Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημέρα κοριτσάκια!!

Εμένα ρε παιδιά τόσες κλωτσιές που μου ρίχνει τι να πω; Μου λέει χθες ο άντρας μου που να μεγαλώσει κ άλλο; Σε λυπάμαι κακομοίρα μου..

χαχαχχα καλα σου κανει Αντωνια μου!! Ταλαιπωρει την μανουλα απο τωρα εε?? χαχαχα

Η δικια μου μαλλον κανει την γοργονιτσα!!! χαχαχαχα :):D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μα γι αυτό ήθελα κοριτσάκι, τώρα με τον τραμπούκο που μου έτυχε δεν ξέρω τι θα κάνω; Εγώ πάντα ήλπιζα να κάνω ένα παιδάκι να μου μοιάσει που ήμουν ήσυχο και καλόβολο.. Ο άντρας μου ήταν ο Ταρζάν μεταμφιεσμένος σε παιδί και μάλλον σ αυτόν βλέπω να μοιάζει και το σπλάχνο μου.. :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μα γι αυτό ήθελα κοριτσάκι, τώρα με τον τραμπούκο που μου έτυχε δεν ξέρω τι θα κάνω; Εγώ πάντα ήλπιζα να κάνω ένα παιδάκι να μου μοιάσει που ήμουν ήσυχο και καλόβολο.. Ο άντρας μου ήταν ο Ταρζάν μεταμφιεσμένος σε παιδί και μάλλον σ αυτόν βλέπω να μοιάζει και το σπλάχνο μου.. :P

χαχαχχαχ Μια χαρα θα τα καταφερετε οι δυο σας!! Θα εχει και αδυναμια στην μανουλα!!!

Η δικια μου θα ειναι κολλημενη με τον μπαμπα της!!! Ειμαι σιγουρη!!!:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τσούπρες..

Πως πάτε;; Αντωνία τραμπούκος ο μικρός, εε;;; Εμάς λίγο τεμπελάκος χθες και τρομάξαμε. Κάτι ένιωσα, αλλά σκέφτηκα μήπως ήταν το έντερο και ανησύχησα η.... ψύχραιμη!!!! Χάρμα νομίζω πως το γοργονίτσα το κρατάμε, μας αρέσει!!!!!!!!!!!!!!

Χθες φοβήθηκα αρκετά για ουρολοίμωξη. Σας έχει τύχει τα ούρα να είναι θολά; Πήγα σήμερα πρωί πρωί, δεν έχω μικρόβιο και να πίνω μου είπε 2-3 ΛΙΤΡΑ!!! νερό τη μέρα. Τα 2 τα είχαμε, εντάξει, αλλά 3 κάθε 15 λεπτά τρέχω τουαλέτα. Είδαμε πάλι το μπεμπούλη, γιατί έχω πονάκια κανά 2 μέρες τώρα, μάλλον κοιμόταν ο αγάς μου. Μας έγραψε άδεια για τα πονάκια και είμαστε σπίτι τα 2 μας γι αυτη τη βδομάδα. Θα ξαναπάμε αύριο για έλεγχο ούρων και μπέμπη. Μόλις φάγαμε πρωινό, άρχισε να κάνει πεταλούδα, ήπτιο κλπ στην πισινούλα και τον καταλάβαμε μια χαρά που έκανε πρωινή γυμναστική.

Θέλω κι εγώ να τον καταλαβάινω με κλωτσίτσες (μια χαρά είσαι Αντωνία).. Μέχρι πριν μια βδομάδα ήμουν ήσυχη που δεν τον είχα καταλάβει, τώρα όλο αναρωτιέμαι, τι να κάνει ο κολυμβητής;;

Φιλάκια σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ δεν έχω ακούσει τπτ ακόμα...γκρρρρρρ!!! Αισθάνομαι τόσο περίεργα(μη πω τπτ άλλο) που δεν το έχω ακούσει εγω ακομη ενω σε ορισμένες από εσάς κάνουν μέχρι και κλωτσίτσες..????


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ δεν έχω ακούσει τπτ ακόμα...γκρρρρρρ!!! Αισθάνομαι τόσο περίεργα(μη πω τπτ άλλο) που δεν το έχω ακούσει εγω ακομη ενω σε ορισμένες από εσάς κάνουν μέχρι και κλωτσίτσες..????

.

