Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Επειδή είχα πρόσφατα μία αποβολή, το έμαθε από τις πρώτες εβδομάδες,αν και το ζητούσε πάνω από χρόνο.Συμπτωματικά ,εκείνη την περίοδο τους είχαν μιλήσει και στο σχολείο για το θέμα της εγκυμοσύνης με πολλές λεπτομέρειες, οπότε μου ήρθε πιο βολικό.Στο γιατρό έρχεται κάθε φορά μαζί μας,και μάλιστα μαλώνει τον μπαμπά όταν κάνει φασαρία και δεν τον αφήσει να ακούσει την καρδούλα.Είναι απίστετο το συναίσθημα να ξυπνάει το πρώι και να φιλάει την κοιλίτσα για να πεί καλημέρα στο μωράκι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια πάντως εγώ που κάθομαι (από τον δεύτερο μήνα σχεδόν όταν το έμαθα) και δεν δουλεύω..ο καιρός περνάει πολύ πολύ γρήγορα...έχω πάθει πλάκα το πόσο γρήγορα...Μακάρι να περνούσε έτσι και όταν δούλευα...χιχιχιι

Σε ζηλεύω!!!:(


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ζηλεύω!!!:(

Αντωνία μου είναι όμορφα αλλά μη ζηλέυεις( δεν κάνει!!!!!χιχιχιι) ! Ούτως η άλλως δεν μπορούσα να δουλεύω καθότι η δουλειά μου είναι ένστολη και δεν θα χωρούσα μέσα στη στολή μου!!! Άντε να δω όταν θα επιστρέψω θα μου κάνει????:confused::confused:


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντωνία μου είναι όμορφα αλλά μη ζηλέυεις( δεν κάνει!!!!!χιχιχιι) ! Ούτως η άλλως δεν μπορούσα να δουλεύω καθότι η δουλειά μου είναι ένστολη και δεν θα χωρούσα μέσα στη στολή μου!!! Άντε να δω όταν θα επιστρέψω θα μου κάνει????:confused::confused:

Θα πάρεις καινούργια μη σκας :tongue:

Εχω κουραστεί πολύ και το κακό είναι οτι σταματάω για πάντα και όχι μόνο για την εγκυμοσύνη.. :-(


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις καινούργια μη σκας :tongue:

Εχω κουραστεί πολύ και το κακό είναι οτι σταματάω για πάντα και όχι μόνο για την εγκυμοσύνη.. :-(

Ωχ αυτό δεν είναι καλό σίγουρα. Ειδικά εαν έχεις μάθει να δουλεύεις είναι λίγο δύσκολο. Βέβαια θα έχεις το μωράκι σου και μέχρι να μεγαλώσει λιγάκι σιγουρα δεν θα έχεις μυαλό να σκεφτείς τίποτα άλλο εκτός από αυτό!!!!:D:D


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινακι ειναι τρομερο το δεσιμο παντως με τα παιδακια και τα μπεμπακια στην κοιλιτσα!!! Μπραβοοο!!!

Νικολ Καλημερα!!! Τι κανει η κοιλιτσα;

Αντωνια σταματας τελειος? Δεν σε βολευε να παρεις αδειες αναρρωτικες και να κρατησεις την θεση σου;


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι ειναι τρομερο το δεσιμο παντως με τα παιδακια και τα μπεμπακια στην κοιλιτσα!!! Μπραβοοο!!!

Νικολ Καλημερα!!! Τι κανει η κοιλιτσα;

Αντωνια σταματας τελειος? Δεν σε βολευε να παρεις αδειες αναρρωτικες και να κρατησεις την θεση σου;

Χαρμάκι μου είμαστε μια χαρά!!! Φουσκώνουμε....και τρελαινόμαστε!!!! Αύριο μάλλον θα πάμε να δούμε το μωράκι μας και μακάρι να μπορέσει ο γιατρός να μας πει το φύλλο...!!!

Εσύ όλα καλά?


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι μου είμαστε μια χαρά!!! Φουσκώνουμε....και τρελαινόμαστε!!!! Αύριο μάλλον θα πάμε να δούμε το μωράκι μας και μακάρι να μπορέσει ο γιατρός να μας πει το φύλλο...!!!

Εσύ όλα καλά?

Καλα ειμαστε και εμεις!!! Σημερα θα δουμε την νεραιδουλα μας!!! Κατι πονακια ειχα εχει 2 μερουλες και ξεκινησα μαγνησιο!! Ο γιατρος βεβαια δεν ανησυχει!! Σημερα θα τα πουμε και απο κοντα!!!

Μακαρι να δειτε το φυλο αυριο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια, εκτός απο τις κλασικές αγορές( καροτσια, κούνιες κ.τ.λ)αρχίστε να παίρνετε σιγά σιγά και μερικές πάνες και υγρομάντηλα....θα χρειαστούν πολλά....

Κατερινακι το σκεφτομουνα να βλεπω λιγακι τις προσφορες αλλα ελεγα μηπως ειναι νωρις!!

Ποιες πανες χρησιμοποιουσες εσυ?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε και εμεις!!! Σημερα θα δουμε την νεραιδουλα μας!!! Κατι πονακια ειχα εχει 2 μερουλες και ξεκινησα μαγνησιο!! Ο γιατρος βεβαια δεν ανησυχει!! Σημερα θα τα πουμε και απο κοντα!!!

Μακαρι να δειτε το φυλο αυριο!!!

Αχ τι γλυκό...η νεραιδούλα σου!!!!! Πονάκια αν και δεν έχω ακόμη έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικά (πονάκια ήπιου πόνου). Σου άρχισε το μαγνήσιο εε? Μπράβο.. θα ελαττώσει τα πονάκια εε???

Ααααα άλλαξε μου στη λίστα την ΠΗΤ στη αυχενικη μας άλλαξε την ημερομηνία 23 Οκτωβρίου τελικά!!! Είμαστε μικούλια μωλέ!!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

τις δοκίμασα όλες τις γνωστές.για να ειμαι σωστή θα πώ οτι ειναι θέμα δέρματος παιδιού, αποροφητικότητας και τιμής.με τα pampers το μωρό ξυπνούσε βρεγμένο, με τις libero έβγαζε κοκκινίλες ,babylino επέλαγα γιατι δεν ειχα παρατηρήσει αρνητικά, όμως ποτέ δεν βρήκα προσφαρά στο σουπερ μαρκετ αλλά ουτε και κουπόνια .Στα υγρομάντηλα δεν ειχαμε αλλεργίκες αντιδράσεις, οπότε προτιμούσα όταν υπηρχε κάποια προσφαρά σε οποιαδήποτε μάρκα, αρκεί να μην έχει οινόπνευμα ( για τα γεννητικά όργανα).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...