσιές ακόμη δεν καταλαβαίνω και πολλά, μόνο κάτι πεταλουδίσματα ακόμη, κάπου-κάπου. Ανυπομονώ κι εγώ να φάω κλωτσιά και μπουνιά!

Ακομα ενα κοριτσακι στην παρεα!!! Χασαμε τα ιχνη σου κοριτσακι!! Να μπαινεις να μας λες νεακια!! :D:D

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!

Χαιρομαι πολύ που είστε όλες καλά!!:):):)

Και εμείς μια χαρά είμαστε! Πήγαμε την τρίτη στον γιατρό, οι μετρήσεις ήταν τέλειες και η καρδούλα μας, ήμαστε 20 εκατοστά!!! Μεγαλώσανε τα μωρά μας κορίτσια...:D:D:D:D:D:D:D:D

Τώρα περιμένουμε με αγωνία την Β΄.

Φιλάκια :-* :-* :-*

Καλημερα Κασσιοπακι!!! Μεγαλωσατεεε!!! Τα καταφερε και την μετρησε? Την προηγουμενη εβδομαδα η δικια μου ειχε τα ποδαρακια αγκαλιτσα!!

Την Τριτη εχουμε Β και θα πεις υψος!!!!!

Ποτε εκλεισες την Β εσυ?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για β΄επιπέδου κλείσαμε την Τρίτη 3 Ιουνιου.

Ανυπομονούμε!!!! Αυτή τη φορά την είδα ελάχιστα γιατι μεγάλωσε και δεν την πιάνει ολόκληρη ο υπέρηχος, επίσης ο γιατρός έκανε πολύ σοβαρά τις μετρήσεις και στην ουσία αυτά τα πλάνα είδα μόνο...

I miss you, μικρή μου φραουλίτσα!!!!!!!

Από συμπληρώματα σίδηρο και φυλλικό παίρνω, μου έδωσε ασβέστιο το οποίο μου είπε να το παίρνω μόνο τις ημέρες που δεν τρώω γαλακτοκομικά, το λιγότερο 2 ποτήρι γάλα..Φροντίζω να πίνω γάλα γιατί το ασβέστιο είναι χάλια...Το μαγνησιο μου το ανέφερε την τελευταία φορά, να το αρχίσω όμως μόνο σε περίπτωση που αισθάνομαι συσπάσεις..Να το παρακολουθήσω μου είπε και να τον τηλ...Η αλήθεια είναι πως κάποιες φορές πετρώνει η κοιλιά μου αλλά μπορεί να είναι και από το έντερο...

Θα του προτείνω να το πάρω προληπτικά:roll:


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kασσιόπη 20 ολόκληρα εκατοστά;;; :o

Δεν τα περίμενα τόσο μεγάλα τα μωρά μας. Εμείς τελευταία φορά δεν καθόμασταν να μας μετρήσει μόνο τα γραμμάρια μας υπολογίσαμε..

Ελπίζω τη Δευτέρα που έχουμε πάλι ραντεβού να μας κάνει τη χάρη και να μην κουνιέται παλι σαν τρελός!! Εμείς β' έχουμε στις 10 Ιουνίου.. Πως περνάει ο καιρός ε;


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...