Νικολ μου μην αισθανεσαι περιεργα!! Και εγω ακομα δεν την πολυ καταλαβαινω!!! πολυ λιγες ειναι φορες που ειπα ειναι η μπεμπα!! Και ο ντοκ μου ειπε στο τελος του 5ο μηνα το αισθανεσαι με σιγουρια!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

.

Νικολ μου μην αισθανεσαι περιεργα!! Και εγω ακομα δεν την πολυ καταλαβαινω!!! πολυ λιγες ειναι φορες που ειπα ειναι η μπεμπα!! Και ο ντοκ μου ειπε στο τελος του 5ο μηνα το αισθανεσαι με σιγουρια!!!!

Αχχ Χαρμάκι μου!! Σε ευχαριστώ..θέλω πολύ να το ακούσω..

Εσυ τι κάνεις? Όλα καλά?


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχχ Χαρμάκι μου!! Σε ευχαριστώ..θέλω πολύ να το ακούσω..

Εσυ τι κάνεις? Όλα καλά?

Και ανυπομονω για την πρωτη κλωτσια!!!! Την βλεπω στον υπερηχο κανει τα δικα της αλλα δεν τα νιωθω ακομα καλα καλα!!!

Ειμαστε μια χαρουλα!! Την προηγουμενη τεταρτη την ειδα την μικρουλα μου!!! Ολοκληρο παιδι!!! Και φρονιμο πολυ!!!

Τωρα ραντεβου την επομενη Τριτη για Β επιπεδου!!!! μετραω μερες!!! 6 και σημερα!!!

Εσεις κοριτσακι?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και ανυπομονω για την πρωτη κλωτσια!!!! Την βλεπω στον υπερηχο κανει τα δικα της αλλα δεν τα νιωθω ακομα καλα καλα!!!

Ειμαστε μια χαρουλα!! Την προηγουμενη τεταρτη την ειδα την μικρουλα μου!!! Ολοκληρο παιδι!!! Και φρονιμο πολυ!!!

Τωρα ραντεβου την επομενη Τριτη για Β επιπεδου!!!! μετραω μερες!!! 6 και σημερα!!!

Εσεις κοριτσακι?

Εμείς έχουμε πάρα πολύ καιρό να πάμε στο γιατρό να δούμε το μωράκι μας!!

Θα πάμε την Πέμπτη όμως και είμαστε πολύ χαρούμενο!!!

Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά, φουσκώνουμε και φουσκώνουμε..!!!

Τρελαίνομαι με την κοιλίτσα που πλέον στο δρόμο καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος και το βλέμμα τους πηγαίνει κατευθείαν στη κοιλίτσα!! Υπέροχο συναίσθημα...


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα!ειμαι μονουλα οκτωβριου 2013,συγκεκριμενα γεννησα με καισαρικη την ζωη μου στις 23/10/2013 και απο τοτε αλλαξε η ζωη μου(εξου και το ονομα της).να σας ευχηθω να εχετε υπεροχες ,ροδοστρωμενες ,τελειομηνες εγκυμοσυνες.να απολαυσετε τη καθε στιγμη,το καθε λεπτο γιατι αυτο που ζητε ειναι μοναδικο.θα περασει πολυ γρηγορα ο καιρος και θα παρετε τα θαυματακια σας αγκαλια (υπεροχη στιγμη χωρις λογια).να ειστε ολες καλα και αν θελε μια συμβουλη βγαλτε οσες περισσοτερες φωτο και βιντεο τη κοιλιτσα σας σε καθε αλλαγη της και κινηση του μωρου αργοτερα γιατι οταν περασει ο καιρος και τα βλεπετε θα σας συγκινουν και θα σας ταξιδευουν,οπως και εμενα,στην αρχη του πιο ομορφου ταξιδιου της ζωης μας.φιλια πολλα σε ολες και σε ολα τα μπεμπακια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εσείς που το νιώθετε κανονικά τα μωρά σας από πότε τα νιώθετε;

Εγω πρωτη φορα το άκουσα μεγάλη πεμπτη ...... Και ήμουν 15w 1d .... Τότε αιστανθηκα ενα φρρρρρρρρ ..... Μετα αισθανόμουν κατι λιγο ποιο έντονο την ίδια αίσθηση που έχουμε οταν πετάει το μάτι μας ,... Τωρα καταλαβενω ενα τοκ τοκ και μετα απο μισή μια ωρα παλι τα ίδια (ειδικά μετα απο γεύμα το νοιωθω ποιο έντονα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...